Δύναμη συμπίεσης δισκίων και κοσκίνισμα

Claz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας,
για μικρές ταμπλέτες: 7mm x 3mm, ποια πίεση θα συνιστούσατε; Ίσως τα 40 kN είναι αρκετά ?

Και πιστεύετε ότι απαιτείται κοσκίνισμα πριν από την πίεση ; Όλη η σκόνη μου είναι 100 mesh
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
πίεση = δύναμη / επιφάνεια, χρησιμοποιήστε αυτό ή επιφάνεια x πίεση = δύναμη (δεδομένου ότι η δύναμη είναι συνήθως αυτή που μετριέται σε n ή kn αυτό είναι πιθανώς αυτό που ψάχνετε, αν κάνω λάθος απλά χρησιμοποιήστε τον πρώτο τύπο)

Εκτός αν το κόσκινο σας είναι ακόμη μικρότερο από 100 μάτια (πολύ αμφιβάλλω) δεν νομίζω ότι είναι απαραίτητο δεδομένου του πόσο λεπτό είναι ήδη
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Μπορείτε να το αναζητήσετε στο διαδίκτυο. Υπάρχει αριθμομηχανή σε ιστότοπους που φέρουν συστατικά για τη συμπίεση χαπιών. Ή θα έχουν κάτι παρόμοιο. Ελέγξτε επίσης την αναζήτηση στο youtube για υπολογισμούς πρέσας χαπιών. Το Udemy έχει επίσης συνθέσεις n πολύ περισσότερα. Ελπίζω να βοηθήσει.
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Γεια σας άνθρωποι! Ψάχνω κάποιες πληροφορίες σχετικά με αυτό , έχουμε μηχανή για χάπια. Έχουμε χρώματα και θέλουμε να κάνουμε mdma χάπια. Ψάχνω αλλά δεν βρίσκω κάτι σχετικά με το αν πρέπει να βάλουμε κάποια πράγματα για συμπαγή. Ή μόνο η mdma και το χρώμα θα είναι ισχυρά ,
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
145
Points
43
Χρειάζεστε md+στερεϊκό μαγνήσιο +μικροκρυσταλλική κυτταρίνη για να δημιουργήσετε σφαιρίδια xtv σε σκληρή μορφή
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
145
Points
43
Πρέπει να δημιουργήσετε αυτό το μείγμα στεατικού μαγνησίου και μικροκρυσταλλικής κυτταρίνης και το mdma σας για να μπορέσετε να πιέσετε τα δισκία. Εάν δεν έχετε επισκευάσει το συνδετικό υλικό του μίγματος, το μηχάνημα δεν θα λειτουργεί καλά, επειδή χρειάζεται αυτά τα συστατικά για να μην κολλήσει και να μην δώσει στα δισκία την κατάλληλη σκληρότητα. .
 
View previous replies…

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Έτσι, αν κάνουμε 250mg χάπια το καθένα. Είναι συνολικά με τα πάντα. Ή 250gr mdma συν χρώμα συν μαγνήσιο
Και μικροκρυσταλλικό στεατικό οξύ;
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Επειδή τρομάζουμε με όσους πωλούν τα χρώματα. Και για κάθε κιλό mdma πρέπει να βάλουμε για αλλαγή χρώματος περίπου 3/4kg. Είναι έτσι; Επειδή είναι τρελό. Χρειάζομαι 500 κιλά χρώματος. Δεν είναι για τα λεφτά, αλλά για να ξέρω αν είναι πολλά ή όχι.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
145
Points
43
Όχι, δεν χρειάζεστε τόση βαφή, υπάρχουν βαφές σε σκόνη ποιότητας τροφίμων που με 10 γραμμάρια μπορείτε να χρωματίσετε 1 κιλό παρασκευασμένου μείγματος
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
145
Points
43
DWpNc23agA
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
145
Points
43
Το σαπουνοπωλείο
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Είστε Ισπανός; Είμαι Ισπανός !!!

Εννοείτε ότι με 1kg mdma. Με μαγνήσιο, κυτταρίνη και λίγο χρώμα αλλάζω χρώμα ? Το mdma μου είναι σαμπάνια.
 
Top