Keegi teab, millest ma saan re-x trüptamiini?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Peaaegu kõik minu järgmise madala temperatuuri reduktiivse aminatsiooni pealkirjas teiste psühhedeelsete trüptamiinide... n,n-DET, seekord, kuid see ei ole tegelikult mõte.

Ma mõtlen ka, kas ma peaksin lihtsalt natuke välja soolata, et see paremini ladustuks. Võib-olla nagu bensoaat? Arvan, et see oli see, mis oli üsna stabiilne... siis saan ma selle oma soolasest vanglast vabastada väikestes kogustes iga kord, kui mul on tegelikult vaja RXN-i käivitada... see on rohkem tüütu, kuid mitte tohutult.
Kindlasti mitte nii tüütu kui see, et 400+g läheb raisku! Ha
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Mida te üritate teha? N,N-DETi või asendamata trüptamiini ümberkristalliseerida selle puhastamiseks? DETi puhul piisab kuuma heptaani/heksaani ekstraheerimisest, nagu tavalise DMT puhul. Trüptamiini puhul saab seda teha isegi lihtsamalt, sõltub kogusest, mida kasutate, 400g trüptamiini on palju ja võib-olla on sel juhul parem vaakumdestillatsioon. Samuti võib kasutada Soxlet ekstraktsiooni, kui teil on selline olemas, kuid jällegi, kui teil on tõesti 400g triptamiini puhastamiseks, on lihtsam seda destilleerida hea vaakumi all.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Vabandust jah, ma mõtlesin algset trüptamiini, ma sain tegelikult üsna häid tulemusi, kasutades etüülatsetaati re-x alates....it läks väikestest läbipaistmatutest/pruuni/kollastest väikestest kristallidest suuremate läbipaistvate "suhkrute" välimusega kristallideks.....ja miks? Lihtsalt puhtuse tagamiseks enne dietüülimist, sest kui ma olen siiani proovinud dimetüülimist, siis on mul olnud üsna kehv saagis ja ma üritan välja töötada, kus ma saan oma üldist keemia tegemise praktikat parandada. Otsustasin põhimõtteliselt eeldada, et enamus asju on väikese lisandiga ja seega teha kõigepealt lihtne re-x, et näha, mis on....Mina mõtlen, et kindlasti ei saa see ju midagi halba teha...

Ka ma ei öelnud, et ma kavatsen re-x seda kõike korraga - see on selline asi, mida saab teha nii nagu ma seda kasutan, öösel enne, kui ma ***** reaktsiooni või päev enne ja lasta see kuivatada eksikaatoris üleöö...

See ei ole SUPER räpane kraam, mida ma ise trüptofaanist dekarboksüülin või midagi. See on midagi, mida ma ostsin Hiinast, kuid tahtsin näha, kui selge ja suur kristall ma saaksin seda muuta lol

Ei, ausalt öeldes ma lihtsalt arvasin, et selle lisamine minu üldisesse tehnikasse tundus hea mõte.....

Rääkides kraami destilleerimisest ilma seda hävitamata, ostsin ma just lühikese tee destilleerimispea... see oli odav tho, ostsin sellepärast, mitte millegi konkreetse jaoks.

Mul on palju trüptamiini, sest ma töötan läbi võimalikult palju erinevaid aldehüüde ja järgnevaid reduktsioone ja ma ei müü midagi. Iv tegi oma elus PALJU n,n-DMT-d, kuid väga vähe teisi trüptamiine ja seega ***** ainult väikeseid reaktsioone korraga - lihtsalt selleks, et proovida neid ühendeid.

selle tore teadmine, et ma võin muuta selle mis tahes põhiliseks trüptamiiniks, mida ma tahan, kui ma saan õige aldehüüdi. Ma arvan, et see on lahe...

Mul on ka 500g 3,4,5-trimetoksübensaldehüüdi - miks? Sest ma pole kunagi proovinud meskaliini või TMA-d.
Kas ma ***** kuskil ligilähedaseltki 250g mõlemat? Kindlasti mitte korraga, aga kogu mu elu jooksul? ...tõenäoliselt lol

Samuti on raske osta Hiinast, kui sa ei osta kas 500g või 1000g, sest nad müüvad tohutuid koguseid.

Tegelikult ainus reaktiiv, mida ma olen näinud väiksemates kogustes müüdavat, oli 2,5-DMOBA, mida ma sain 50g, aga ta ei pidanud seda mulle ilmselt müüma lol ma ümberkristalliseerisin ka....miks? Musta või halli turu allikad...
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Kirje alates Purification of Laboratory Chemicals, 6. väljaanne:


Lahustuvust ei ole antud. Mul on mõned 5-MeO-Trüptamiin ja ma saan aru, et üks rohkem kui trüptamiin peab olema valge ja puhas enne reaktsiooni jätkamist.

Ma mõtlen proovida Hailstormi meetodit:

Nad olid edukad ka 5-MeO-T-ga.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Etüülatsetaadiga oli mul õigluse mõttes õnne... lõpuks...

See lihtsalt muutis selle väikestest killukristallidest rohkem läbinägelikuks ja suhkrurolise graanulite välimusega.

Ma saan aru, et 99% kraam töötab otse kotist välja, ma lihtsalt mõtlen, et see ei saa haiget teha, kas see.....

Minu kogemuse järgi on lihtsalt hea tava oma reaktiivide re-x...
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
DET on ebastabiilne trüptamiin, ükskõik, millist soola te valmistate. DPT on palju parem, kui teil on vaja seda pikka aega säilitada.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Oh, see on huvitav. Ma olen kindel, et seda on aastate jooksul müüdud RC ja päris kindel, et nad müüsid seda fumaraadina, kuid ei, ma kavatsen seda hoida, et proovida paar korda... see on umbes.
Lihtsalt juhtus, et ma võisin saada atseetaldehüüdi, mis on kõik tõesti...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Kavatsen läbi töötada, kui saan
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
@DavidNichols

Oh mu jumal! Otsisin just pooleldi kahtlase propionaldehüüdi tarnijaid, et saaksin ise veenduda, kas DPT on nii palju parem kui DET.
Ma alati lihtsalt eeldan, et reaktiivid, mida ma sünteeside jaoks vajan, ei ole siin riigis saadaval, kuid tegelikult on üsna paljud lihtsad aldehüüdid tegelikult saadaval...

Mul polnud aimugi! Milline idioot...

Lihtsalt näitab, et tasub tegelikult uurida, mida vaadatakse, mida mitte ja mis on lihtsalt kergesti kättesaadav! 😱
 
Top