A-õli amfetamiiniks metanooli + väävelhappega

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tere kõigile !
Mul on vaja teid retsepti, mida ma ei tea.

Tavaliselt, et saada väävelsulfaat a-õlist, kasutasin väävelhapet + atsetooni, nagu siin selgitatakse : https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...mine-synthesis-from-p2np-via-al-hg-video.196/

Aga mitte kaua aega tagasi kutsuti mind vaatama teist viisi.
Selleks kasutati :
- 2 000 ml A-õli
- 3 060 ml metanooli
- 440 g väävelhapet 98%

Minu roll oli ainult kuulata ja teha seda, mida me palusime (mitte sekkuda protsessi käigus).
Kuidas see juhtus :
- Kõigepealt panime kõik koostisosad sügavkülma, et hiljem oleks väävelhappega sujuvam reaktsioon.
- Seejärel segasime õli metanooliga.
- Umbes 10-15min hiljem, et olla kindel, et lahus oli väga hästi segunenud, olime aeglaselt hapet ja jätkasime segamist.
- Lõpuks oli PH 7,8. Panime selle 20 tunniks sügavkülma.
- Väikese sügavkülmiku tõttu lõigati lõplik segu 4 osa sisse. Segamise lõpu ja viimase osa külmikusse panemise vahelisel ajal tõusis PH 8,1ni.
- 2 l amf-baasi puhul teeme umbes 4,5 kg.

Ma olin pärast seda väga pettunud, sest tuli palju küsimusi, aga inimesed, kes mulle seda näitavad, ei ole keemikud, lihtsalt järgivad retsepti, mis neil on...

Nii et kõigepealt, kas te teate, kas see on seaduslik viis teha amfetamiinsulfaati a-õlist ?

Me ei tee mingit filtreerimist, mingi lahusti jääk võib veel olla ja tuua alla puhtuse ?

Ph 7,8 on see piisav ? See, et see läheb tagasi 8,1 on see probleem ?

Lõpptulemus oli valge minevik, kuid lokaalselt näeme kollast/oranži laiku ( väga lokaalne ja ei näi laienevat).


Võib olla teil on vaja rohkem infot, et ma keelatud öelda, lihtsalt märkige mind ;)

ja kui see juhtum oli juba teise postituse, ma tõesti vabandan ebamugavuse eest !

Tänu kõigile teile !
 

Phanyl666

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Muidugi selle legaalne, raha *****imiseks mitte puhas kraam...
Ma kasutaksin atsetooni, see kuivab kiiremini, et jätta puhas kuiv pulber, mitte see märg kuradi pasta, mis võtab igavesti kuivada...
Ph on hea, võib-olla paar ml rohkem väävelhapet, et kõik õli muundatakse ja ei jäta lõhna tootesse.
Pidage meeles, et amfetamiini sulf peaks olema kuiv pulber ja ei tohi üldse lõhna olla.
Palju õnne.
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Ph 6,8/7 bro rohkem väävelhapet!
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tavaliselt ***** selle umbes 6/6,5. Kuid seekord ei olnud ma MC.
Peamine erinevus oli seekord nagu mingi kollane laik ilmus pärast külmutamist, võib-olla segamine ei olnud täiuslik...
 

Professor

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ilmselt rumal küsimus, kuid kas ma peaksin külmutama kaetud või katmata?
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ma ***** seda katmata, kuid ausalt öeldes ma ei tea, kas seal on nii palju erinevusi
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Kuidas tuleks kasutada tihedat filtrit?
 
Top