• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Κερδοφόρα προσφορά! Για να προωθήσετε αυτό το τμήμα του φόρουμ

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Δηλαδή εννοείτε ότι θα πληρώσετε κάποιον για να διαφημίσει αυτόν τον ιστότοπο σε αμερικανικούς ιστότοπους; Μου θυμίζει τη φορά που ένας τύπος αγόρασε το αυτοκίνητό μου, αλλά επέμενε να το υπερτιμήσει για να πληρώσει την εταιρεία μεταφορών να το μεταφέρει για λογαριασμό του. Με ένα έμβασμα 🤡 Σοβαρά τώρα, θα μπορούσα να το κάνω αυτό, έχω πολύ ελεύθερο χρόνο, πολλούς φορητούς και επιτραπέζιους υπολογιστές, tablet και τηλέφωνο. Εμπειρία στο Photshop για να φτιάξω διαφημίσεις ect.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
>>Εννοείτε δηλαδή ότι θα πληρώσετε κάποιον για να διαφημίσει αυτόν τον ιστότοπο σε αμερικανικές ιστοσελίδες;
Ακριβώς. Ψάχνουμε συνεχώς για όσους είναι πρόθυμοι να πουλήσουν διαφήμιση. Είμαστε έτοιμοι να πληρώσουμε για banners/links/κλπ, ή είμαστε έτοιμοι να πληρώσουμε 0,1$ για κάθε μοναδικό επισκέπτη. Αυτή η προσφορά είναι ενεργή ανά πάσα στιγμή.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Έχω εντυπωσιαστεί πάρα πολύ κοιτάζοντας εδώ γύρω. Έχω ασχοληθεί με τις αγορές και τα έντυπα εδώ και αρκετό καιρό, αλλά αυτό το μέρος είναι επεκτατικό. Είναι πολύ καλά συγκεντρωμένο.
Θα το μοιραστώ μαζί σας.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18


Ενδιαφέρομαι πολύ, να σας στείλω ένα DM;
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3
Μπορώ να κατευθύνω έναν τόνο επισκεψιμότητας εδώ... Εννοώ έναν ΤΟΝΟ επισκεψιμότητας... Όπως, 5.000 έως 80.000 χρήστες.
DM μου! Σας ευχαριστώ.
 
Top