Looking for a vendor Αναζήτηση Alpha-PVP άλλων προμηθευτών Pyrro στην Ευρώπη

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Όπως αναφέρεται στον τίτλο, αναζητάτε έναν πωλητή / χημικό / επαγγελματία / ή απλώς ένα άτομο που είναι σε θέση να παρέχει γνήσια υψηλής ποιότητας alpha-pvp mdpv a-php a-pihp crystal / powder.
Θα ήταν πρόθυμος να αγοράσει ποσότητες οπουδήποτε από 5 έως 1000g ανάλογα με την εμπειρία με τον πωλητή.
Είναι απαραίτητο η πηγή της χώρας από την οποία θα αποστέλλεται να είναι η Ευρώπη, κατά προτίμηση η Πολωνία / Σλοβακία / Τσέχικο κλπ.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Εάν θέλετε έχω 4mmc μόνο μπορεί να στείλει στην Πολωνία από την Πολωνία
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Εκτιμώ πραγματικά την προσπάθειά σας να μου προσφέρετε κάτι που δεν ανέφερα ρητά ούτε στον τίτλο ούτε στην περιγραφή.
αλλά πρέπει να αρνηθώ, καθώς αναζητώ τις ουσίες που αναφέρονται και όχι αυτές που δεν αναφέρονται.
ευχαριστώ σκέφτηκα, καλή σας μέρα.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Η σύνθεση του α-PVP είναι πολύ απλή και όλα τα αντιδραστήρια είναι διαθέσιμα. Δοκιμάστε να το συνθέσετε μόνοι σας.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Γνωρίζοντας το, μελετώ τα πάντα που σχετίζονται με τη σύνθεση υποκατεστημένων αμφεταμινών, οργανική χημεία, κάνω ο ίδιος μικρότερα πειράματα.
Προς το παρόν δεν είμαι σε θέση να έχω την οικονομική δυνατότητα να αγοράσω τον συγκεκριμένο εργαστηριακό εξοπλισμό με τον οποίο θα αισθανόμουν άνετα να πειραματιστώ, και επίσης, αν τύχει να αποτύχω, δεν μπορώ πραγματικά να σπαταλήσω τίποτα.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
U dont need any lab equipment to made pvp
 
  • Like
Reactions: vis

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Τεχνικά βέβαια δεν έχετε επαγγελματικό εξοπλισμό, αλλά όπως ανέφερα και παραπάνω δεν ψάχνω πραγματικά να γκετοσυνθέσω πράγματα.
Με τον όρο εξοπλισμό εννοούσα απλώς τον χώρο, τα αντικείμενα, τις πρόδρομες ουσίες και τα αντιδραστήρια και ό,τι άλλο θα χρειαζόταν κάποιος που δεν έχει συνθέσει ποτέ τίποτα.
"ακόμα", αλλά σύντομα:)
 

Oscar18

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Αλλά είναι Valerophenone και Pyrrolidine είναι νόμιμο να αγοράσετε online σε τοπικούς προμηθευτές χημικών ουσιών
 
  • Like
Reactions: vis

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Απ' όσο γνωρίζω οι περισσότεροι πωλητές σταμάτησαν να παράγουν A-PVP επειδή έχει πολύ κακή γνώμη στην τηλεόραση και αν σας συλλάβουν ως πωλητή PVP θα σας αντιμετωπίσουν πολύ άσχημα (μεγάλη ποινή στο δικαστήριο για να κάνετε τους ανθρώπους ζόμπι)
Οι περισσότεροι πωλητές έχουν τον κύκλο των μεταπωλητών τους και δεν δίνουν δεκάρα για να είναι στο μάτι του LE. Ξέρω ότι οι περισσότεροι άνθρωποι πουλάνε IRL
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Ευχαριστώ για τις χρήσιμες πληροφορίες, σύντομα θα έρθω σε επαφή μαζί σας.
 
  • Like
Reactions: vis

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Γιατί δεν δοκιμάζετε το κρύσταλλο KU από το απόθεμα των ΗΠΑ;
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Δεν έχει χτυπήσει ακόμη αυτό το μέρος της εγκεφαλικής βλάβης για να "δοκιμάσει" KU "κρύσταλλα" από τις ΗΠΑ.
Ευχαριστώ για την προσπάθεια.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Ο κρύσταλλος KU φαίνεται να παρομοιάζεται πρώτα με το Eutylon που δεν μου αρέσει, είναι αδύναμος, πουλάει άσχημα.
ΕπεξεργασίαΑντίγραφο της πλέον απαραίτητης ως αναζωογονητικής ενημέρωσης- απάντησή μου σε παρόμοιο νήμα για τα αγαπημένα μου ναρκωτικά:
"Υπάρχουν δύο Πολωνοί πωλητές με APVP καλής ποιότητας και hg kg τιμή. Φαίνεται ότι πολλές εταιρείες της Κίνας (οι απατεώνες κυριαρχούν) πωλούν φθηνότερα τα τιμωρημένα apvp aphp mdpv 4mmc mdma κλπ. Όσο περισσότερο κοστίζει το apxp - τόσο περισσότερες πιθανότητες έχετε να το πάρετε, συμπεραίνω από τη λογική και την εμπειρία που διαβάζω (αν είναι πολύ φθηνό για να είναι αληθινό). Πρέπει να ρωτήσετε την εταιρεία για περισσότερα. Ξεκινήστε με την αναζήτηση του CAS του 4MMC Hcl στο guidechem. Ακόμα προσπαθώ να το βρω...".
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
Μπορείτε να με φέρετε σε επαφή με τις εταιρείες στην Κίνα για να μάθω ποιες είναι οι τιμές;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Έχω πρόβλημα με τους απαραίτητους συνεργάτες μου junkie για την εγκατάσταση των πωλήσεων (καλά είναι ηλίθιοι), και είμαστε αρκετά china scammed μέχρι τώρα, αλλά ελπίζω αυτό το δέμα να είναι σωστό έτσι ώστε να είμαι αφεντικό εισαγωγέα. Αλλά αυτό το μυστικό πωλητή δεν θα εκθέσω στην αρχή, πρέπει να αποζημιωθώ dule και να κερδίσω τις απώλειες μου και ο συνεργάτης μου δεν μου αρέσει χίπης να δώσω αυτό το μοναδικό πλεονέκτημα. Όταν το πάρουμε αυτό είναι έτσι απλά περιμένετε για αυτό🥱
 
Top