Έχω 50 καρτέλες εφεδρίνης τι μπορώ να κάνω με αυτές

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
οπότε προσέξτε δεν έχω εργαστήριο έχω μια κουζίνα και είναι ο μόνος τρόπος που μπορώ να φτιάξω οτιδήποτε, τι μπορώ να κάνω με 50 καρτέλες εφεδρίνης ως μια απλή συνταγή σπιτιού σαν σούπερ εύκολη για έναν αρχάριο
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Το περμανγενικό κάλιο θα το μετατρέψει σε καθινόνη, ένα βήμα πάνω από την εφεδρίνη και ένα κάτω από την αμφεταμίνη
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
14
Points
8
Εξαρτάται επίσης από το είδος των χαπιών....
Εάν δεν έχουν κολλώδες κέλυφος τότε:

Επιλογή №1

Θρυμματίστε σε σκόνη και πλύνετε δύο φορές με αιθυλική αλκοόλη.

Σκόνη χαπιών +100 ml αλκοόλης.
Φίλτρο.
στη συνέχεια προσθέστε άλλα 100 ml αλκοόλης και φιλτράρετε.
Η προκύπτουσα αλκοόλη με την εφεδρίνη HCL διαλυμένη σε αυτήν εξατμίζεται μέχρι ξηρού ενώ αναδεύεται σε διπλό λέβητα!
εφεδρίνη HCL ξύστε με λεπίδα και ζυγίστε.

Για 1 γραμμάριο εφεδρίνης προσθέστε 0,3 g κόκκινου φωσφόρου. (δηλαδή, για 10 g εφεδρίνης 3 g φωσφόρου).
Τοποθετήστε το σε μια μικρή φιάλη. 50-100 ml (πωλείται οπουδήποτε)
αναμειγνύεται μέχρι να γίνει ομοιόμορφο.

επόμενο βήμα:
Προσθέστε κρυσταλλικό ιώδιο στο προκύπτον μείγμα. Ακριβώς την ίδια ποσότητα με την εφεδρίνη. 1:1
αναμειγνύετε και ανακινείτε έντονα, χτυπώντας το στην παλάμη σας.
15-30 λεπτά.
το μείγμα θα πρέπει να σχηματιστεί σε έναν σβώλο.
Τώρα κλείνουμε τη φιάλη με ένα πώμα στο οποίο εισάγεται ένας γυάλινος σωλήνας (εργαστηριακή πιπέτα), το λεπτό άκρο του οποίου χτυπάμε πρώτα. Η πιπέτα θα λειτουργήσει ως ψυγείο

Τώρα αυτή η μάζα μπορεί να ζεσταθεί ελαφρώς, για παράδειγμα βυθίζοντάς την σε ένα μπολ με ζεστό νερό.
Το καθήκον μας είναι να λιώσουμε σιγά σιγά τη μάζα.


όταν ο όγκος λιώσει, θα εμφανιστούν σημάδια βρασμού της αντιδραστικής μας μάζας.
Στην επιφάνεια θα εμφανιστούν φυσαλίδες.
Από την πιπέτα - ψυγείο μας, θα αρχίσει να απελευθερώνεται ένα αέριο, τη μυρωδιά του οποίου δεν θα μπερδεύετε πλέον με τίποτα στη ζωή!))):)
Πρόκειται για το αέριο ( HI )(ιωδιούχο υδρογόνο) που απελευθερώνεται. Αυτό είναι που αποκαθιστά την εφεδρίνη μας σε περβιντίνη.
προσθέτουμε μερικές σταγόνες νερό μέσω του ψυγείου μας (3-5 σταγόνες ανά γραμμάριο εφεδρίνης, όχι περισσότερο)
Η αντιδρώσα μάζα πρέπει να παραμείνει σε αυτή την κατάσταση για 20-30 λεπτά.
Η ιωδίνη μας αρχίζει να ξεχωρίζει ενεργά και να πετάει μακριά από την αντιδραστική μάζα
στη συνέχεια αυξάνουμε τη θέρμανση στα 150. και ανακατεύουμε έντονα μέχρι να ολοκληρωθεί η αντίδραση.

