Question parim koht kokaiini hankimiseks Kolumbias

coca75

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere

kus on parim koht kolumbias, kuhu keegi ilma igasuguste sidemeteta saaks minna ja saada võib-olla mitu grammi või paarisaja grammi puhast kokaiini hea hinnaga? (mõtlen alla 10 dollari grammi kohta).
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Medellin on kõhklematult esimene linn ja alles pärast doteerimist läheb bogota, ...
Cali on teine koht allikas, kuid ilm on crazyyy
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
klorüdraat (perico) on 2eurot ja alus (ba*****ka) on vähem kui 1 euro, sest see ei vaja nende jaoks rohkem ümberkujundamist. Weed on ka fenomenaalne ja tussi on natuke kelmuse hinnaga aga igatahes...

*$*
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
kui teil on vaja contacto ütle mulle on DM... sa räägid hispaania keelt???
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mul on vaja importida Colombiast Hispaaniasse kokapasta (pasta base de coca), vajan otsekontakti mõne Nariño, Cauca, Putumayo, Caqueta või huila põllumajandustootjaga.
Mul oleks vaja ka kedagi Kolumbias, kes suudaks kokapasta (pasta base de coca) hästi ära peita, et vältida selle konfiskeerimist Colombia ja Hispaania tolli poolt.
Mul on vaja ka garantiid, et kaup jõuab minu kätte, ma ei maksa ette, ilma et oleksin eelnevalt erinevate isiklike meetodite kaudu veendunud, et tegemist on seadusliku müüjaga.
gracias amigo!!!
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
sõber, et läbida sisserände kontrolli, mis on väärt ja palju raha ja peate vastama nõuetele, et isik, kes aitab teid nõuab, ülejäänud on peaaegu võimatu Ma tean palju asju ja ma võin üksikasjalikult seletada teemat sisemiselt
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Soovin importida kaupa meritsi konteineri või väikestes kogustes õhutranspordiga rahvusvahelise laevandusettevõtte, näiteks DHL-i abil.
Ma ei riskiks oma vabadust mingi summa eest, vedades kaupa oma kohvriga lennukiga, sest protsendid kontrollide läbimiseks ilma vahistamiseta on väikesed.
aitäh!!!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Te peaksite nägema Colombia lennujaama hoiatust 🍺🤦😉
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Te ei estimat, mida te räägite, sest Colombia laevandus vajab iga saadetise jaoks paberit narcos aeroport koos sõrmejäljega ja kogu informatsiooniga nagu e-kiri ?....... aga te võite anda 5$ kellelegi, et panna sõrmejälg dokumentidesse
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
ka kui see on DHL vajab paki kättesaamiseks allkirja... Kui ei ole seal Kolumbia posti aga see võib võtta 3 nädalat ja ei ole kindel, et sa saad midagi !!! ahahah kas teil on Mylar kotid koertele?
 
Last edited:

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Kui inimesel on majanduslik võimekus, kui teda saab aidata, mingeid küsimusi, mida ta tahab teada, selgitan neid hea meelega sisemiselt konkreetsete ja hästi üksikasjalike küsimustega selle kohta, mida ta tahab, ja juhin teda palju rohkem.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Kõik, mida ma tahan
*$*
 
  • Like
Reactions: auc

Joel214

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi oskab mulle öelda, kuidas ma saan kokaiinikloriidile mahu lisada, et teha cracki?
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
sa saad kvaliteetset enamikus ladina riikides odavalt. enamasti on lihtsam leida head koksi kui head rohtu. rohi hollandist ja usast ja maroko hasis on kallim kui koks lol
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
see on, sest ma ei tea, kust sa oled pärit ja kes u r, kuid kui rohi Kolumbias puhas blunt on nõrgem Im punk ass junk !!!!! la cripa on looduslik mitte keemiline weed bro' ... im Prantsusmaalt nii et ma tean suur guyz läheb Colombia on nende seemned ja võita Cannabis Cup! Marroco on meil , NL mõnikord natuke aga meie hash on kena aga Colombia blunt on hämmastavalt rikas!
*$*
 
Last edited:

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
selle rohkem staatuse asi bro. inimesed, kes elavad suur ei suitseta kohalikku, kuid tahavad mõned premium cali kush , lemon haze, hija hash jne.
 

coca75

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
ma ei vaja hetkel midagi rohkemat kui väikeseid koguseid, nii et millised konkreetsed medellini piirkonnad oleksid teie arvates head kvaliteetse koksi ostmiseks?

kuidas on kõige parem seda hankida?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Tere, ma olen Californiast. Ma võin väga hästi ja üksikasjalikult selgitada, mida soovite teada.

Ma võtan kokku, mida te küsite, te ei saa seda välismaale eksportida ja kes iganes ütleb teile, et nad saavad, varastavad teilt nii lihtsalt.

Kui te lähete linna külastama, siis küsige täpselt, kust te saate osta, ilma et peaksite riskima, et teid röövitakse.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Mis linna te kavatsete külastada, et me saaksime teid väga hästi juhendada ja kui palju maksta. kusagil te ei saa kvaliteetset kõik on lõigatud, kuid siiski hea kvaliteediga võite küsida: perico või tisa
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Mul on perekond Medellinis, kes saab 50gr 70 euro eest tarnida...
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
cali 70 euroga saate ligikaudselt 80grm
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kas kolumblased teevad kõigepealt vababaasi oksüdeerimise?
Või lähevad nad lihtsalt kokabaasist otse hcl-i?
Või kasutavad nad esmalt kaaliumpermanganaati oksidaadiks?

@auc @chicaloca
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
nad kasutavad pergamanti ja toodavad seda ise
 
Top