περιοχή πρόσβασης επί πληρωμή

avlijaner

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, μπορείτε να ρίξετε λίγο φως στο γιατί η πρόσβαση επί πληρωμή είναι τόσο ακριβή :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Η ενότητα του φόρουμ, για την οποία μιλάτε, περιέχει το πιο πολύτιμο περιεχόμενο. Ορισμένες από τις συνθέσεις που δημοσιεύονται εκεί αξίζουν εκατοντάδες χιλιάδες δολάρια.
 
Last edited:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Νομίζω ότι εδώ υπάρχει μια παρεξήγηση.
Είχα προτείνει να γίνουν ορισμένα θέματα ορατά μόνο στους χορηγούς. πρώτα απ' όλα για την υποστήριξη του φόρουμ. και δεύτερον για την αποτροπή της κατάχρησης .
<sponsor>αυτή ήταν η ιδέα</sponsor>
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Έχω σχεδόν τελειώσει με ορισμένες από τις ενημερώσεις. Γινόμαστε όλο και πιο δημοφιλείς, υπάρχει περισσότερο spam, οπότε πολύ σύντομα δεν θα αρκεί μόνο η εγγραφή στο φόρουμ για να χρησιμοποιήσετε όλες τις λειτουργίες ταυτόχρονα. Ορισμένες λειτουργίες θα παρέχονται ως "ανταμοιβή" για τη δραστηριότητα. Οι χορηγοί και τα premium μέλη θα μπορούν να έχουν μια σειρά από επιπλέον λειτουργίες, μεταξύ των οποίων και αυτά για τα οποία μιλάει ο @Saul.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Ακούγεται καταπληκτικό να ακούω ότι το φόρουμ μεγαλώνει!

Θα συμπεριληφθεί ποτέ στο φόρουμ στο εγγύς μέλλον ένα τμήμα αγοράς όπου οι σεφ θα μπορούσαν να προσφέρουν συνθετικά χημικά προϊόντα;
Νομίζω ότι αυτό θα μπορούσε να είναι ωραίο και θα ήταν λογικό αν οι πωλητές θα πρέπει να περάσουν από ένα σύστημα ελέγχου, όπου θα πρέπει να στείλουν τα χημικά στη διοίκηση/ηγετική ομάδα για μια ακρόαση.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Όσον αφορά την τεχνική πλευρά των πραγμάτων, όλα έχουν ήδη γίνει. Αλλά δεν υπάρχουν ακόμη αρκετοί προμηθευτές που εκπροσωπούνται στο φόρουμ για να το τρέξουν.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Καταπληκτικό! Υπάρχει κάποιος χρονικός ορίζοντας που θα μπορούσατε να μοιραστείτε από την άποψη του πότε θα ήταν καιρός να το εφαρμόσετε;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Μόλις υπάρξουν αρκετοί πωλητές στο φόρουμ, θα το κάνουμε αμέσως.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Απίστευτο! Ανυπομονώ να δω την εξέλιξη του φόρουμ
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Όπως λέει ο Heisein υπάρχουν τόσες πολλές συνθέσεις εκεί μέσα που κοστίζουν τόσα πολλά χρήματα , πληρώνετε και παίρνετε αυτό που χρειάζεστε τόσο απλά . Από την άποψή μου αν είστε νέοι σε αυτόν τον κλάδο θα σας πρότεινα να πάτε να αγοράσετε πρόσβαση.

Ευχαριστώ για τη χρήση του φόρουμ μας!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Δεν νομίζω ότι οι αρχάριοι χημικοί θα ενδιαφερθούν για αυτές τις συνθέσεις. Αντίθετα, ενδιαφέρουν τους πωλητές και τους κατασκευαστές.
Για παράδειγμα, για εσάς, αυτή η ενότητα παρουσιάζει ενδιαφέρον. Διότι σε αυτό θα βρείτε τη δυνατότητα παραγωγής νόμιμων κανναβινοειδών.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Χρειάζονται μόνο OTC ή 100% νόμιμες πρόδρομες ουσίες για νόμιμα κανναβινοειδή;
 
Top