Hea viis pakendite saatmiseks ?

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Tere,
Nii basicaly ma alustasin oma väikest ettevõtet ja ma püüan aru saada, kuidas sens pakendeid ohutult, nii et seal on minu küsimus :
Mis on teie arvates parim posti*****us, et saata riigi sees nagu mitte välisriikidesse, mõtlesin Mondial Relay kasutamise kohta võltsitud nime ja aadressiga (ma seadsin juhusliku ettevõtte nime ja võtsin juhusliku aadressi), kas see töötab ? Praegu töötan ainult c-liquids, on see ohutu saata ja kui mitte, miks ?
Head päeva.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
DPD on parim sisepostiks, DHL on parim rahvusvaheliseks postiks. DPD puhul saate kasutada drop shop'e, kus te annate oma paki lähimasse drop shop'i, seejärel saab saaja oma paki lähimast drop shop'ist. C-vedelikku peaks olema äärmiselt ohutu saata, see lihtsalt näeb välja/tunneb ja läbivalgustub täpselt samamoodi nagu tavaline e-vedeliku pakend.
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
mis on C-vedelik ?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Sünteetiline kannabinoid ekliit aurustamiseks
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Noh, kõigepealt aitäh teie vastuse eest. Tahaksin esitada veel küsimusi, kui te ei pahanda.
Mis on tour parim nõuanne saatja infos, ma ei ole loll, et ma paneksin oma, kuid kas piisab lihtsalt panna firma nimi ma tegin ja juhuslik aadress ? Samuti tahtsin teha flaierid ma paneksin pakendisse koos kaubaga midagi brändi peal ja asju, mis teeksid seda nagu rlly legaalne pakend, kas ma peaksin seda ideed hoidma või ära viskama ?
Kui teil on veel nõuandeid ma oleks bé tänulik, mulle meeldib kogeda ise, kuid ma eelistan mitte saada püütud protsessi.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Tehke lihtsalt päris kõlav aadress välja, veenduge, et postiindeks on siiski korrektne, mulle meeldib kasutada reaalseid aadresse ja muuta number liiga kõrgeks, et olla tänaval. Leidke koht, mis rendib kontoreid mitmele ettevõttele sama aadressi all ja kasutage nende aadressi. See ei ole tõesti oluline. Ma ei tea, millises riigis sa oled, aga paljudes mitte-USA riikides ei nuhelda ega röntgenita su posti, nii et tee mida iganes. Nagu ma juba ütlesin, pakendage see nagu tavaline vedeliku pakend, kui pakend rebeneb ja selle sisu voolab transpordil välja, siis seda ei kontrollita tegelikult, vaid see lihtsalt kleebitakse tagasi. Inimestel on sittagi teha ja sorteerimiskontorid on kiired. Jälgige ka sõrmejälgi/juukseid jne pakendi sees.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
76
Reaction score
46
Points
18
C vedelikud on väga ohutu saata, nad tunduvad nagu teised lihtsad vedelikud. Pakendamiseks minu arvates vaakum kaks või kolm korda ja pesta alkoliga iga kord kõik tühistada iga jälje, siis kasutada miilitsakotti vältida röntgenikiirte (umbes miilitsakott on erinevad arvamused, ma ei usu, et see võib täielikult vältida röntgenikiirte, kuid proovimine ei ole halb). Ärge unustage alati kasutada kindaid, kuradi sõrmejäljed võivad olla tõsine probleem. Kui te pakendate oma toote, peita see millegi legaalse sisse.
Tagastamise aadress võib olla täiesti leiutatud ja nii võib olla teie nimi, see on ostjate probleem, kui ta otsustab anda teile oma tegeliku aadressi, lihtsalt ei mõtle sellele. Kui soovite punt flaierid või kleebis oma brändi nimi ma reccomand panna neid väliseid vaakumid, nii et kõik on togheter ja peita. Palju õnne! :)
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Kas nad ei küsi teilt isikut tõendavat dokumenti, kui soovite seda saata?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Veenduge, et teie postiindeks vastab seal piirkonnale, kust te tarnite. Pidage meeles, et postivedajad kipuvad teadma kõiki nimesid aadressid ja äri oma piirkonnas.
 
Top