Question τιμή κοκαΐνης

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας πώς είστε θα ήθελα να μάθω ποιες είναι οι καλύτερες τιμές για καθαρή κοκαΐνη σε 90%/100% από 1kg
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
μικτές τιμές παγκοσμίως 👍 εκτός και αν δεν ξέρετε από ποια χώρα το θέλετε, θα λάβετε μια πραγματική τιμή.
 

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Συγγνώμη, ξέχασα να διευκρινίσω ότι βρίσκομαι στην Ευρώπη, οπότε μια χώρα στην Ευρώπη θα μου ταίριαζε
 

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Είναι δυνατόν να βρω έναν πωλητή που να πουλάει ένα κιλό κοκαΐνης αυτοπροσώπως όχι μέσω του σκοτεινού ιστού Μπορώ να κινηθώ σε όλη την Ευρώπη αλλά κατά προτίμηση έναν πωλητή στην Ισπανία ή την Ολλανδία ευχαριστώ
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Η τρέχουσα τιμή στον κύριο κόμβο στην Ευρώπη ανά κιλό αυτή τη στιγμή είναι 30k Ολλανδία/Βέλγιο, 27-8k Ισπανία.
 

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Είναι δυνατόν να βρω έναν πωλητή που να πουλάει ένα κιλό κοκαΐνης αυτοπροσώπως όχι μέσω του σκοτεινού ιστού Μπορώ να κινηθώ σε όλη την Ευρώπη αλλά κατά προτίμηση έναν πωλητή στην Ισπανία ή την Ολλανδία ευχαριστώ
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Αυτή η ποσότητα προϊόντος δεν θα πρέπει να κοιτάξετε να αγοράσετε μέσω του σκοτεινού ιστού ειδικά όχι "αυτοπροσώπως" becouse ότι θα ήταν κλήση να είναι ληστεία ή απάτη. Αυτή είναι απλώς η γνώμη μου.
Αν είστε ήδη στην επιχείρηση (είμαι υποθέτω ότι είστε αν σκέφτεστε να αγοράσετε ένα κιλό) από ό, τι δεν θα ήταν δύσκολο να ζητήσει από μερικούς από τους συναδέλφους σας που είναι στο παιχνίδι, οι οποίοι έχουν έρθει από contats του να σας δώσει και ταυτόχρονα να είναι recomention για τις δύο πλευρές. Πιθανότατα αυτός θα ήταν ένας τρόπος για να έχετε υγιή μακροχρόνια επαφή.
Αν ήμουν στη θέση σας, αυτή είναι η κατεύθυνση στην οποία θα κοιτούσα.
Καλή τύχη με όλα.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Αμφιβάλλω αν για 8.000 θα πάρετε 1 κιλό καλής κοκαΐνης
 
Top