anaboolsed steroidid, hgh, insuliin, peptiidid. Samuti, kuidas biohäkkida oma keha pikaealisuse ja pct jaoks.

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Hei kõik, minu nimi on Nucky ma olen olnud ja välja käik ja kõik peds parem osa kümme aastat. ma tahan alustada teemat ped maailma, Selles teemas ma vastan ja postitus umbes steroid tsüklit, meestele ja naistele ka rääkida, kuidas jääda terveks, kui töötab raske tsüklit. ma ka postitad umbes maa-alune labor käivitamine. ma ka rääkida toidulisandeid, mis aitab tervise ja kognitiivse funktsiooni. Kui kellelgi on küsimusi sõnum mulle siin. Põnev on see foorum.
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
@G.Patton, aitäh, et minu teema meeldis. Im uus siin, ma tahan lihtsalt öelda, et inimesed sellel foorumil võiksid sellest teemast kasu saada, mitte ainult tervise seisukohast, vaid ka keemia seisukohast ka. Selle hormoonide valmistamise protsess on huvitav. Aga igatahes ill postitada kord nädalas hormoonid, kuidas jääda tervislikuks neid ja tumedat külge neile lol. Samuti lähen ma minna, kuidas luua maa-alune labor õigesti ja parim viis jääda radari alla.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et see oleks huvitav, jätkake!
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Tere kõigile, im alustan seda teemat hormooni testoserooniga. Nüüd on palju testoserooni tüüpe, kuid selle postituse jaoks im kavatsen rääkida test tsütopionaadist. Nüüd see hormoon töötati välja 1935. aastal, see töötati välja testoserooni taseme tõstmiseks kehas, et mehed oleksid tugevamad ja tunneksid end nooruslikumana. See on lihtsalt väike ajalugu hormoon nüüd saada lõbus asi. Testtsüpionaati kasutatakse meditsiinis ikka veel hormoonasendusravis annustes, mis varieeruvad 20mg, 50mg, 100mg nädalas. Nüüd lihaste ehitamiseks kulturismi tasandil peab annus olema 500mg kuni 2000mg nädalas. Nende annuste puhul võivad teil tekkida mõningad kõrvaltoimed. 500mg puhul oleks see haruldane, kuid te märkate veepeetust lihastes, nii et teil on täielikum välimus. Nüüd 1000mg ja rohkem võib teil olla mõningaid östrogeeni kõrvaltoimeid, nagu gyno. See on kergesti fikseeritud antiöstrogeeniga. ill minna üle antiöstrogeenide teises postituses. poolväärtusaeg selles vormis on 14 päeva, nii et süstid ei pea olema nii sagedased test cypi eelised on tugevuse ja suuruse suurenemine. Samuti on teil suur sugutung suurenemine. hästi, mis teeb seda selle jaoks. sõnum mulle mis tahes küsimuste korral.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Huvitav teema :) You got my follow
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
väga huvitav :)
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28

Kas see on parim testosterooni vorm, mida kasutada? Või miks te otsustasite esitada meile tsütopiooni vormi, kui ma võin küsida?
Kas on olemas mõni muu tarbimisviis, mitte selle süstimine oma kehasse?
Mitu korda seda süstitakse kuus? Ja kui pika aja jooksul peaks erinevust nägema?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Olen väga huvitatud sellest, mida see tähendab insuliini tootmise ja veresuhkru juhtimise jaoks
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Tere poisid, ausalt öeldes valisin selle hormooni selle estriga, sest Cypionate on üks ainsatest testosteroonidest, mida arst määrab, miks te võite küsida hästi FDA ja bürokraatiat. Parim tüüp, et olla aus, mis sõltub hormoonasendusravi test tsüpionaat või test enanthate oleks teie parim valik, sest pikk poolväärtusaeg. enanthate poolväärtusaeg on 4-5 päeva ja tsüpionaat on 8 päeva. Nüüd tõelise teema jaoks oleks parim lihaste kiireks ehitamiseks sustanon 20, test enanthate või test propionaat. test propionaat on lühike ester 3 päeva poolväärtusaeg. teil on vaja oma milligrammi 750mg või 1000mg nädalas. ill teha test propionaat teema järgmine. Nüüd teemal insuliini või veresuhkru juhtimine test ei mõjuta seda. Mis mõjutaks neid teemasid oleks HGH (inimese kasvuhormoon), IGF (insuliini kasvufaktor) ja ka insuliin. ma teeksin neid teemasid pärast steroidide kasutamist. Et tõesti vastata teie küsimusele veresuhkru ja insuliini on toitumine ja aktiivsus, treenimine või füüsiline aktiivsus.
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Hei, poisid. Postitasin uue teema Test Propionaat. Vaadake seda
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Tere! Huvitavad asjad. Im otsin, et käivitada tsükkel Sustanon 250mg iga 5. päev ja HGH 2.5iu kuni 3iu päevas. Sustanoni jaoks peaksin ma säilitama kauem kui 4months? Ma käivitan GH 6 kuud. Kas ma peaksin pikendama sustanoni, et see vastaks GH-tsükli pikkusele? Ja kui PCT, kas midagi muud kui nolvadex on vajalik?
 
Top