Σαλόνι

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
140
Points
33
Εάν χρειάζεστε λεπτομερείς οδηγίες για τον τρόπο σύνθεσης διαφόρων ψυχοδραστικών ουσιών,
ευπρόσδεκτοι στην ενότηταΤεχνολογίες σύνθεσης και ανάλυση (σύνδεσμος).

Αν θέλετε να αγοράσετε ή να πουλήσετε οποιαδήποτε ναρκωτικά, μπορείτε να το κάνετε στην ενότητα Αγορά (σύνδεσμος).


Αλλά η ενότητα Σαλόνι είναι χώρος ανοιχτής συζήτησης όπου μπορείτε να συζητήσετε οποιαδήποτε θέματα.
Σημειώστε ότι σε αυτή την ενότητα, όπως και σε όλες τις άλλες ενότητες του φόρουμ,
δεν επιτρέπεται να προσβάλλετε τους συνομιλητές σας.

Όλα τα υπόλοιπα επιτρέπονται.

Παιδιά, τι γνώμη έχετε για το φόρουμ μας; Έχουμε ένα νέο έργο, αλλά πολύ ελπιδοφόρο. Μόλις ξεκινάμε το ταξίδι μας, αλλά πολλοί από εσάς μπορείτε ήδη να δείτε τις δυνατότητες που έχει το έργο και τα οφέλη που μπορεί να αποφέρει στους συμμετέχοντες. Τώρα στέκεστε στις απαρχές και είμαστε ευγνώμονες που μας υποστηρίζετε.
Τι πιστεύετε ότι λείπει από τον πόρο μας; Τι θα θέλατε να δείτε εδώ τώρα ή στο μέλλον; Υπάρχει κάτι που θα θέλατε να προσθέσετε ή να αλλάξετε; Γράψτε όλες τις επιθυμίες και τις παρατηρήσεις σας, θα τους ακούσουμε όλους.

Ίσως θα θέλατε να συμμετάσχετε στη ζωή του πόρου μας ή να προσφέρετε κάποιες υπηρεσίες;
Γράψτε σε μένα ή στον διαχειριστή HEISENBERG σε προσωπικά μηνύματα, θα το συζητήσουμε.
 
Last edited by a moderator:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Μπορεί να εξετάσω στο μέλλον κουίζ και διαδικτυακές εξετάσεις προκειμένου να έχω μια καλή ιδέα για το επίπεδο των επιθυμούντων να εξεταστούν οι χρήστες επίσης μια εκπαιδευτική εφαρμογή μπορεί να βοηθήσει καθώς και ένα τμήμα όπου θα πρέπει να αναρτώνται ανώνυμα βίντεο και εικόνες για ανατροφοδότηση.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Θα ήθελα πολύ να συνεισφέρω στο φόρουμ πέρα από το να είμαι απλώς ενεργό μέλος ή να ηγούμαι μιας ομάδας κοινότητας.

Ποιους τρόπους σκέφτεστε εσείς; HEISENBERG?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Αυτή είναι στην πραγματικότητα μια καλή ερώτηση.
Η ομάδα του φόρουμ μας είναι η καλύτερη στον κόσμο στην παραγωγή νέων σχεδιασμένων φαρμάκων. Η επιχείρηση φαρμάκων σταμάτησε να αναπτύσσεται εδώ και πολύ καιρό. Λίγοι άνθρωποι τολμούν να δοκιμάσουν κάτι καινούργιο. Με εκπλήσσει το γεγονός ότι το MDMA εξακολουθεί να είναι η τάση από όλα τα υπάρχοντα ναρκωτικά (δεν είναι δύσκολο να το καταλάβετε αναλύοντας τις τάσεις του google για ορισμένα ερωτήματα).
Οι λεγόμενες πιο δημοφιλείς darknet marketplaces έχουν αρκετές δεκάδες χιλιάδες πωλήσεις ετησίως, είναι συγκρίσιμες με τις καθημερινές πωλήσεις του δρόμου στη μητρόπολη.
Θέλουμε να γίνουμε δημοφιλείς. Όχι μόνο δημοφιλείς σε ένα αρκετά στενό κοινό που χρησιμοποιεί το torus και ασχολείται με τη σύνθεση ψυχοδραστικών ουσιών. Το καθήκον μας είναι να αλλάξουμε το παράδειγμα ολόκληρης της επιχείρησης ναρκωτικών. Να καταστήσουμε την επιχείρηση ναρκωτικών ασφαλή για όλους τους συμμετέχοντες. Έτσι ώστε οι αγοραστές να μην έρχονται σε άμεση επαφή με τους πωλητές, έτσι ώστε οι παραγωγοί να μην έρχονται σε άμεση επαφή με τους διανομείς.
Υπάρχουν τρία βασικά προβλήματα στην επιχείρηση ναρκωτικών:
  1. Η απόκτηση χημικών αντιδραστηρίων.
  2. Μέθοδοι παρασκευής ουσιών
  3. Πωλήσεις

