5-Meo-Mipt 5-Meo-trüptamiinist , kas see töötab?

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
thikal on mingi keeruline meetod i've wonder if there is another way ,

üldiselt midagi sellist.

10g 5-MeO-trüptamiini lahustatakse metanoolis ja segatakse 5g atsetoonis 24 tundi. Seejärel jäetakse reaktsioonianum jahtuma sügavkülma ja viiakse üle jäävanni/kuivjäädvanni. Lisatakse korraga 70 ml metanoolis lahustatud 37% formaldehüüdi ja reaktsioonisegu segatakse 30 minutit, enne kui lisatakse 10 g NaBH4 pulbrit väga aeglaselt, nii et reaktsiooni temperatuur ei ületaks 0 °C. Seejuures lisatakse 10 g NaBH4 pulbrit.

Pärast kogu NaBH4 lisamist lastakse segu segada üks tund toatemperatuuril, filtreeritakse, kui tekib tahke aine, lisatakse HCl, kuni segu pH on umbes 3, ja metanool aurustatakse (eelistatavalt vaakumis). Seejärel pestakse järelejäänud segu 3x 25mL DCM-iga, mis visatakse ära/ringlusse. Seejärel lisatakse vesilahusele NaOH, kuni pH on umbes 10, ja lahust pestakse uuesti 3x 25mL DCMiga, mis kogutakse ja säilitatakse.

Nüüd lahustatakse 5-MeO-MiPT vababaas DCMis. Tehke sellega sealt edasi, mida soovite.

kuidas see kõlab ? , põhimõtteliselt teha kõigepealt imiin atsetooniga , siis metülatsioon formaliiniga nagu dmt , isegi kui saagis on väike , paar grammi on piisav selle väga tugev.

mingeid soovitusi või näpunäiteid ? ill proovida umbes kuu aja pärast teeksite midagi teistmoodi ?
 

Attachments

  • IsE7nTKRi6.jpg
    IsE7nTKRi6.jpg
    166.4 KB · Views: 494

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Kõlab hästi, kuid kui teil ei ole DCMi, võite asendada seda etüülalkoholiga.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
NaBH4 kasutamine võib olla ohtlik asendada Na2CO3
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Te soovitate mitte võrdseid aineid. Na2CO3 ei saa asendada NaBH4. Samuti on DCM mittepolaarne lahusti, samas kui EtOH on polaarne.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Kust te selle käsiraamatu võtsite?
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

lihtsalt sõber tuli sellega välja , ma vist unustasin , pärast segamist atsetooniga , redutseerida nabh4 ja metülaat formaliini ja nabh4 , kuidas see kõlab.
ma sattusin MIPT sünteesi trüptamiinist , ma arvan, et see oleks sama ainult kasuta 5meo-t
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Kirjutasin seda oma märkmikusse, kui mulle tuli meelde, et atsetoonimiin tuleb enne metüülimist esmalt redutseerida T-HN-iPr-ks...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
See kõlab huvitavalt, proovige ja jagage meile oma tulemusi palun =)
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

hea meelega id tahaks panustada foorumisse , siin on süntees Mipt'ile trüptamiinist redditist , nii et teoreetiliselt lihtsalt tehes seda 5meo-t , peaks andma 5meo-mipt õige ? , ainus soovitus , mis oleks parem esimene samm 5meo - isopropüüli moodustamiseks ? , segades 24 tundi RT juures, et anda imiini , või teha seda nagu reaktsioon allpool ? sest selles postituses tundub, et 15m 0C juures piisab ja siis redutseerida.

4 grammi trüptamiini (25mmol) lahustati 100ml metanoolis, see jahutati jääsoolavannis 0c-ni. Segaja metanoolile lisati 3,70ml (50mmol) atsetooni, 15 minutit hiljem lisati 1,45g NaBH4 (37,5 mmol) piisavalt aeglaselt, et hoida lahust alla 5c. Seda segati 60 minutit jäävannis. Pärast 60 minutit segati seda 35c veevannis, et NaBH4 kustutada, metanooli jahutati tagasi 0c-ni ja lisati 2,20 ml (25 mmol) 37% formaldehüüdi lahust. Seda segati 60 minutit, seejärel lisati aeglaselt 0,65 g NaBH4 (17,5 mmol), seda jahutati ja formaldehüüdi lisamist korrati. Pärast lisamist segati 48 tundi temperatuuril RT. Seejärel valati reaktsioonisegu 100 ml 5% äädikhappesse, metanool destilleeriti ära ja happeline faas pesti 2x30 ml ksüleeniga. Happefaas muutus merevaigukollasest värvusest väga helekollaseks. Vesifaas leotati ja ekstraheeriti 3x25ml atsetooni, atsetoon kuivatati MgSO4 peal ja sadestati fumeraatsoolana. Saadi 2,38 g MiPT-fumeraati.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
see on palju mõistlikum
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Tere, jah
Miks te arvate, et IPA on parem kui MeOH (mida näidatakse mõlemas meetodis)?
Reaktsiooni lõpuleviimise kontrollimiseks saate kasutada TLC-d.
 

Opal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ma ei saa aru reaktsioonide järjekorrast, miks te lisate formaldehüüdi enne NaBH4, kas te ei tahaks kõigepealt redutseerida isopropüül-imiini isopropüül-amiiniks ja seejärel lisada formaldehüüdi ning seejärel uuesti redutseerida, saades MiPTi
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et saite valesti aru. Seal on õige järjekord: formaldehüüd ja kui NaBH4
 

Opal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Aga kas te ei pea kõigepealt redutseerima triptamiini ja atsetooni reaktsioonil tekkinud imiini? See on
Alus trüptamiin + atsetoon -> imiin
imiin + nabh4 -> isopropüültrüptamiin
isopropüültrüptamiin + formaldehüüd -> teine imiin
see teine imiin + nabh4 -> MiPT

Ma ei teadnud, et redutseerimata imiin võib reageerida formaldehüüdiga. Kas see on nii?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Palusin tal jagada selle sünteesi tulemust. Teie skeemil on rohkem mõtet. Autor, ilmselt, sai mingi väikese saagise põhjusel, et kõik reageerivad ühes potis.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
@Bennychairman @Opal Autor kirjutab 2,38 g 4 grammi trüptamiinist. 44% saagis. Mitte nii halb vastavalt selle sünteesi madalale raskusastmele.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
kuidas saada seda isopropüültiptamiinist otsese metülatiiniga Me2SO4but I ont teada, kui 1H on altid metüülitud seega kõige veenvam kaitse nr. ! hea taastumisega wrhyng kadt oli assas8
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Palun vabandage minu languade, sest ma olin rahustatud ja püüdsin kirjutada kiirustades, ma mõtlesin, kas juhuslikult võiks dimetüülsulfaati kasutada monoisopropüültrüptamiini metüüliseerimiseks ilma heterotsüklilise indooli lämmastiku (N1) metüüliseerimata ja milline võib olla kõige mugavam kaitse/kaitsemeetod? tänan teid! Ja vabandust nii minu "prantsuse keele" kui ka terve mõistuse puudumise eest, luban, et olen parem, kui ei ole rahustatud.

P.S. administratsioon peaks keelduma minu postitamisest sidusat keemiat.
 
Top