Question Από την παπαρούνα στη μορφίνη στην ηρωίνη - σαφής μέθοδος και δοκιμασμένη παρακαλώ!

KS365

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 27, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Αυτή τη στιγμή καλλιεργώ πολλές παπαρούνες στο υπόγειό μου ως εσωτερική επιχείρηση... προσπαθούμε μόνο να φτιάξουμε αρκετή ηρωίνη για τον εαυτό μας, ήμασταν σκοπευτές για χρόνια και έχουμε βαρεθεί την κλινική μεθαδόνης αλλά δεν μας ενδιαφέρει να αγοράσουμε λόγω των μεγάλων ποσοτήτων φαιντανύλης στους δρόμους.

Ο σύζυγός μου καλλιεργεί μαριχουάνα εδώ και χρόνια, οπότε φυσικά ήθελε να δοκιμάσει τις παπαρούνες... έχουμε εξαιρετικά αποτελέσματα και η συγκομιδή είναι στη γωνία.

Έχουμε έναν εκχυλιστή soxlet, καθαριστή κενού, άφθονο εξοπλισμό και όλα τα απαραίτητα χημικά: η λίστα είναι αναρτημένη παρακάτω, παρακαλώ ενημερώστε με τι μου λείπει;

Ο σύζυγός μου έχει μεγάλη εμπειρία στην παρασκευή εκχυλισμάτων THC...

Αναρωτιόμασταν κυρίως αν είναι παρόμοιο με την παρασκευή εκχυλισμάτων, μήπως κάποιος έχει πρόσβαση σε μια απλή συνταγή;
μπορούμε να το κάνουμε με 99 τοις εκατό παγωμένο οξικό οξύ ή μπορούμε να φτιάξουμε οξικό ανυδρίτη; Αν ναι, τότε πώς;

Υδροχλωρικό οξύ
Θειικό οξύ
Βενζοϊκό οξύ
Παγωμένο οξικό οξύ
Χλωριούχο αμμώνιο
Υδροξείδιο του νατρίου
Και φυσικά μαγειρική σόδα

Ψάχνω για μια ξεκάθαρη συνταγή καλλιεργούμε την παραλλαγή Tazzies ή Tasmanian του p. somniferum καθώς και τις παπαρούνες μαμούθ και τις μαύρες Betty's.

Ψάξαμε για παραλλαγές με υψηλή περιεκτικότητα σε αλκαλοειδή για καλό σκοπό έχουμε πολλαπλές τεράστιες γλάστρες και μια γλάστρα έχει ήδη περίπου 30 λοβούς και πολλούς που ξεφυτρώνουν και ανθίζουν και οι 5 άλλες μας είναι μόνο λίγο πίσω φυτέψαμε περίπου 100 ανά γλάστρα ή έτσι...

Πηγαίνουν πολύ δυνατά, είμαστε πολύ περήφανοι για τον εσωτερικό μας κήπο!
 

DenSouLew

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Ενδιαφέρεστε επίσης. Παρόλο που φαίνεται πραγματικά μεγάλη υπόθεση.
 
Top