Ταχύτητα 90er

drive

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 29, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Γνωρίζει κανείς ότι η ταχύτητα έγινε τη δεκαετία του '90, τα πετρώματα όπως αυτό ήταν επίσης σχετικά ξηρά και παρόμοια με το koca
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Αυτό εννοείτε; Το έβλεπα πιο συχνά το 1988-90.
Αν ναι, μπορώ να τους βοηθήσω.
 

Attachments

  • ctOabZEo2k.jpg
    ctOabZEo2k.jpg
    212.2 KB · Views: 6
  • tHbvgh3PS4.jpg
    tHbvgh3PS4.jpg
    205.2 KB · Views: 7
Last edited:

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Γνωρίζει κανείς ότι η ταχύτητα έγινε τη δεκαετία του '90, τα πετρώματα όπως αυτό ήταν επίσης σχετικά ξηρά και παρόμοια με το koca Δεν είμαι σίγουρος για την ερώτησή σας, αλλά διαπίστωσα ότι διαφορετικά τραβήγματα διαλύτη της ελεύθερης βάσης μεθαδόνης θα έβγαζαν αέριο με διαφορετική εμφάνιση προϊόντος. το ξυλόλιο και το tolual θα οδηγούσαν σε ένα λευκό αφράτο προϊόν. Όσο καλύτερα ήταν, τόσο περισσότερο έλαμπε και είχε καθορισμένους κρυστάλλους. ρωτάτε για την αμφεταμίνη και δεν είμαι σίγουρος ότι αυτό έχει σχέση με την ερώτησή σας.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Το προϊόν στις εικόνες είναι επίσης μεθαμφεταμίνη, ακριβέστερα ρακεμική μεθαμφεταμίνη ανακρυσταλλωμένη σε νερό και συμπιεσμένη. Αλλά δεν έχω απάντηση για τις αμφεταμίνες.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Συγγνώμη, αλλά εγώ ρωτάω τώρα. Η ρακεμική μεθαμφεταμίνη είναι η ρακεμική μεθαμφεταμίνη που ρουφάται όπως η κόκα και έχει παρόμοια αποτελέσματα ή η d-meth;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Οι άνθρωποι το μυρίζονται. Είναι μπερδεμένο. Η ρακεμική μεθαμφεταμίνη έχει παρόμοιες επιδράσεις με την d-meth, αλλά 1/2 τόσο ισχυρή ( ίσως 60%) το αέριο της κοκαΐνης λιγότερη διέγερση και περισσότερη ευφορία από τη μεθαμφεταμίνη
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Η ρακεμική μεθαμφεταμίνη ήταν πολύ δημοφιλής εκείνη την εποχή στους ανθρώπους που την εγχέουν.
Μπορείτε να την ρουφήξετε καθώς και να την πάρετε από το στόμα. Η d-meth είναι η ίδια, ας πούμε, μόνο ισχυρότερη στην επίδραση. Πιο ακριβό, μόνο σπάνια διατίθεται πραγματική d-meth (>90%).
 
Top