MDPV καλύτερο ROA

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Γεια σας!

Πρόσφατα απέκτησα λίγο MDPV. Έχοντας μόλις γνωριστεί 2με τον pyros όταν το alpha pvp ήταν στο απόγειο του. Η δημοτικότητά του είμαι περίεργος ως ο καλύτερος δρόμος. Συνήθιζα να αγαπώ την υψηλή αν IV ένα pvp έτσι είμαι περίεργος.. κάνει vape καλά. ή θα πρέπει να παραλείψω ότι εντελώς και να πάω κατευθείαν για τη βελόνα;
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Αυτή είναι πραγματικά μια εύκολη ερώτηση.
Υπάρχει μόνο ΕΝΑ
Υπάρχει μόνο μία ROA για όλες τις Πύρροις: Vaping.
Όλα τα υπόλοιπα πάνε χαμένα.
 
  • Like
Reactions: vis

NotAsImmortalAsBelieved

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Δεν είναι αλήθεια 🫣. Το MDPHP freebase πρέπει να καπνίζεται, όχι να ατμίζεται, διαφορετικά δεν θα νιώσετε το high στο πλήρες δυναμικό του.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
αλήθεια; το pv φαίνεται να είναι σε σκόνη. αλλά ναι ήμουν 100% μαζί σου μέχρι που τα σκατά έγιναν άσχημα και αποφάσισα να δοκιμάσω τη βελόνα WOW
 
View previous replies…

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα με τη σκόνη και το άτμισμα;
Αν γνωρίζετε την τεχνική (μετακινώντας το ποτήρι) μπορείτε να την ατμοποιήσετε πολύ καλά.

Μια βελόνα είναι πιο επικίνδυνη, δημιουργεί μεγαλύτερη ζημιά και για τους πυροσβέστες δεν φέρνει μεγαλύτερη βιασύνη κλπ.
 
View previous replies…

NotAsImmortalAsBelieved

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ο ατμισμός/το κάπνισμα/το ρουφηξίματος είναι πολύ πιο επιβλαβής για τον οργανισμό.. ενώ η ενδοφλέβια χρήση δεν είναι έτσι.
Διανοητικά,. Μπορεί να υπάρχει κάποια διαφορά. 🫣
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Νομίζεις;.Έχω iv'ed alpha pvp και παρόλο που αγαπώ αυτό το roa μπορείς να το νιώσεις να καίει τα viens σου και im σίγουρο ότι είναι πολύ πιο τοξικό. Αλλά θα συμφωνήσω ότι το άτμισμα είναι πολύ πιο καταναγκαστικό. Τουλάχιστον μπορώ να βάλω τη βελόνα κάτω για 4 έως 6 ώρες μεταξύ. Δεν θα έφτανα τόσο μακριά για να πω ότι είναι ασφαλής roa... ας το παραδεχτούμε ότι δεν υπάρχει τρόπος να καταναλώσεις αυτό το σκατό με ασφαλή τρόπο... πρόκειται για μείωση της βλάβης.
 
  • Like
Reactions: vis

NotAsImmortalAsBelieved

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Εχετε απόλυτο δίκιο, δεν υπάρχει τρόπος να χρησιμοποιήσετε τα πυροσβεστικά με ασφαλή τρόπο, είμαι κι εγώ υπέρ της μείωσης της βλάβης.
Αυτό που in προσπαθούσα να επισημάνω είναι ότι το άτμισμα/κάπνισμα είναι πιο βλαβερό όχι μόνο επειδή είναι καταναγκαστικό - γαμάει ur πνεύμονες, δόντια & κεφάλι κλπ περισσότερο από ένα σφηνάκι κάθε 4-6hrs, αλλά και επειδή το άτμισμα απαιτεί μια δεξιότητα, γιατί αν το pvp ή το pihp κλπ καεί ή ακόμα και υπερθερμανθεί μπορεί να πάει τρομερά στραβά πολύ γρήγορα.
Είδα ένα μάτσο νεαρά "κουλ" παιδιά σε πλήρη ψύχωση μόνο και μόνο επειδή νόμιζαν ότι ήξεραν καλύτερα, κατηγορώ το ένστικτο αυτοσυντήρησης που δεν είναι αρκετά ανεπτυγμένο..
Δεν έχουν όλοι έναν "μέντορα" όπως εγώ, για να τους πει να πετάξουν τους αναπτήρες/καυστήρες, αλλιώς η καριέρα τους ως πυροτεχνουργοί δεν θα διαρκέσει πολύ...

Πάντα αναρωτιόμουν πώς είναι να κάνεις IV a-pvp... έκανα IV μεθαμφεταμίνη παλιά, πριν από πολύ καιρό, και από τότε δεν έχω βιώσει κάτι με το οποίο θα μπορούσα να το συγκρίνω. Ίσως τώρα, που γράφω αυτό το ποστ, να μπορούσα να συγκεντρώσω κάποιες εμπειρίες που θα μπορούσαν να μοιάζουν με την έξαψη, αν τις έβαζα μαζί.

