String Dope

cleanfilletsonly

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Υπάρχει αποτελεσματικός τρόπος για την παρασκευή αυτού του προϊόντος; Ξέρω ότι τότε που κάποιοι έθαβαν σφραγισμένους κουβάδες με κορδόνια gutair συνδεδεμένα με το εσωτερικό καπάκι και ακριβώς πάνω από ένα μείγμα αμμωνίας ή μουραδικού και κάρβουνου και μπλέντζου όπλου.
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Χρησιμοποιήστε 10gallon ενυδρείο ψαριών,από Mullins ή μητέρες όπλο bulent,kingsford og light charchol, κεφαλή σφουγγαρίσματος, bnatured amonia "reg house hold amonia",1. Σπάστε κάρβουνο λίγο n βάλτε 2-3 σε. Υψηλή n δεξαμενή διπλώστε αλουμινόχαρτο nin ένα C φορές. Στη συνέχεια, χτυπήστε το σε ένα ορθογώνιο δαχτυλίδι όπου θα αγγίζει το κάτω μέρος του κέντρου της δεξαμενής μέχρι τις πλευρές n γύρω για να συναντηθεί ακριβώς στην κορυφή της γραμμής άνθρακα.2 pore πιστόλι bluent n μισό δρόμο μέχρι το ύψος του άνθρακα βεβαιωθείτε ότι έχουν εγκατασταθεί εντελώς equalylevel,.3 καθαρό ur αμμωνία σε μέχρι άνθρακα n γραμμή φύλλο, 4 κόψτε σφουγγαρίστρα stings n χτυπήσει τους 1 in. Apart on lid hanging down. Don't tuch liqued n not to far up maybe 1 centameter away from da shit.beging of spring bury it in da grown 3 ft. Were it stays an even 74° temp . Τελευταία σε ένα μήνα ή περισσότερο το σκάβετε μέχρι wat u βρείτε σε χορδές είναι ur dope. Αν δεν είναι θαμμένο μην αφήσετε κανένα φως να φτάσει σε αυτό. Και αν χρειάζεστε το string dope μην διστάσετε να μου στείλετε PM απευθείας εδώ εμείς Shipp σε όλη την ΕΕ. Ελπίζω αυτή η πληροφορία να σας βοηθήσει.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Αν βάλετε όλα αυτά τα συστατικά στο φαγητό της γάτας ή του σκύλου σας και τα αφήσετε να το φάνε, αυτά επεξεργάζονται μέσα στο στομάχι τους και μεταβολίζονται ως σούπερ-φωτιά ντόπα. Στη συνέχεια, το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να πιάσετε τα ούρα τους και να τα αποστάξετε και να μείνετε με καθαρό κρύσταλλο. Δεν χρειάζεται να μπείτε σε όλο τον κόπο να θάψετε ένα ενυδρείο και να περιμένετε ένα μήνα. Προσωπικά, είμαι ανυπόμονος, οπότε απλά παίρνω γουλιές από τα ούρα μέχρι να μείνω ικανοποιημένος. Μου αρέσει να χρησιμοποιώ σάλτσα τόμπασκο για να καλύψω τη γεύση. Αν θέλετε λίγη, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου. Μπορούμε να παρέχουμε χονδρική πώληση σε λογική τιμή και να στείλουμε διεθνώς.
Ελπίζω αυτή η πληροφορία να σας βοηθήσει.
 

akiraogatabyss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Γαμώτο .... πώς srupid είναι κάποιοι άνθρωποι και γιατί να λένε ψέματα για να έχουν άλλοι να κυνηγούν φαντάσματα;
 

Gofaster72

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Δεν μπορείτε να φτιάξετε ναρκωτικά χωρίς αμίνη. Από πού προέρχεται αυτό; Duh - δεν είναι ντόπα απλά μια χημική διαρροή κάποιου είδους. Σταματήστε να παραπλανάτε, οι πραγματικές πληροφορίες είναι αρκετά δύσκολο να βρεθούν.
 
Top