Νόμιμες επιχειρήσεις για την υποστήριξη της παραγωγής αμφεταμίνης

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Θέλω να ξεκινήσω την παραγωγή αμφεταμίνης και το κύριο πρόβλημά μου είναι η εφοδιαστική. Για να αντιμετωπίσω αυτό το ζήτημα, σχεδιάζω να ιδρύσω μια χημική εταιρεία. Αυτό μου επιτρέπει να αγοράσω τις πρόδρομες ουσίες και τον εξοπλισμό που απαιτούνται για τη σύνθεση της αμφεταμίνης. Ένας άλλος τρόπος με τον οποίο σκοπεύω να χρησιμοποιήσω αυτή την εταιρεία είναι να καλύψω την πραγματική διαδικασία παραγωγής.

Όσοι από εσάς χρησιμοποιείτε ήδη μια νόμιμη επιχείρηση για τον σκοπό αυτό, παρακαλώ μοιραστείτε μαζί μου κάποιες συμβουλές για το πώς να το κάνετε σωστά, καθώς και κάποιες ιδέες για ουσίες που μπορώ να παράγω.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Είμαι έτοιμος να σας συμβουλέψω με ιδιωτικά μηνύματα
 

GraceandAdam

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Θα ήθελα πολύ να μου στείλετε μήνυμα αν είναι δυνατόν!
 

greenplace

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
είτε θέλετε να ανοίξετε ένα εργαστήριο μεθαμφεταμίνης, ένα εργαστήριο κοκαΐνης, ένα αγρόκτημα ζιζανίων κ.λπ. βασικά χρειάζεστε ένα δάπεδο κατά προτίμηση υπόγειο το οποίο πρέπει να χτιστεί από έμπιστους μαστόρους, ώστε το δάπεδο να μην καταγραφεί.
Πρέπει επίσης να σκεφτείτε πώς θα μπαίνουν και θα βγαίνουν οι εργαζόμενοι, ώστε οι άλλοι εργαζόμενοι να μην είναι καχύποπτοι.
επίσης να φροντίσετε για το πώς θα πάρετε τις προμήθειες μέσα. ένα άλλο πράγμα είναι η ασφάλεια, βάλτε κάμερες CCTV και να τις κρατάτε πάντα εκτός λειτουργίας, χρησιμοποιήστε παρεμβολείς και ηλεκτρομαγνητικούς παρεμβολείς μέσα απομονώνοντας από τα κύματα έτσι ώστε να μην διαταράσσεται το σήμα ακόμη και έξω.
το ηλεκτρικό ρεύμα θα είναι ένα άλλο από τα προβλήματά σας και θα πρέπει να προσαρμόσετε ανάλογα με το τι θέλετε να παράγετε..ένα εργαστήριο μεθαμφεταμίνης δεν έχει την ίδια κατανάλωση με ένα θερμοκήπιο με ζιζάνια
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Ακόμα εδώ; Θα ήθελα πολύ να συζητήσουμε σε DMs
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Ακούγεται σαν την ιστορία του breaking bad haha

Αυτό είναι σίγουρα toop notch. αλλά νιώθω ότι μπορεί να επιτευχθεί πιο εύκολα από αυτό.

@chemden Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου μέσω DM, δεδομένου ότι αυτό είναι ένα πολύ ενδιαφέρον θέμα και για μένα.

Αλλά υπάρχουν πολλοί τρόποι να κάνεις χρήση του ίδιου ακριβώς εξοπλισμού που χρησιμοποιείται στην αμφ. παραγωγή όπως και σε 100% νόμιμες εταιρείες χωρίς να κινήσεις υποψίες και χωρίς να προσποιηθείς καθόλου ότι "εμπορεύεσαι χημικά προϊόντα".
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Γεια σας ενδιαφέρομαι σίγουρα για κάποιες ιδέες DM μου
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Οι εταιρείες προμήθειας χημικών προϊόντων ρυθμίζονται και παρακολουθούνται σε μεγάλο βαθμό, ο κίνδυνος προέρχεται όχι μόνο από τη LE αλλά και από τον νόμιμο ανταγωνισμό που λατρεύει να εξαλείφει τους νεοεισερχόμενους καταδίδοντάς τους.

Μια εταιρεία σε συναφή τομέα έχει περισσότερο νόημα, όπως για παράδειγμα τα καθαριστικά μέσα, αυτό δίνει νομιμοποίηση για σχεδόν όλα όσα χρειάζονται χωρίς κανένα από τα προαναφερθέντα προβλήματα.

Καλή τύχη!
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Έχει σίγουρα νόημα να μην προετοιμάζετε τον εαυτό σας για να σας γίνουν πολλές ερωτήσεις
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Γεια σας, μπορώ να σας συμβουλεύσω και να σας βοηθήσω στα dms
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Αναρτήθηκε πριν από πολύ καιρό, αλλά σκέφτηκα να ρίξω μερικές σκέψεις και να δω τι σκέφτονται οι άλλοι.

Αρκετά σίγουρος ότι η Κίνα θα στείλει ό,τι θέλετε, όπως θέλετε, και κυρίως, με όποια ετικέτα θέλετε.

Ας πούμε λοιπόν ότι παραγγέλνεις πολλές πρόδρομες ουσίες...ψάξε για την τοπική επιχείρηση, ή μεγάλες επιχειρήσεις κοντά, και ίσως μια από αυτές να είναι μεγάλο μηχανολογικό εργοστάσιο....θα μπορούσες να τους βάλεις να ονομάσουν το προϊόν ως κάποιο βιομηχανικό λιπαντικό. Ίσως μάθετε τι χρησιμοποιεί στην πραγματικότητα το μέρος ή τι χρησιμοποιείται στην πραγματική ζωή, και βάλτε τους να επισημάνουν το χημικό ως τέτοιο.

Θα μπορούσατε να κάνετε το ίδιο και με άλλα αντιδραστήρια. Το υδροξείδιο του νατρίου είναι τώρα ανθρακικό νάτριο, για το ψήσιμο.

Το μουριατικό/οποιοδήποτε οξύ είναι τώρα συμπυκνωμένο ξύδι καθαρισμού.

Ίσως να διευθύνετε κάποιο είδος επιχείρησης εισαγωγών-εξαγωγών, κάτι που δεν έχει συγκεκριμένη κατηγορία και θα παραγγέλνει ό,τι είναι "κερδοφόρο"

Εξοπλισμός idk, αυτό είναι ένα άλλο θέμα που ίσως απλά πρέπει να λυθεί σε αυτή την αγορά, ή ίσως μπορεί κανείς να βρει σχετικά αντικείμενα, όπως εξοπλισμό επεξεργασίας γάλακτος ή εξοπλισμό ζυθοποιίας και να το προσαρμόσει.
 
Top