Το φόρουμ μας λύνει τα δύο πρώτα προβλήματα. Εδώ μπορείτε να αγοράσετε σχεδόν όλα όσα χρειάζεστε για την παραγωγή των πιο δημοφιλών ουσιών. Μένει να λύσουμε το πρόβλημα των πωλήσεων.
Πώς πιστεύετε ότι πρέπει να μοιάζει η αγορά του μέλλοντος; Τι θα κάνει τους πωλητές του δρόμου να μετακινηθούν στο darknet;
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Πρέπει να το κάνετε εύκολο. Οι πωλητές του δρόμου ρίχνουν μερικά ρούχα και ανοίγουν την πόρτα. Όλα αυτά που χρειάζονται για να προστατευτείτε από την έκθεση στο διαδίκτυο μοιάζουν συντριπτικά. Είμαι αρκετά έμπειρος στο διαδίκτυο για ηλικιωμένος, αλλά ουρές, κλειδιά, κόμβοι εξόδου, ένας ολόκληρος ξεχωριστός υπολογιστής που δεν μπαίνει ποτέ στο light Web... με έχουν εμποδίσει να αλληλεπιδρώ με τον τρόπο που θα ήθελα. δεν ξέρω καν τι ερωτήσεις να κάνω. Θα εκπλαγώ αν διαπιστώσω ότι οι περισσότεροι έμποροι είναι ειδικοί στην τεχνολογία.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Συμφωνώ.

Όταν άρχισα για πρώτη φορά να μελετώ τα πάντα ήμουν αρκετά ενθουσιασμένος. Έκανα αποκοπή και κατάλαβα πράγματα, και μετά διάβασα τη θέση ασφαλείας του Χάιζενμπεργκ. (Παρεμπιπτόντως Heis μάγκα, φοβερή θέση ως συνήθως. Βαθμός Α)

Παρακολουθούσα με το σεμινάριό του, βάζοντας πραγματικά την προσπάθεια να μάθω. Αλλά τότε με χτύπησε, όπως ένα τσίμπημα κουνουπιού στο μέτωπο... Δεν θα έχω χρόνο να κάνω αυτό που θέλω να κάνω, γιατί όλα αυτά τα πράγματα για την προστασία στον κυβερνοχώρο είναι μια τεράστια απορρόφηση χρόνου! Εννοώ ότι είναι πιθανώς μια συνηθισμένη εμπορική τέχνη για τους ανθρώπους που διακινούν ποσότητες προϊόντων, αλλά εγώ θέλω απλώς να παίξω στην κουζίνα μου, να κάνω λίγη αυτοθεραπεία κ.λπ.

Φαίνεται σαν μια στατιστική αλήθεια ότι κάποιο ποσοστό των μελών του φόρουμ είναι αστυνομικοί. Απλά κάτι που πρέπει να σκεφτείς.

Αναρωτιέμαι λοιπόν αν δεν είναι αρκετό να συνδεθώ μέσω VPN και να προχωρήσω με το αξιόπιστο πρόγραμμα περιήγησης tor;

Σκέψεις;
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
@HEISENBERG Για την επίλυση του τρίτου ζητήματος νομίζω ότι το darkweb πρέπει να σκεφτεί πιο σύγχρονα :)

