Question ΜΕΘ από το ΦΕΝΥΛΑΚΤΙΚΟ ΟΞΥ

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Μπορεί κάποιος παρακαλώ να κάνει ένα βίντεο σχετικά με το πώς να συνθέσουμε μεθαμφεταμίνη από φαινυλοξικό οξύ επειδή έχω ένα σωρό από αυτό και δεν ξέρω τι να το κάνω παρακαλώ ADMINS ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙ 🤣🤣🤣🤣
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Πρώτα πρέπει να λάβετε φαινυλακετόνη από το φαινυλοξικό οξύ, στη συνέχεια επιλέξτε οποιαδήποτε διαδρομή για τη σύνθεση meth από p2p.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
αυτό είναι που αναφέρομαι ...από το φαινυλοξικό οξύ στο p2p σας ευχαριστώ ελπίζω κάποιος να μπορεί να κάνει τουλάχιστον ένα βίντεο για να το εξηγήσει δεν υπάρχει κανείς στο διαδίκτυο που να το δείχνει αυτό
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
μάλλον πρέπει να εξετάσει τα οξικά άλατα μολύβδου και το φαινυλοξικό οξύ καταστροφική απόσταξη σε p2p , έχω δει πολλά methlabs στο jugle araund the world work they way up to p2p this way
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
παρακαλώ υπάρχει κάποια πηγή που να εξηγεί αυτή τη μέθοδο
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Τώρα γνωρίζω ότι το φαινυλοξικό οξύ και ο οξικός μόλυβδος συσκευάζονται σε φιάλες, αναμιγνύονται πλήρως και κατασκευάζεται ένας εξοπλισμός απόσταξης. Το P2P παρασκευάζεται με ξηρή απόσταξη. Αλλά δεν γνωρίζω την αναλογία. Χρειάζεται επίσης 1:1 g/g, ίσως 1:1 mole/κλίμακα.
 
Top