Question 3D trükkimise pillide pressimismasinaid

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Otsin väga pikka aega head allikat pillide punnitusvormide jaoks.
Ma tean, et Alibaba jne sai neid, kuid import Euroopasse ja toll on minu probleem.

Minu plaan oli trükkida ainult tipp koos logoga ühele või võib-olla kahele poolele punch die'ile.

Ma juba sain sureb ilma logo, nii et kui on olemas materjal, mis 3d printable ja piisavalt tugev paar dotsentide trükid, see oleks piisav.
Trüki suuruse/hinna tõttu ei ole logo otsa vahetamine pärast paari pressimist probleemiks.

Kas kellelgi on kogemusi 3d printeritega ja oskab öelda, kas see idee võiks toimida?

Oleks võimalik toota pillipressi legaalsete/saadavate osadega ja 3d printeriga oleks lahe idee, mis läheb selle foorumi vaimuga kokku!
 

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei,
muidugi on see teostatav. Kui soovite minna kõrgeima definitsiooniga, kasutage sla-printereid. Need suudavad saavutada kuni 25 mikroni suuruse eraldusvõime, kuid on kallimad kui fdm-printerid. Kuid nende puhul saab resolutsiooni parandada, kui kasutada 0,2 mm düüsi. Fdm-printerite puhul tuleb lihtsalt veenduda, et kasutate 100% täitematerjali, et stantsid oleksid võimalikult tugevad.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
236
Points
43
Deals
1

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jah, see oleks kindel algus. Ma arvan, et valamist ei ole vaja või ma prooviksin kõigepealt ilma, lihtsalt toortrükki. Kui teil on olemas press, kuhu te lihtsalt sisestate mõned stantsid, ei näe ma probleemi.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
Olen mõelnud, et ostan ühe, kui keegi ei edesta mind sellega
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
selliseid asju, mida te teete terasest
oma väikese elemendi, saate tellida seda ettevõttelt, millel on cnc-masinad

selle väike print ja nõuab head resolutsiooni, nii fdm printer onnt tõesti hea valik, becasue töö vaja lõpetada see on väga raske ja ausalt öeldes võimatu

enamikul fotopolümeeride vaikudel ei ole selliseid omadusi nagu fdm-polümeeridel. Usualyl nad ei ole tõesti tugev ja nad lihtsalt lihvida mis tahes kokkupuutest.
Muidugi on olemas spetsiifilisemad vaigud, tegelikult on palju rohkem valikuvõimalusi kui "klassikalised" laialt kasutatavad polümeerid. Aga need on väga kallid ja sa pead teadma, kuidas neid kasutada, et saada nende võimekust.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
see töötab, kuid palju kuraditööd on selle kohta, minu arvates ei ole see optimaalne valik
leia lihtsalt mõni kohalik noor masinaehitaja, kellel on puurmasinad ja ta teeb seda sinu eest isegi mitte 50 euro eest või nii
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
Selle parem kui maksab 20k professionaalsele masinale saab alati häälestada seda, mida on vaja, et saada väikesemahuline pildi kujundamine tehtud katse ja eksituse teel
 
Top