Πώς ξέρετε ότι η αντίδραση έχει ολοκληρωθεί;


Το ιώδιο έχει αρχίσει να ξεχωρίζει ενεργά από το ψυγείο. (και μετά από περίπου δύο λεπτά, σταμάτησε)
Η αντιδρώσα μάζα έχει πλέον ελαφρύνει αισθητά.
Τώρα δεν είναι μπορντό από τις ακαθαρσίες ιωδίου.
δεν είναι πλέον ομοιογενής, και αν την αφήσετε να παραμείνει για ένα λεπτό, ο φώσφορος θα κατακαθίσει και το υγρό που θα παραμείνει θα είναι κιτρινωπό ροζ.

Βήμα №3
ρίξτε νερό στη φιάλη:
Για 1 γραμμάριο εφεδρίνης 3 ml νερού.
Ανακατέψτε και φιλτράρετε μέσα από ένα φίλτρο καφέ.
Και επαναλαμβάνουμε ξανά το τελευταίο βήμα.......
νερό.....ανάδευση.....διήθηση.
Και συνδυάζουμε το φιλτραρισμένο νερό.

Το ΤΕΛΟΣ


1,5 ml διαλύματος θα είναι αρκετά για να σας κρατήσουν ξύπνιους για τις επόμενες 24 ώρες.
και ακόμη λιγότερο για έναν αρχάριο.

Μετά από 1,5-2 μήνες τακτικής χρήσης, θα χάσετε αισθητά βάρος, η ακμή θα αρχίσει να εμφανίζεται στο πρόσωπό σας. Μια ελαφριά γαλανότητα θα εμφανιστεί κάτω από τα μάτια σας.
Μετά από μισό χρόνο συστηματικής χρήσης, θα είστε σε θέση να παίζετε σε ταινίες ζόμπι χωρίς μακιγιάζ:)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Αν έχετε εξαγάγει τα χάπια σας και είστε ηθικά προετοιμασμένοι να τα μετατρέψετε σε φάρμακα προς κατανάλωση, δεν θα σας συνιστούσα να επιχειρήσετε το παραπάνω... Αν αποφασίσετε να κάνετε ένα RP/I2 μαγείρεμα, απλά κάντε το όπως έκαναν στα βίντεο.

Η εφεδρόνη (γάτα) είναι μια επιλογή, αλλά όχι η πιο εύκολη. Η μεθαμφεταμίνη είναι ίσως η πιο απλή και καλύτερη επιλογή, κατά τη γνώμη μου. Δουλεύοντας με ψευδό, υπάρχουν περισσότεροι τρόποι για να το κάνετε, αλλά μπορώ να προτείνω μόνο ένα RP/I2 μαγείρεμα ή ένα shake and bake (μείωση της σημύδας) - με αμμωνία και λίθιο. Το SnB θα απαιτήσει λίγο διάβασμα και προφυλάξεις ασφαλείας και δεν θα το επιχειρούσα αν δεν ήσουν σίγουρος ότι καταλαβαίνεις τι πρέπει να κάνεις και τι όχι, και κυρίως... πότε να τα παρατήσεις όλα και να τρέξεις ή να πάρεις έναν πυροσβεστήρα κλπ.... Στην πραγματικότητα, μπορεί να θέλετε να κάνετε ένα SnB σε έναν πυροσβεστήρα όπως ο κύριος στο επεισόδιο με τη μεθαμφεταμίνη του Hamiltons Pharma. Ένα μπουκάλι gatorade ή κάτι τέτοιο θα κάνει μια χαρά όμως...