Ίσως τώρα να ενσωματώσει νέες θεμελιώδεις αρχές, όχι μόνο όπως οι νεκρές πτώσεις αλλά και να διευκολύνει τους πωλητές να κλιμακώσουν την επιχείρησή τους όταν το συγκρίνουν με τη λειτουργία οποιασδήποτε άλλης μορφής διαδικτυακής επιχείρησης, επειδή αυτές είναι οι επιλογές με τις οποίες ανταγωνίζονται σήμερα οι επιχειρήσεις παράνομων ναρκωτικών στο darkweb.
Εκεί νομίζω ότι είναι δουλειά των αγορών να ενσωματώσουν αυτές τις δομές.
Νομίζω ότι παραδείγματα για αυτές θα μπορούσαν να είναι::
  • Ασφάλεια (XMR, PGP, σκληρότεροι όροι για νέα μέλη του φόρουμ/νέους πωλητές, τεχνολογίες Web3 για 2FA)
  • Σχεδιασμός UI/UX
  • Ευχρηστία
  • Επιλογές διαφήμισης
  • Δυνατότητα ενσωμάτωσης προωθητικών ενεργειών μάρκετινγκ
  • Δυνατότητα μέτρησης των επιδόσεων μάρκετινγκ/καταστήματος
  • Κίνητρα για την ένταξη νέων πελατών στην πλατφόρμα
  • Υψηλότερες απαιτήσεις για τους πωλητές
    • έλεγχος ποιότητας
    • καλύτερο περιεχόμενο εικόνας/βίντεο για αποδείξεις και περιεχόμενο
    • σύστημα επιπέδου
    • escrow μόνο για τους νέους πωλητές
    • Ελάχιστοι ημερήσιοι χρόνοι σύνδεσης για την εξασφάλιση καλύτερης εξυπηρέτησης πελατών
Επίσης, εξακολουθώ να πιστεύω ότι οι νεκρές πτώσεις μπορούν να αποτελέσουν μια εξαιρετική λύση για την παροχή κινήτρων σε νέους πελάτες που χρησιμοποιούν το darkweb.
Αλλά για να γίνει αυτό προσβάσιμο και σύγχρονο πρέπει πρώτα να δοθούν κίνητρα στους νέους πωλητές να αρχίσουν να πωλούν στο darkweb.
Νομίζω ότι στη συνέχεια, μόλις βελτιωθεί η προσφορά (προσφορά, ποιότητα, τιμή), η ζήτηση θα ακολουθήσει.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
@HEISENBERG για να προσθέσω κάτι θα έλεγα ότι η αγορά του μέλλοντος θα πρέπει να ενσωματώνει μια καθαρή δομή νεκρών σταγόνων με υδραυλικό σύστημα.
Μέσα σε αυτό το σύστημα δεν θα ήταν δυνατό μόνο να επιτευχθούν σημαίες για τους πελάτες/προμηθευτές αλλά και να ισοπεδωθούν αυτές. Αυτά τα επίπεδα θα σας δίνουν τη δυνατότητα να ανεβαίνετε αυτόματα στη σκάλα, αποκεντρωμένα, ανάλογα με την ποιότητα της εργασίας που έχετε βάλει.
Αυτό μπορεί να βασίζεται σε ένα ποσοτικό σύστημα βαθμολογίας καθώς και σε ένα ποιοτικό που μπορεί να βασίζεται σε κριτικές πελατών.
Η αποκέντρωση θα είναι ένα κρίσιμο μέρος αυτού του συστήματος για να διασφαλιστεί επίσης η ασφάλεια.
Οι αιτήσεις προμηθευτών θα πρέπει να είναι μια αποκεντρωμένη διαδικασία που θα μπορούσε να περιλαμβάνει την κοινότητα με τη μορφή μιας ανοικτής διαδικασίας δειγματοληψίας, σύμφωνα με την οποία η κοινότητα θα αποδέχεται ή θα απορρίπτει την αίτηση προμηθευτή.
Το ίδιο ισχύει και για τις καταχωρίσεις νέων προϊόντων κάθε προμηθευτή. Εάν ένας πωλητής συγκεντρώσει, για παράδειγμα, πλήθος αρνητικών σχολίων, οι πωλήσεις θα μπορούσαν να σταματήσουν και ο πωλητής θα πρέπει πρώτα να επιλύσει τα υπάρχοντα παράπονα και να αποδείξει εκ νέου την ποιότητα του προϊόντος στην κοινότητα για να γίνει ξανά δεκτός για πωλήσεις.
Αυτή η ιδέα που βασίζεται στην αποκέντρωση και την κοινότητα θα μπορούσε να προχωρήσει πολύ και να ενσωματωθεί σε ολόκληρη τη δομή της αγοράς.

Ελπίζω αυτή η εξήγηση να μην ήταν πολύ αδόκιμη, αλλά νομίζω ότι περιέγραψε αρκετά καλά το πώς η αποκέντρωση θα μπορούσε να ωφελήσει την παγκόσμια διακίνηση ναρκωτικών
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Πολλά από αυτά που γράψατε είναι αυτονόητα. Συμφωνώ σχεδόν με όλα.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Αυτό είναι το τυχαίο μέρος για να πληκτρολογήσετε πράγματα. Η παρασκευή MDMA από Sass είναι δύσκολη. Και με αυτό εννοώ την απόκτηση καλής Sass. Πρέπει να αφήσω τα ναρκωτικά για λίγο και να ψάξω αυτόν τον ιστότοπο για κάποιον που να πουλάει καλό Sass.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Αναπτύσσεται σαν ζιζάνιο στην ανατολική Βόρεια Αμερική. Θα μπορούσα να πάω να μαζέψω ένα μάτσο ανά πάσα στιγμή. Θα μπορούσα να γδέρνω δέντρα για το υπόλοιπο της ζωής μου και δεν θα άγγιζα τον αριθμό των δέντρων sassafras στην ανατολική ΝΑ
 
Top