Question Shake and bake meth

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Ανακινήστε και ψήστε. Φίλοι που έχουν προτάσεις για αυτό, μπορείτε να τις γράψετε κάτω από αυτήν την ανάρτηση, ας μοιραστούμε τα αποτελέσματα

θειικό αμμώνιο 1kg
υδροξείδιο του νατρίου 1kg
καύσιμα coleman 1kg
max energier λιθίου AA
υδροχλωρικό οξύ 37% 1 kg
μπουκάλι ρεύματος σόδας 2 λίτρων

ibucold c 1 κουτί
tylolhot 1 κουτί
nurofen 1 κουτί (2400 mg ψευδο) πρώτα,

60 γραμμάρια θειικό αμμώνιο υδροξείδιο του αοδύμιου 400 ml καυσίμου coleman 1 τεμάχιο τεμάχιο σε 40 δευτερόλεπτα συνολικά 1 λωρίδα λιθίου
(Πέρασα το πώμα της φιάλης πίεσης του αερίου ανοιχτό και κλειστό γεγονότα αντίδραση 25-120 λεπτά αλλαγή χρώματος μπλε χάλκινο χρυσό κλπ χρώματα προσθέτω 2400 mg φαρμάκου αργά Στη συνέχεια το ανακινώ σε ένα στρόβιλο και το σβήνω)
15-30 λεπτά μετά την προσθήκη του φαρμάκου, η αντίδραση είναι σοκολάτα γαλακτώδη χρώματα, μετά από αυτό το φιλτράρω και hcl αεριοποίηση, υπάρχει κάτι που έχασα;

Δεδομένου ότι θα το δοκιμάσω για πρώτη φορά, οι τιμές των υλικών και οι τιμές των φαρμάκων είναι ακριβές, οπότε ανακινήστε το και μαγειρέψτε την τεχνολογία.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Θα πρέπει να γράψετε τις διαδρομές που περιμένετε. Θειικό αμμώνιο και υδροξείδιο του νατρίου = θειικό νάτριο, αέριο αμμωνία και νερό. Δυσκολεύομαι να δω μια διαδρομή από εκεί μέχρι το υδρίδιο του αργιλίου του λιθίου. Προσθέστε λίθιο και έχετε θειικό νάτριο-λιθίου.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Δεν το έγραψα εγώ αυτό, αλλά ξέρω ποιος το έγραψε.
 

Attachments

  • s7bDntL6M5.pdf
    121.8 KB · Views: 760

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Η 41Dxflatline είναι ο μάγειρας χαπιών με 5 αστέρια Michelin! Ομολογουμένως, δεν έχω εξετάσει ποτέ τέτοιες μεθόδους επειδή η ψευδοεφεδρίνη είναι πρακτικά δυσεύρετη, αλλά έχω διαβάσει μερικά σεμινάρια και ήταν κυρίως οδηγίες που προσέφεραν μικρή εικόνα για το ποιες είναι οι ιδιαιτερότητες αυτής της μεθόδου αλυσιδωτής αντίδρασης 1 μπουκαλιού. Θα πρέπει να το διαβάσω άλλες 10 φορές πριν αρχίσω να το καταλαβαίνω. Γράψτε τις αντιδράσεις, όλα αυτά.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Αδερφέ, ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ! Μπόνους αν το κάνεις με δερμάτινο γιλέκο και καουμπόικες μπότες.
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Στο εκπαιδευτικό βίντεο λένε ότι η μόνη διαφορά είναι η καλύτερη απόδοση για την προσθήκη εφεδρίνης μετά από χάλκινο

hcl αεριοποίηση μετά
 

Attachments

  • wMiybE983X.jpeg
    wMiybE983X.jpeg
    46.2 KB · Views: 189

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
32
Reaction score
4
Points
8
Σας ευχαριστούμε για αυτόν τον σύνδεσμο ! Πράγματι, σπουδαίο βίντεο. Δεν υπάρχει ήχος, σωστά;

Τι είναι το Hcl Gassing;
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Στην πραγματικότητα, αν αποκτήσω αποτελεσματικότητα μετά από αυτή την τεχνολογία, θέλω να ερευνήσω και να μάθω αυτή τη μέθοδο, αυτή είναι η μέθοδος one-pot, δύο διαδικασίες.
 

Attachments

  • 6p1TIognia.jpeg
    6p1TIognia.jpeg
    84.4 KB · Views: 149

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Προσπαθήσαμε να ανακινήσουμε και να μαγειρέψουμε, δεν υπήρξε αντίδραση, ο σχηματισμός αερίου ήταν θετικός. Υπάρχει περίπτωση να μην υπάρχει αντίδραση λόγω λιθίου; η μπαταρία του τηλεφώνου έχει θειικό αμμώνιο + υδροξείδιο του νατρίου + αιθέρας + λίθιο = άφθονο αέριο και περισσότερη διόγκωση κανένας αποχρωματισμός καμία αποσύνθεση χρυσού χαλκού
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Χρειάζεστε μπαταρίες AA Energizer, όχι μπαταρίες κινητού τηλεφώνου. Έχουν διαφορετική χημεία μπαταριών.
 
