Question Anonüümne pakendi saatmine

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Milline on minu jaoks kõige anonüümsem viis saata pakki USAs või Euroopas jälgitava *****usega, näiteks USPS priority või Deutsche posti jälgitavaga Euroopas?

Ma näen palju uudiseid sellest, et neid müüjaid arreteeritakse, kuna posti jälgitakse nende juurde, mis viiks selleni, et meid lõpuks tabatakse punase käega. Kuidas ma saaksin seda teha?
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
61
Points
28
Ma lugesin sellist küsimust enne
Vaadake küsimuse linki meybe leiad oma probleemi lahenduse
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
959
Points
113
Deals
1
Teise märkusega. Alustage konto usps online võltsitud või laenatud nimega. Hankige Walmartis sularahaga ettemakstud viisa ja laadige see kliendi*****induses sularaha kaudu oma postikulude ostmiseks. Kui ostad oma postimaksu, siis paned lihtsalt kaalu ja aadressi ja see loob sildi. Ostke oma etikette, kui olete Krogeri või raamatukogu avalikus wifis. Pärast ostu seadistage oma printer (sülearvutis või telefonis, et printida pdf-formaadis, laadige alla etikettide pdf, minge koju ja printige need ilma wifita oma printeril välja. Parim variant on ilmselt osta uus $40 printer ja mitte kunagi ühendada seda wifiga. Ära registreeri seda. Ära lae sildid koduvõrku alla. Ärge kasutage nende ostmiseks oma deebetkaarti. Ärge võtke neid postkontoris. Visake need õues kasti. Mõelge põhjalikult, kuidas vältida tuvastamist
 
Top