Question a-PVP hind

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Hei, ma sünteesin oma esimest korda a-PVP ja hakkan seda siin müüma, mis on 1g hind?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Ma annaksin teile 100 dollarit proovimiseks, kuid 50 dollarit on tõenäoliselt jaemüügihind. See on lihtsalt minu üleolev ameerika arvamus. See on siin tuntud kui zombi nägude söömise ravim.
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Alright, i would give u free sample, but im shipping from germany, idk if it would land.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Seda võiks teha maale õige varjatusega, Saksamaa ei ole üks meie probleemseid riike, kuid saatmine on hullumeelne ( minu jaoks, et saata teile midagi algab 20 dollarist kõige väiksema paki eest. Ma hindan pakkumist, ma võiksin teile näidata oma rahakotti ja seda, et ma maksan proovide eest, mida pakutakse mulle tasuta, sest ma toetan meie müüjaid ja tasuta proov ei ole müüjale tasuta. Mul on veel 2 tasuta proovi Euroopast, mida ma ei ole jätkanud. Las vaesed lapsed saavad proovid. Kas teadsite, et ma ise annan tasuta proove! Praegumits ütle mulle, mida sa tahad ja ma leian selle. HEISENBURG tasub tegelikult arve ja annab proovid ära, mina olen lihtsalt selle esindaja USAs. Kui me saaksime lihtsalt Judy Lui Who( ei ole tegelik nimi) tuua selle kaubaaluse velaraphenone'i nende lao riigi poolele, ma ostaksin kogu asja. Velarian (taim) on siin invasiivne liik, nii et ma võiksin alustada sealt, ja 15 lühikese sünteesi jooksul saaksin oma sissesõiduteed kruusida.
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Tänan u ur pakkumine, ma tõesti hindan seda, ma sõnum u eraviisiliselt ja öelda u minu edusamme. :)
 
Top