Question *ΠΡΟΤΑΣΗ* Βάζο με συμβουλές;

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Μετά την πρόσφατη αποτυχία με τις αμοιβές μου και πραγματικά μόνο για την πολλή βοήθεια που έχω ήδη λάβει, νομίζω ότι θα ήταν πολύ ωραίο να μπορείτε να κάνετε κλικ σε ένα πλαίσιο στο προφίλ ενός ατόμου και απλά να στείλετε ένα φιλοδώρημα, θα μπορούσε να δημιουργήσει μια προσωρινή διεύθυνση btc όπως κάνει το πορτοφόλι;

Η ουσία είναι ότι θα ήθελα έναν εύκολο τρόπο για να πετάξω μερικά δολάρια σε κάποιον χωρίς να χρειάζεται να επιβεβαιώσει ή να κάνει οτιδήποτε. Μπορώ να μετρήσω τέσσερα μέλη από την κορυφή του κεφαλιού μου που τους οφείλονται κάποια χρήματα.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Θα κάνουμε αυτό το χαρακτηριστικό λίγο αργότερα.
 
Solution

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Αυτό συνηθιζόταν να είναι εξαιρετικά συνηθισμένο στις αγορές τη δεκαετία του '20. Φαίνεται ότι έχει χαθεί. Το LE εντόπισε το OxyMonster από την αγορά Dream λόγω ενός βάζου με φιλοδωρήματα που εξαργύρωσε ωστόσο. Να είστε προσεκτικοί με τα κεφάλαιά σας.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Πάντα υπάρχει κάτι χαζό που σας πιάνει
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Πολύ σωστά, αλλά για να είμαστε δίκαιοι, η ανίχνευση της αλυσίδας μπλοκ ήταν ακόμα κάπως καινούργια. Αυτό είναι το πρόβλημα που βλέπω με το bitcoin. Η συναλλαγή σας είναι για πάντα αναρτημένη στην αλυσίδα μπλοκ του Bitcoin.
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Έχετε χρησιμοποιήσει/προτείνει το WasabiWallet; Coinjoins τα btc σας και δίνει ένα ποσοστό στην ανωνυμία των κεφαλαίων σας, το έχω χρησιμοποιήσει αυτό μαζί με την ανακατανομή των κεφαλαίων μεταξύ των πορτοφολιών πριν από τις αγορές αισθάνεται "αρκετά" ασφαλές, αλλά ναι, υπάρχει ΠΑΝΤΑ ένα ίχνος χαρτιού. Το ερώτημα γίνεται "πόσο σκληρά είναι διατεθειμένοι να αλέσουν για τις λεπτομέρειες;". Συνολικά (εκτός αν έχω τη χειρότερη τύχη) έχω αισθανθεί αρκετά ασφαλής χρησιμοποιώντας αυτή τη μέθοδο
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Δεν το έχω χρησιμοποιήσει, αλλά σίγουρα θα το ελέγξω. Ευχαριστώ για την κοινοποίηση!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Υ.Γ. Μόλις ανακάλυψα ότι είναι απαγορευμένη/παράνομη η χρήση της καθόλου στις ΗΠΑ, οπότε ΞΕΡΕΙΣ ότι πρέπει να είναι καλή ;)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Μπορείτε ακόμα να το χρησιμοποιήσετε αν και tor;
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Πιστεύω ότι έτσι λειτουργεί
Τεκμηρίωση

Ενημερώστε με αν διαπιστώσετε ότι δεν ισχύει αυτό.
 
Top