Question Τα νόμιμα βότανα θα σας κάνουν να φτιαχτείτε;

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, ψάχνω για νόμιμα φυτά που θα με κάνουν να φτιαχτώ. Χρησιμοποίησα catnip ως τσάι και πραγματικά με έκανε να νυστάζω και με ηρέμησε. Γνωρίζετε άλλα ψυχεδελικά βότανα ή μείγματα; Παρακαλώ να είναι εύκολη η πρόσβαση. Θα σας ήμουν πολύ ευγνώμων αν μπορούσατε να με βοηθήσετε σε αυτό.
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ευχαριστώ για την πρόταση, αλλά δεν είναι εύκολο να έχω πρόσβαση. Μπορείτε να μου προτείνετε κάτι που μπορώ να βρω εύκολα στους βοτανολόγους;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Το Kratom, το Kanna και το phenibut είναι νόμιμα σε πολλά μέρη και μπορούν να σας κάνουν να φτιαχτείτε
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
14
Points
3
Μοσχοκάρυδο - φάτε 1 ή 2 συσκευασίες- περιμένετε μερικές ώρες και η μαγεία αρχίζει. 100% νόμιμη γεύση
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Το έχω ερευνήσει πολύ, αλλά οι παρενέργειες, όπως ο εμετός και ο κοιλιακός πόνος, είναι αρκετά υψηλές όταν λαμβάνεται μόνο μοσχοκάρυδο. Έχετε ιατρική συνταγή;
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
14
Points
3
Φάτε το μοσχοκάρυδο με κάτι ουσιαστικό και πιείτε νερό. Ο κίνδυνος εμετού και κοιλιακού πόνου υπάρχει πάντα, αλλά φαίνεται να εξασθενεί. Αρκετά ονειρική ή trippy κατάσταση - ήπια και διασκεδαστική.

Υ.Γ. Έχω να το κάνω αυτό από τότε που ήμουν 16 ετών και ήταν μόνο μία ή δύο φορές.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ένας συνδυασμός μπλε λωτού, τσαγιού βαλεριάνας και τσαγιού από πασιφλόρα μπορεί να σας δώσει κάποια αποτελέσματα. Συνήθιζα να το πίνω και ενώ δεν με φτιάχνει με χαλαρώνει τόσο πολύ, επίσης μερικοί άνθρωποι αναφέρουν ψυχεδελικά αποτελέσματα από αυτόν τον συνδυασμό μπλε λωτού και passionflower, ειδικά όταν αναμιγνύεται με κάνναβη.
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ευχαριστώ. Θα προσπαθήσω. Πόσα γραμμάρια από αυτά τα 3 βότανα πρέπει να προσθέσω; Έχετε κάποια πρόταση;
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε από 3-5g από το καθένα για καλύτερα αποτελέσματα. Μπορείτε επίσης να δοκιμάσετε να καπνίσετε μπλε λωτό και πασιφλόρα.
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
53
Reaction score
41
Points
18
Deals
15
Δεν ξέρω πού ζεις αδελφέ, αλλά ψάξε για datura stramonium ή artemisia absynthum. χρειάζονται ιδιαίτερη προσοχή/όρους για να χρησιμοποιηθούν σωστά, αλλά το πρώτο θα σε πάει πολύ ψηλά o_O αλλά να θυμάσαι να επιστρέφεις. ;)
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ευχαριστούμε για την πρόταση. Έχω εύκολη πρόσβαση στο artemisia absinthium. Υπάρχει κάποια συνταγή γι' αυτό; Μπορώ να το πιω ως τσάι; Τι προτείνετε;
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
30
Reaction score
12
Points
8
Μην δοκιμάσετε το datura hehe
 
Top