Question Ψάχνετε για δάσκαλο

little_chemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, ψάχνω για ένα άτομο που θα μου μάθει πώς να φτιάχνω μεφεδρόνη. Μιλάω αγγλικά και πολωνικά.
 

zuidmen

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Παίρνω stopet,με 20kg p2np,και 50l μεθανόλη και άλλα σκατά,δεν συμβαίνει τίποτα.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Ναι σε όλα τα φόρουμ
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
 

little_chemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ευχαριστώ για την απάντηση, το είδα στο φόρουμ αλλά χρειάζομαι κάποιον να με διδάξει προσωπικά.
 

zuidmen

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Ψεύτικο έκανα, hypereal πολωνικό φόρουμ, μπορείτε να βρείτε σύνθεση μικρής κλίμακας. αλλά αν ξέρω πού να πουλήσω, θα κάνω σε μεγάλη κλίμακα, από αυτό το βίντεο, φαίνεται εύκολο, αλλά γιατί ξέρει.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Μπορείτε να δοκιμάσετε τον τρόπο που μαγειρεύω, όλα εξηγούνται βήμα προς βήμα
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Προσπαθήστε να κάνετε δωρεά στην τράπεζα του φόρουμ, αλλιώς καλή τύχη κύριε.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Υποθέτοντας ότι διαθέτετε ένα τιμητικό για να χρησιμεύσει ως το σύμβολο της αλήθειας από τις προπαρασκευαστικές σκοτεινές τέχνες αυτό που δίνετε ως δωρεά στο φόρουμ και υπόσχομαι σταθερά να επιτρέψω την εφαρμογή της βέλτιστης τεχνογνωσίας, έτσι ώστε να μπορείτε να αποκτήσετε τα αποθέματα κάποιων αναλώσιμων. Τολμώ να επινοήσω μερικά από τα χαρακτηριστικά μου γνωρίσματα: Όπως: διορατικότητα και καθοδήγηση καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας από τις απαρχές μέχρι την αναμενόμενη μαεστρία. Συχνά έχω γρήγορα αποτελέσματα, έτσι δεν μπορεί να αποφύγει τα θεμελιώδη μαθήματα πιστέψτε με είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ!

ανταποκριθεί όποιος μπορεί!

ΚΆΝΕ Ό,ΤΙ ΘΈΛΕΙΣ ΘΑ ΕΊΝΑΙ ΤΟ ΣΎΝΟΛΟ ΤΟΥ ΝΌΜΟΥ!

Υ.Γ. Πνευματική αφύπνιση μέσα από θεμελιώδεις τρύπες όπως το τρίτο μάτι (psy); κώλο παρθενία χάθηκε (καφέ τρύπα αποκάλυψη προστάτη); TEKNIVAL-ανοίγει μέχρι το τρίτο ρουθούνι σας = αποδίδει μεταλλαγμένη τίγρη σε στεροειδή και κυρίως γενετικά τροποποιημένη υπερμολυσματική INNVIYNCYIVLiERviral φορέα σχεδιασμού Zombie T Virus αγωνία στάση DANGER! κάτοικος κακό zombified χημικοί κάνουν ό, τι κάνουν καλύτερα...
 
Top