luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Vaadates, et osta mõned 3mmc (mitte 3cmc) ELis.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Võib-olla on võimalik ühendada teid hea müüjaga :) Kui te ei ole leidnud, võtke julgelt ühendust ja andke mulle teada oma kogus!
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Tere, ma tarnin KU kristalli, palun võtke minuga ühendust, kui olete huvitatud. ma saan saata pakette ELi, umbes 10days
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Palun lõpetage katinoonide analoogide tootmine ja sissetung ffs, 95% müüjatest avalike DNMide kohta kannab nüüd äkki REAL PRE BAN 4-mmc võltsitud arvustustega poes ja võltsitud arvustustega, mis on makstud dread ja teistes kogukondades - Tõenäoliselt leiavad ostjad, kes kunagi proovinud tõelist 4-mmc isegi väga head RC-d (mõned on tõepoolest OK, kuid puhtalt stimulantidena ja mitte midagi isegi lähedalt Mephedrone HCL-ile).

Ma mõtlen, mul ei ole midagi vastu - seoses analoogidega, mis on sünteesitud mõnede korralike uuringutega või vähemalt täieliku farmakoloogilise analüüsiga enne nende "trükkimist" ja müümist, et mööda minna keelust / nimekirjaseadustest - nii kaua, kui neid müüakse õige nimega ja müüakse uuesti sama nimega. Kuid me näeme sageli 2-tähelisi koodnimesid või "XX analoog" ja mitte ühtegi infot struktuuri kohta.

Kahjuks on reaalsus see, et müüjad ELis lihtsalt märgistavad 4-mmc või 3-mmc (ainus korralik, ikka veel miili ja miili kaugusel 4-mmc-st ja korralik ainult siis, kui võtta suu kaudu sellist analoogi) ümber ja müüvad neid müüjatelt, kes tavaliselt müüvad teisi hea kvaliteediga peavoolu ravimeid. Võltsitud teabe rämpspost stseenis ja selline trendikas 4-mmc populaarsuse saavutamine - lihtsalt tooge hoopis pungid ja analoogid.
3-mmc on niikuinii keelatud, mis on selle otsimise saak?

Ma ei väida, et keegi, kes tahab 3-mmc ei peaks seda küsima/ostma, narkootikumide mõju on alati subjektiivne, kuid väga harvade eranditega inimestele, kellele ei meeldi mefedrooni emphatogeensem osa ja nad eelistavad lihtsalt stimulatsiooni/ kerget eufooriat (puudub meph'i orgastiline kehakõrgus) - sellisel juhul ma valiksin 4-FA sellisteks vajadusteks - ei leidnud ühtegi ostjat, kes eelistaks analoogi 4-mmc-le.

Vaatamata subjektiivsele, on asjaolu, et 4-mmc on ülemaailmselt tunnustatud kõige edukam (sellest klassist ma mõtlen) - ja analoogid ei ole kunagi jõudnud sarnaste mõjude jäljendamisele lähedale - kindlasti mitte ainult minu isiklik arvamus.

Nagu MXE puhul, aastaid floppisid ja eelmisel aastal mõned head alternatiivid - kuid tundub, et siin subjektiivsed hinnangud olid kindlasti erinevad üksteisest ja MXE jääb poodiumile ilmselt.

lõpu rant, sorry, et kaaperdasin teie postituse, ei midagi isiklikku teie või teie taotluse vastu!!!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Olen nõus, et 4MMC ja 3MMC kvaliteedi turuolukord on kohutav!!!


Ma mõtlen, et kokaiin on ka keelatud... :D :D
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Tere!

3MMC on kindlasti midagi, millega me saame teid aidata.

Ma olen mefedrooni kontrollitud tootja ja ma saan kindlasti teha 3MMC, kuna see on sarnane mefedrooniga ja seda on lihtne teha.

Kui te vaatate minu gruppi sellel foorumil ja vaatate minu nimekirju BB turul, näete, et mul on palju õnnelikke kliente, kes jätavad häid kommentaare.

Liitu meie grupiga, et meid kontrollida.

[GROUP=73][/GROUP]

Kirjutage meile sõnum foorumis või saatke meile sõnum järgmistel platvormidel. Ma ei soovita telegrami, sest seal on ebaküpsed väikesed kuradid, kes üritavad meid jäljendada ja seal on isegi võltsitud kanal kasutajanime @ASbbgate_cartel all.

