Question Απλά για να πω ένα γεια

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Γεια σας μαζί,

παρακολουθώ αυτό το φόρουμ ήδη αρκετό καιρό, αλλά μόνο ως σιωπηλός αναγνώστης που δεν συμμετείχε.
Επειδή μου αρέσει πολύ ο τρόπος με τον οποίο έχει αναπτυχθεί αυτή η κοινότητα, αποφάσισα τώρα να εγγραφώ και ίσως γίνω ενεργό μέλος.

Έχω ήδη εμπειρία στη σύνθεση ουσιών και θα ήμουν πρόθυμος να βοηθήσω τους άλλους αλλά και να μάθω για τον εαυτό μου.

Υπάρχει ένα κύριο θέμα (υποθέτω και το πιο σημαντικό), το οποίο δεν βρήκα ακόμα σε καμία από τις γνωστές κοινότητες και αυτό αφορά την ασφάλεια κατά την αγορά χημικών ουσιών για ένα μικρότερο εργαστήριο ναρκωτικών. Έχω επίσης ένα υπόβαθρο στο carding, οπότε ξέρω πώς να δημιουργώ ανώνυμους τραπεζικούς λογαριασμούς, Paypals, ταχυδρομικές θυρίδες, υπηρεσίες προώθησης αλληλογραφίας, εταιρείες κλπ.... Αυτά θα σας βοηθήσουν να πληρώσετε και επίσης να λάβετε ανώνυμα σχεδόν τα πάντα, δρομολογώντας τα μέσω διαφόρων υπηρεσιών και τελικά να τα παραλάβετε π.χ. από μια ψεύτικη ταχυδρομική θυρίδα.

Αν υπάρχει ενδιαφέρον για αυτό το θέμα, θα ήμουν πρόθυμος να γράψω ένα λεπτομερές Tutorial για το πώς να αποκτήσουμε και να χρησιμοποιήσουμε μια πλαστή ταυτότητα για το σκοπό μας... ???

Με εκτίμηση,
TotalSynthesis
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Hey
Μπορεί να υπάρχει πιθανώς μπορείτε να το δημοσιεύσετε στην ενότητα "ασφάλεια στο διαδίκτυο".
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Θα ήθελα πολύ να το έχω αυτό στο φόρουμ και είμαι σίγουρος ότι θα ήταν μεγάλη βοήθεια για πολλούς! Συμπεριλαμβανομένου και εμού
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Γεια σας,

Εντάξει, το έχω έτοιμο.
Πλήρεις οδηγίες για το πώς και πού να αποκτήσετε ψηφιακή ή/και φυσική ταυτότητα, πώς να τη χρησιμοποιήσετε για το άνοιγμα online τραπεζικού λογαριασμού, Paypal, Ebay κ.λπ... Και φυσικά πώς να κάνετε παραγγελίες και να τις δρομολογήσετε μέσω διαφορετικών διευθύνσεων και τελικά να τις αφήσετε σε μια ανώνυμη ταχυδρομική θυρίδα ή σε μια τοποθεσία παραλαβής.

Απλά εργάζομαι σε κάποιες μικρές διορθώσεις.
Πού ακριβώς πρέπει να το δημοσιεύσω;
 

vincent

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
hello
Ενδιαφέρομαι για την έκδοση καρτών και τη χρήση πλαστών καρτών για τραπεζικούς σκοπούς, επικοινωνήστε μαζί μου.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Γεια σας :) Ο φίλος μας δεν ήταν online από τον περασμένο Νοέμβριο.

Δεν γνωρίζουμε πού παραμένει από τώρα.

Με αυτό το δεδομένο, πιθανότατα δεν θα βρείτε κάποιον που να μπορεί να σας βοηθήσει με την εξαργύρωση από πλαστές ή κλεμμένες CCs. Γενικότερα το carding είναι επίσης σχεδόν νεκρό λόγω 2fa και άλλων χαρακτηριστικών ασφαλείας που εφαρμόστηκαν πριν λίγο καιρό.
Οι άνθρωποι που σας προσφέρουν "λειτουργικές" CCs ή κάτι τέτοιο είναι πιθανότατα απάτες.
 

Jonnymarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας,

Χρειάζομαι κάποια εργαζόμενα bin που εργάζονται σήμερα, οι περισσότεροι από αυτούς δεν εργάζονται σε διεθνείς πληρωμές.

Θέλω να κάνω πληρωμές στην Ινδία και κυρίως στις ΗΠΑ.

Έχετε κάποια ιδέα;
 
Top