Btw μου άρεσε να σνιφάρει μικροσκοπικά bumps του pvp μεταξύ των σωλήνων, coz δημιουργούσε ένα χρονικό κενό μεταξύ των σωλήνων, ως εκ τούτου, η μια αξιοπρεπής βιασύνη από το άτμισμα επιτεύχθηκε:)
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
3 μπορεί απολύτως να χρησιμοποιηθεί υπεύθυνα στην πραγματικότητα κατά κάποιο τρόπο αναγκάζει και αυτό λόγω της μηδενικής απόδοσης προκειμένου να παραχθεί περισσότερη ντοπαμίνη και στη συνέχεια να μπλοκαριστεί η επαναπρόσληψη χρειάζεται χρόνο η έλλειψη πληροφοριών για αυτή την ένωση είναι το μόνο λάθος με αυτήν και ποιος θα μπορούσε να πει ότι μια ένωση είναι αδύνατο να χρησιμοποιηθεί υπεύθυνα λέγεται τώρα πες το στον εαυτό σου αν δεν ακούς τότε ίσως εσύ είσαι αυτός που έχει πρόβλημα
 

Rollsroyce

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Αν δεν έχετε δοκιμάσει ο ίδιος IV δεν έχετε ιδέα πώς είναι🚀
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Δεν θέλω να το πουλήσω μια καλή ιδέα και ναι, είναι απίστευτα καταστροφικό και πραγματικά δεν το συνιστώ, αλλά όσον αφορά το σχόλιό σας σχετικά με τη βιασύνη. (Η εμπειρία μου είναι με το a-pvp και μερικά άλλα pyros) πολύ όπως η κοκαΐνη η βιασύνη δεν είναι μόνο πιο έντονη αλλά σχεδόν μετατρέπεται σε ένα διαφορετικό πιο έντονο high. Είναι πολύ καταστροφικό όμως.
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Θέλω επίσης να επισημάνω ότι οι άνθρωποι που έχω ηρωίνη για κάποιο λόγο δεν είναι καταναγκαστικά ναρκωτικά. Η κοκαΐνη και η πυροσβεστική θα σας μετατρέψουν σε μαξιλάρι λογοπαίγνιου σε λιγότερο από μια μέρα εξαιτίας αυτού του αισθήματος ότι δεν ικανοποιείστε ποτέ. Είμαι πιο περίεργος για ανθρώπους που έχουν ήδη δοκιμάσει αυτόν τον δρόμο και το άτμισμα ή αν το mdpv είναι γενικά πιο δύσκολο να vspe ή έχει διαφορετικό roa από το κλασικό pyros όπως το a-pvp. Είναι ακριβό και δεν θέλω να το σπαταλήσω.
 
  • Like
Reactions: vis

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας! Θα μπορούσατε να μου στείλετε ένα dm σχετικά με το πού θα μπορούσα να βρω κι εγώ κάποια;
 

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Η απάντηση είναι η ενδομυϊκή ένεση. Ναι, παιδιά, είτε το πιστεύετε είτε όχι, αυτή είναι η καλύτερη ROA για πυροσβέστες. Καλύτερα αποτελέσματα και σχεδόν ανύπαρκτες παρενέργειες
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Ακριβώς όπως έχω mxe ahhh το στατικό και αυτό το σχεδόν ω γαμώτο που δεν έρχεται ποτέ

Iv 20mg mdpv είναι η δεύτερη πιο ευφορική ένωση όλων των εποχών imo απλά προσέξτε τη δόση οι μεγαλύτερες δόσεις δεν είναι διασκεδαστικές ασφαλείς δεν επηρεάζουν καν τη διάρκεια im rambling αλλά καταστρέφουν εντελώς την επιθυμία για ταχύτητα

Two cents
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Τα περισσότερα pyros είναι εξαιρετικά σε χυμό ατμού μηδενικού νικ και σε μια καλή δεξαμενή mod. Είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Εξοικονομεί πολλά προϊόντα και εξακολουθεί να σας κάνει να σκίσετε
Οι σωλήνες Meth είναι καλοί, αλλά προτιμώ να χρησιμοποιώ ένα divine tribe v4 που προορίζεται για κερί, αλλά είναι δροσερό επειδή μπορείτε να χρησιμοποιήσετε ένα υδρομαστίγιο και να το συνδέσετε σε ένα ξηρό bong. Το κάνω αυτό για να φτιάχνω τερατώδη χτυπήματα. Αισθάνομαι ότι το νερό απορροφά τα πυρά και γι' αυτό δεν το χρησιμοποιώ.
Το boofing είναι κοντά στο i.v.
Το I.V. είναι ο βασιλιάς. Αν έχεις ένα καθαρό συνθετικό όπως αυτό στην Ισπανία από το s.i. πριν από χρόνια που δεν σου γαμούσε τις φλέβες αλλά άλλα συνθετικά θα μου γαμούσαν άσχημα το πράμα. Το A-pihp και το aphp μου έκαψαν τις φλέβες. Δεν θα κάνω πια i.v. Αλλά αυτή η έξαψη είναι πολύ καλύτερη από την καλύτερη κόκα είναι καταπληκτική και αν το apvp επιστρέψει ποτέ ή βρω πώς να το φτιάξω θα πάω στην μεγαλύτερη κραιπάλη όλων των εποχών lol και θα αγοράσω όσο περισσότερο μπορώ να αντέξω οικονομικά
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
συνήθιζα να κάνω πολλά pevee ειδικά όταν ήμουν νόμιμος και μπορώ να επιβεβαιώσω ότι το freebasing είναι το καλύτερο για pevee.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
40mg Iv 20mg mxe τσουνάμι ντοπαμίνης
 
Top