Protonmail: [email protected]
Session messenger: 056728f3b34bbc4618ca085a7c0973888bc579e6c1f391348b4da405f17304ec10

DOWNLOAD SESSION: getsession.org
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Kas te saate teha ka originaalset mefedrooni?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Jah, me saame seda teha. Meil on tootja staatus mefedrooni jaoks.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Reaalne 4mmc
 

Attachments

  • hrM8jVEZCB.jpeg
    hrM8jVEZCB.jpeg
    314.3 KB · Views: 137

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
@Heineken Pildi järgi näeb kindlasti hea/legitiimne välja. Kahju, et sinu saatjamaa on minu jaoks kuidagi kuum - vähemalt ei maksa põletada neid väheseid legaalseid puhtaid aadresse, mis ei ole minu identiteedi all, mis mul just enda tarbeks alles jäid :/
Kui sul on mõni ametlik edasimüüja shipping teistest EL riikidest pls anna teada.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Oh, ma mõtlesin, et te toimetate NL -> EL.
Kahju, annaks hea meelega väikese tellimuse, mul on vähe edasimüüjaid, kes on huvitatud reaalsest 4-mmc regulaarsest pakkumisest.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Ma saadan ainult Poolast Poolasse
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Jah. Ma saan aru, et te eelistate hoida oma Opsec ja ohutust. Püüan leida Poolas asuva edasimüüja, kui ma ei suuda leida muud allikat. See näeb kindlasti hämmastav partii välja.
Kõike head
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Kuna 3cmc käsitletakse enamikus riikides nagu 4mmc, mis on palju tugevam ja lihtsam toota, lõpetasid inimesed selle tarnimise (ma tean inimesi, kes tootsid 3mmc ja tänu seadusemuudatusele pöördusid nad tagasi ka 4mmc tootmisele, sest nõudlus on suurem ja karistus on nüüd sama).
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Kas te ütlesite, et 4mmc on tugevam? :)

Ma alles tutvun selle tootega ja mõtlesin seda varsti ise sünteesida.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
@Constantylious777
Peaaegu täpselt, poolest pärast seda, kui jääkide lõppesid, hulgimüüjad, kes kasutasid 3-mmc tarnimiseks partneritele, kes ei ole "olulised", oli mõte tuua mis tahes randon katinooni, mis on veel saadaval või räpase odava hinna eest ostetud hiinlastelt. 3 suurt RCs tootvat ettevõtet ELis, kuna suurim neist ei ole atm võimeline tarnima - ametlikult, pidid lõpetama sõltumata 3-mmc tootmise, nagu te ütlesite, et vältida kohtuasju.

Kuid tulemus on see, et inimesed, kes proovisid 3-mmc-d ikkagi, leidsid "OK'ish" 3-CMC või 3-CEC või ühe 15+ olemasolevatest katinoonidest. Nagu te teate, et enamik suuri müüjaid / edasimüüjaid ei proovi tegelikult ise narkootikume, mida nad müüvad, ja kui see tuleb usaldusväärselt partnerilt, kes võib isegi mitte teada, et see ei ole 3-mmc, võivad nad lihtsalt testida põhikomplektiga ja näha, et see on katinoon, kk legaalne paneme nimekirjad üles.

Lõpuks täiesti segane olukord. Sul on õigus 4-mmc tootmine ei ole iseenesest raske ja lähteaineid võib leida ilma liigsete raskusteta - ikkagi, amatöör, kes proovis, pani turule mingi rämpsu täis lahusteid ja nii madala puhtusega, mida ei saa isegi 4-mmc-ks nimetada IMO :D

Ma arvan, et siit ka:
- 4-mmc (või 3-mmc) kaotab jälle populaarsuse
- suvalist katinooni ostetakse ikka veel, kuid ostjate poolt, kellele meeldib puhtalt stimulatsiooniefekt (vt NEP) - nii kahju, et enamik uustulnukatest arvab, et see on 4-mmc või 3-mmc.
- loodetavasti: müüjad ja tarnijad mõistavad, et midagi on imelik / ostjad kaebavad, ja lõpuks tuleb turule korralik 4-mmc, mitte ainult Ühendkuningriigis (sest 4-mmc kultuur ei peatunud kunagi, enne või pärast keelustamist) ja idamaades, kus tootmine/kasutamine kodumaine on suhteliselt odav ja suurepärane ravim, säilitab hea populaarsuse (kuid vähesed müüjad, kes saadavad DNM-i teistesse riikidesse).
 
Top