Δεοντολογία του πωλητή

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Γεια σε όλους ελπίζω όλοι να είναι ασφαλείς,

Έκανα αυτή τη θέση για να πω σε όλους τη σκέψη μου σχετικά με την πώληση σκληρών ναρκωτικών,
Πωλείτε ένα προϊόν και είναι δική σας ευθύνη αν κάποιος πεθάνει από ένα προϊόν που έχει ενισχυθεί και/ή κακής ποιότητας, οι περισσότερες θέσεις σύνθεσης σας δίνουν πληροφορίες για τον καθαρισμό/ανακρυστάλλωση και το σημείο τήξης που πρέπει να κάνετε, είναι δική σας επιλογή να αναμίξετε το φάρμακο για τη δική σας κατανάλωση, αλλά όχι του αγοραστή.

Είναι δική σας επιλογή να πουλήσετε το φάρμακο, οπότε παρακαλούμε να το κάνετε με τον πιο ηθικό και καθαρό τρόπο, πρέπει να πουλάμε το φάρμακο προσεγγίζοντας την πιο ιατρική εθιμοτυπία.
Δεν είναι παιχνίδι και αν κάποιος πέθανε από αγνό προϊόν δεν είναι δικό σας φταίξιμο, αλλά αν κάποιος πεθάνει ή έχει κάποιο ιατρικό πρόβλημα επειδή εσείς (ή οι άνθρωποι πάνω από εσάς) βάλατε ένα προϊόν, είναι 100% δικό σας φταίξιμο.

Περιττό να πούμε ότι τώρα υπάρχει έλεγχος για παράνομο κυρίως παντού στην Ευρώπη.

Το να έχεις δεοντολογία ως πωλητής δεν είναι πλεονέκτημα είναι το πιο βασικό πράγμα όπως και σε κάθε άλλη δουλειά, είναι ο μόνος τρόπος για να τελειώσει ίσως κάποτε ο πόλεμος κατά των ναρκωτικών.

Ειρήνη ❤
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Όμορφες και απολύτως σωστές λέξεις. Το υποστηρίζω!
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Είναι 100% η άποψή μου να πουλήσω στον καταναλωτή ακριβώς αυτό που πληρώνει. Ήμουν αρκετό καιρό εθισμένος σε διαβρωτικές ουσίες και το μείγμα πονάει το σώμα μου εξαιρετικά. προσπάθησα επίσης πολύ καιρό να απομακρύνω τους φίλους μου από αυτό το πράγμα. Αλλά στο τέλος προσπαθώ να πουλήσω στους πραγματικά εθισμένους πραγματικά καλό υλικό και να προειδοποιήσω τους πρωτοεμφανιζόμενους για τον κίνδυνο και να τους απομακρύνω. Unklar, άγνωστες ουσίες είναι reale dangorous για το σώμα του καθενός. Με σαφείς ουσίες μπορείτε να σας ενημερώσετε πριν από τη χρήση, αλλά με μείγματα που ποτέ δεν ξέρετε.
 
Top