View previous replies…

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Θα προσπαθήσω αύριο και θα σας ενημερώσω, το λίθιο δεν βγήκε από τις μπαταρίες energizer που αγόρασα, θα αγοράσω μια νέα μπαταρία, αν δεν το βρω, θα αγοράσω μεταλλικό νάτριο λιθίου
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Οι μόνες μπαταρίες που πρέπει να χρησιμοποιείτε είναι οι Energizer Ultimate Lithium. Με αυτόν τον τρόπο θα είστε σε θέση να ακολουθήσετε σχεδόν κάθε διαδικασία που έχει περιγραφεί ποτέ από οποιονδήποτε δημοσίευσε στο διαδίκτυο. Ψάξτε στο διαδίκτυο για βίντεο που εξηγούν πώς να εξάγετε τις λωρίδες λιθίου. Εάν αποφασίσετε να αγοράσετε στοιχειακό μέταλλο νατρίου, θα πρέπει να προσαρμόσετε την ποσότητα που χρησιμοποιείτε. Δεν έχω υπολογίσει ποτέ την ποσότητα που απαιτείται για αυτού του είδους την αντίδραση, ούτε έχω δει τις πληροφορίες που παρέχονται από οποιονδήποτε άλλο.
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
2 g e = 0,93 soduim metal
θα επιστρέψω μετά την αντίδραση θα ρυθμίσω το λίθιο σήμερα
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
32
Reaction score
4
Points
8
Σχετικά με τη χημεία μπαταριών.... Αν μπορώ να επιλέξω μεταξύ αυτών, έχει κανείς τη γνώση για το ποιο είναι το καλύτερο;
Κράτησα το νικέλιο στη λίστα, αλλά συνειδητοποιώ ότι εδώ μας ενδιαφέρει μόνο το λίθιο...
Παρόλα αυτά, υπάρχουν λίγες επιλογές και αναρωτιέμαι τι διαφορά κάνει για το SnB.


Κοινή χημεία μπαταρίας
LFP (λιθίου-σιδήρου-φωσφορικό) - Λιγότερο πτητικό
LMO (λιθίου-μαγγανίου-οξειδίου)
NMC (νικελίου-μαγγανίου-κοβαλτίου)
NCA (νικελίου-κοβαλτίου-αλουμινίου)
LCO (λιθίου-κοβαλτίου-οξειδίου) LiPo - Πιο πτητικό


Κοινά προθέματα που χρησιμοποιούνται από τους κατασκευαστές
IMR (επαναφορτιζόμενο λίθιο-μαγγάνιο) - Μπαταρίες Efest 18650
INR (επαναφορτιζόμενες μπαταρίες λιθίου-νικελίου) - Samsung 25R - Sony VTC5 - LG HG2
NCR (επαναφορτιζόμενες με νικέλιο-κοβάλτιο) - Panasonic 18650 PF - Panasonic NCR18650B
ICR (επαναφορτιζόμενο κοβάλτιο-λίθιο) - Samsung 26J
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Γεια σας,


Γιατί να επιχειρήσετε μια τόσο επικίνδυνη μέθοδο σύνθεσης με ακραίους κινδύνους για την υγεία, όταν υπάρχουν πιο ασφαλείς και σωστοί τρόποι σύνθεσης;

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
τόσο γρήγορα όσο και με λιγότερο υλικό. (D-meth)
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Αυτή η μέθοδος είναι τόσο βρώμικη είναι καλύτερα να χρησιμοποιήσετε τη μοσχοβίτικη διαδρομή I2/Red P
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Είναι πιο εύκολο να κάνετε μια σωστή σημύδα. Έτσι μπορείτε να υπολογίσετε την αντίδρασή σας και να έχετε μια καλή απόδοση/προϊόν.
Φαίνεται ότι αυτή η μέθοδος εξαρτάται από πολλές εικασίες αν δεν υπολογίσετε τα πάντα σωστά.
Η εικασία δεν είναι πολύ ασφαλής/υγιεινή...
 
Last edited:

p0w(d)er

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Η πιο ηλίθια αντίδραση με τη χειρότερη concecousnes dont do burch παίζοντας με το λίθιο δεν είναι αστείο ακόμη και rp / i μπορεί να εκραγεί αν youare εργάζονται με κάποια disase συνταγή, αλλά το νερό atleast αναφλέγεται δύσκολα xd από τον τρόπο μπορώ να στείλω ψευδο από την Ευρώπη αν κάποιος ενδιαφέρεται, πολύ φθηνό στη χώρα μου tbh :)
 

metimmy

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
May 1, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας, ψάχνω για ψευδογλώσσα, μπορούμε να έρθουμε σε επαφή;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Μπορώ να σκεφτώ πιο ανόητες αντιδράσεις. Αυτή είναι η αξίωση της μεθαμφεταμίνης να γίνει διάσημη. Αυτό είναι που έκανε τη μεθαμφεταμίνη δημοφιλή. Αν έχετε 30 κομμάτια κιτ και φτιάχνετε μεθαμφεταμίνη με αυτά, αυτό είναι προσβλητικό. Φτιάξτε 4-mar ή κάτι πιο ισχυρό και ενδιαφέρον.
 

p0w(d)er

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Έχω δοκιμάσει πολλά πολλά φάρμακα, πραγματικά δεν έχω δοκιμάσει το aminorrx αλλά δεν έχω βρει ακόμα κανένα ισχυρότερο στην ντοπαμίνη
 
Top