Question Θα πρέπει να απελευθερώσουν το βίντεο της σύνθεσης του γλυκιδικού pmk

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
στη σελίδα υπάρχει το βίντεο της σύνθεσης του γλυκιδικού οξέος bmk

Πρέπει να αφαιρέσουν το βίντεο του γλυκιδικού pmk.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ο φίλος μου, το αιθυλγλυκιδικό PMK (CAS; 28578-16-7) και το μεθυλγλυκιδικό PMK (CAS; 13605-48-6) είναι εύκολο να ληφθούν από τον κινεζικό προμηθευτή, χρειαζόμαστε τη χημική σύνθεση των χημικών πρόδρομων ουσιών που είναι δύσκολο να ληφθούν, για παράδειγμα η χημική σύνθεση του MDP2P (CAS,
4676-39-5).
;)
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
Αυτό το κείμενο είναι εύκολο να βρεθεί στο φόρουμ. Επενδύστε λίγο χρόνο αναζήτησης, εξάσκησης και απογοήτευσης και θα ανταμειφθείτε.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
δεν είναι τόσο εύκολο. ο κινέζος προμηθευτής μπορεί να τροποποιήσει το τιμολόγιο αγοράς οποιουδήποτε χημικού προϊόντος. αυτό το ψηφιακό μηχάνημα που ονομάζεται TRUNARC εντοπίζει ότι είναι σε δευτερόλεπτα ότι είναι πραγματικά. Είναι ο τρόπος που διαθέτουν οι τελωνειακοί πράκτορες κάθε χώρας, μπορεί να καταστήσει σαφές ότι το εκδοθέν τιμολόγιο είναι ψευδές, το όνομα που δηλώνει η κινεζική εταιρεία
 

Attachments

  • kSJRpxT9bn.jpeg
    kSJRpxT9bn.jpeg
    38 KB · Views: 132
  • thTZ2crbHg.jpeg
    thTZ2crbHg.jpeg
    28.1 KB · Views: 129
  • nIQUi0k*****B.jpg
    nIQUi0k*****B.jpg
    25.7 KB · Views: 136
  • H4Dre7mhxL.jpg
    H4Dre7mhxL.jpg
    552.3 KB · Views: 133

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Γνωρίζω αυτή τη συσκευή, την έχω δει να χρησιμοποιείται από το τελωνείο σε διάφορα βίντεο στο YouTube, αλλά είστε σίγουρος ότι μπορεί να ανιχνεύσει αιθυλικό ή μεθυλικό γλυκιδικό PMK; Δεν ελέγχονται όλα τα πακέτα στο τελωνείο, όλα εξαρτώνται από διάφορους παράγοντες, οπότε είναι τύχη περισσότερο από οτιδήποτε άλλο, επίσης στο Alibaba, ακόμη και αν ο Κινέζος πωλητής αλλάξει το όνομα της χημικής ουσίας στο τιμολόγιο, αν κάνετε την πληρωμή μέσω της εμπορικής διασφάλισης , θα υπάρχει μικρή πιθανότητα να σας εξαπατήσουν, δεδομένου ότι μπορείτε να ανοίξετε μια διαφωνία κατά του πωλητή και να ζητήσετε επιστροφή χρημάτων.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Πραγματικά δεν ξέρω αν μπορώ να ανιχνεύσω pmk ley και πρακτικά αναγνωρίζει όλα τα δείγματα δεν χρειάζεται να είναι φάρμακα ταξινομεί τα συστατικά ως πρόδρομες ουσίες ή όχι.
Από την πλευρά του τελωνείου, εξαρτάται περισσότερο από τον σαρωτή γιατί αναγνωρίζει μέσω των χρωμάτων, βλέπει ότι πρόκειται για οργανικό προϊόν και προχωράει στην εξέταση των τιμολογίων και των αποστολέων και όποιος λαμβάνει από εκεί, προχωράει στην εξέταση του φορτίου λίγο πολύ με ύποπτο τρόπο, λίγο πολύ έτσι δουλεύουν.
 

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας είδα στον ιστότοπό τους να ζητάτε μια προσφορά αν θέλετε να μάθετε την τιμή της, οπότε αναρωτιέμαι πόσο θα κόστιζε περίπου μια τέτοια συσκευή;
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
PMK γλυκιδικό αιθυλεστέρα (CAS; 28578-16-7)

Μπορούμε να σας προσφέρουμε μια τιμή 120¥/kg

PMK γλυκιδικό μεθύλιο (CAS; 13605-48-6)

Είναι παράνομη η απαγόρευση των πωλήσεων στην Κίνα
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Όταν χρησιμοποιείτε τις σωστές κινεζικές εταιρείες έχουν μια πλήρη in house foearding εταιρείες και στις δύο άκρες το τελωνείο δεν το βλέπει καν ό, τι έχω παραγγείλει από bloomteckz k. Κίνα από 1kg έως 1ton έχω πάρει εντάξει έχετε μόνο tjndi yjul σπίτι δουλειά που έχω given.you.all σε μια χρυσή πλάκα
Πάω να δώσει νέο μέλος προδρόμων προμηθευτή προμηθευτή μια πάει μέχρι στιγμής έχει περάσει το τεστ είναι ακριβής απάντηση ut γρήγορη και είναι πρόθυμος να κυνηγήσει γύρω για να κάνετε τα όνειρά σας να γίνουν πραγματικότητα το δικό μου στο προϊόν trans 4 methylaminorex και πάλι για όλους να δοκιμάσουν μόλις έχετε αυτό το προϊόν δεν θα χρησιμοποιήσετε ποτέ meth ένα κέρδος αυτό ήταν το αρχικό meth πάγο είναι η έκδοση της φτώχειας πακέτο αυτού του φαρμάκου
 
Top