Question Ελαιώδης αμφεταμίνη μετά τη σύνθεση

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Έχω κρυσταλλώσει με επιτυχία λίγη αμφεταμίνη, αλλά αισθάνομαι ένα στρώμα ελαίου να καλύπτει τους κρυστάλλους όταν τους αγγίζω με τα χέρια μου. Πώς μπορώ να το στεγνώσω εντελώς;
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Κατά την περαιτέρω ανάγνωση στο φόρουμ, έπεσα πάνω σε αυτό το άρθρο του G. Patton για τον καθαρισμό του MDMA/Ecstacy. Αν κάποιος αντιμετωπίζει παρόμοια ζητήματα, αυτή είναι η απάντηση.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε αυτή τη μέθοδο για την αμφεταμίνη. Έχετε αμφεταμίνη ή μεθαμφεταμίνη;
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Για να είμαστε σίγουροι, η μέθοδος καθαρισμού MDMA/Ecstacy λειτουργεί και για την κρυσταλλική μεθαμφεταμίνη;
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Γεια σας, προετοιμάζομαι για το μαγείρεμα με αμφίεση και αν θέλετε, θα ήθελα να μάθω περισσότερα για το πώς το κάνατε, επειδή στον τόπο μου, αυτή η ελαιώδης αμφίεση για την οποία μιλάτε είναι πραγματικά πολύ αγαπητή από τους περισσότερους πελάτες που έχω, ωστόσο το μεγαλύτερο μέρος του προϊόντος που βρίσκω δεν είναι ελαιώδες, είναι πραγματικά υγρό λόγω της διαδικασίας κοπής.

Πάντα άκουγα ότι η καθαρή αμφεταμίνη είναι λιπαρή και όχι υγρή, και επίσης κρύσταλλο αντί για λευκή σκόνη ή μια πλήρως αναμεμειγμένη πάστα, ωστόσο είδα αυτό το είδος προϊόντος μόνο από λίγους πωλητές στο darknet.
Επίσης, αν είναι δυνατόν για εσάς, παρακαλώ μοιραστείτε πληροφορίες σχετικά με τη μυρωδιά, τη γεύση όταν μυρίζετε, και πόσο βάρος σας έκανε η ξήρανση να χάσετε, έτσι ώστε να είμαι σε θέση να αναγνωρίσω καλύτερα το τελικό αποτέλεσμα όταν προσπαθήσω να το κάνω μόνος μου.

Σας ευχαριστώ πολύ.
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Το έπαθα όταν προσπαθούσα να καθαρίσω τη μεθαμφεταμίνη μέσω της εκχύλισης AB, πιστεύω ότι η διαδικασία δεν έγινε αναλογικά σωστά και ήταν ένα λάθος βήμα, οπότε δεν ξέρω ακριβώς πώς έφτασα και στη λιπαρή υφή. Από αυτά που ανέφερε ο G. Patton στο φόρουμ, το Pure amph θα έπρεπε να είναι ένας ξηρός, άοσμος, λευκός κρύσταλλος αντί για τους λιπαρούς που έχω εδώ.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Γεια σας,

Και οι δύο κάνετε λάθος, η αμφεταμίνη δεν πρέπει να είναι ελαιώδης, αν είναι, σημαίνει ότι έχει μολυνθεί από την αντιδραστήρια μάζα και δεν έχει καθαριστεί.

Η πραγματική αμφεταμίνη είναι όπως αναφέρει ο G. Patton, άχρωμη, άοσμη, λευκή.

Αν είναι υγρή/υγρή, δεν θα πρέπει να προέρχεται από την αντίδραση αλλά από το πλύσιμο με ασετόν/IPA, αλλά αυτό είναι πολύ διακριτό από τη μυρωδιά.

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Το παρατήρησα αυτό όταν άρχισα να ερευνώ περισσότερο για αυτό το φάρμακο, επειδή κανείς δεν το περιέγραψε ως λιπαρή υφή ή πάστα, όλες οι κοινές πηγές ξεκαθαρίζουν ότι πρόκειται για άλας, και όπως οι άνθρωποι θα πρέπει να γνωρίζουν τα περισσότερα άλατα στη φύση τείνουν να είναι κρύσταλλοι.

Προσπάθησα να το εξηγήσω σε πολλούς από τους εμπόρους και τους πελάτες που γνωρίζω, αλλά οι έμποροι συνεχίζουν αυτή τη φήμη επειδή όταν το αγοράζουν, σχεδόν πάντα είναι μια υγρή πάστα από ποιος ξέρει τι, και ο προμηθευτής τους αρνείται να το πουλήσει στεγνό, όπως κάνουν οι έμποροι στους πελάτες του δρόμου, προκειμένου να αποφύγουν την απώλεια χρημάτων που προκαλείται από τη διαδικασία ξήρανσης.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Γεια σας, είναι ανοησίες. Η καθαρή αμφεταμίνη είναι απολύτως λευκή σκόνη και απολύτως ξηρή. Οποιεσδήποτε άλλες μορφές είναι μολυσμένο προϊόν ή παρασκευάζεται λανθασμένα. Παρακαλώ, διαβάστε την ανάρτησή μου σχετικά με την αμφεταμίνη για να αποτρέψετε τέτοιες φήμες και εικασίες Άλατα αμφεταμίνης
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ναι, συμφωνώ μαζί σας σχετικά με τις ψεύτικες ειδήσεις που κυκλοφορούν στον τόπο μου. Υπάρχουν τόσοι πολλοί νέοι που αγοράζουν οτιδήποτε έρχεται υγρό πριν καν θελήσουν να δοκιμάσουν το προϊόν που αγοράζω, το οποίο πάντα δοκιμάζω εργαστηριακά όταν φτάνει και είναι πάντα 60-70% καθαρό όπως διαφημίζεται.

Θα σας ενημερώσω ότι η πίστη τους σε αυτό είναι τόσο ισχυρή, που 2 από αυτούς τους κοινούς χρήστες της "υγρής αμφεταμίνης επειδή είναι καλύτερη" έκαναν τη δοκιμή με το ανέγγιχτο προϊόν μου, επειδή το χρησιμοποιώ επίσης για μακρές νύχτες μελέτης και διαδικτυακών ερευνών, και ένας από αυτούς συνεχίζει να λέει ότι δεν λειτουργούσε σε αυτόν όταν το σαγόνι του χόρευε σαν τον Patryck Swysse στο "Dirty dancing".

Τον κατέγραψα και τον έδειξα λίγες μέρες αργότερα, αλλά εξακολουθεί να αγοράζει το ίδιο προϊόν.

Κατάφερα να μείνω ξύπνιος για 5 ημέρες με μόνο 3'5 gr από την ίδια παρτίδα που δοκίμασαν μαζί μου.
 
Top