Καλή τύχη,
o7
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
14
Points
8
Η προσωπική μου γνώμη, η μείωση της σημύδας, είναι πολύ πιο επικίνδυνη από τη μέθοδο που περιγράφεται παραπάνω.
Και από τη μέθοδο που περιέγραψα στη μεθαμφεταμίνη υπάρχει μόνο 1 βήμα.
Οξεοαλκαλική εκχύλιση και απομόνωση του τελικού προϊόντος με οξίνιση.
Και αυτό είναι όλο.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Συμφωνώ, ένα κόκκινο P cook, με κατάλληλο εξαερισμό, είναι λίγο πιο ασφαλές θεωρητικά. Απλά σκεφτείτε, τι θα ήταν χειρότερο; Shake and bake με ένα μπουκάλι pop στην πίσω αυλή σας ή οτιδήποτε άλλο... ή ένα κόκκινο P cook, με το κατάλληλο γυαλί στο υπόγειο ή στο γκαράζ κλπ. Μείον την επεξεργασία, είναι και οι δύο αναγωγές "ενός βήματος", εφόσον έχετε HI ή λίθιο σε αμμωνιακό υδρογονάνθρακα. Δεν προσπαθώ να διαφωνήσω, απλά προσπαθώ να βοηθήσω έναν newBee να καταλάβει... όπως θα ήθελα οι άνθρωποι που γνωρίζουν πραγματικά να έπαιρναν το χρόνο να κάνουν μαζί μου, αντί για ένα μάτσο κλόουν που μιλάνε για την αυτοκρατορία τους με τις χορδές της ντόπας των πόρνων και των σπορ αυτοκινήτων, αλλά παρεκκλίνω...

Δεν προσπαθώ να πω ότι οι μέθοδοί σας είναι επισφαλείς. Αυτή η συγκεκριμένη μέθοδος/εξήγηση απλά φαίνεται λίγο εκκεντρική και περίπλοκη για το τι πρέπει να είναι ένας μάγειρας με κόκκινο P, μου θυμίζει σχεδόν ένα push/pull με τις μισές λέξεις να λείπουν. Για να προσπαθήσεις να μυήσεις κάποιον νέο, πρέπει να εξηγήσεις κάποια πράγματα και να τον προειδοποιήσεις για τους κινδύνους κ.λπ. Για να καταλάβουν. Γι' αυτό πρότεινα τα βίντεο - όλα καλύπτονται με σαφή και επαγγελματικό τρόπο. Λέω τα πάντα, αλλά εννοώ, κυρίως, το καθάρισμα - την ασφάλεια. Δυστυχώς, φίλε μου, δεν βλέπω καμία αναφορά σε θειοθειικό νάτριο ή κάτι παρόμοιο για την εξουδετέρωση τυχόν περίσσειας ιωδίου. Οι αναθυμιάσεις του οξέος HI δεν είναι πολύ φιλικές, αλλά στην πραγματικότητα είναι το φωσγένιο για το οποίο θα έπρεπε να ανησυχείτε, επίσης. Τι θα λέγατε για ένα πλύσιμο με ασετόν στο τελικό προϊόν;

Θέλω να πω, ουσιαστικά λέτε σε κάποιον ότι μπορείτε απλά να φιλτράρετε το διάλυμα της αντίδρασης και είναι έτοιμο για κατανάλωση. Είναι ουσιαστικά διάλυμα από το στόμα krokodil - όχι μαλακίες θα σε μετατρέψει σε ζόμπι θρίλερ...
Αν δεν πνιγείς στη στεριά με φωσγένιο μετατρέποντας τους πνεύμονες και τα όργανά σου σε HCl, θα σαπίσεις από μέσα προς τα έξω με το χυμό meth-krokodil σε 6 μήνες με ένα χρόνο...

Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι, όπως είπα, να προσπαθήσω να βοηθήσω τους νεοεισερχόμενους να καταλάβουν, και όχι απλά να περνάω αόριστες ή ελλιπείς οδηγίες/συνταγές, ειδικά χωρίς καμία προειδοποίηση για την ασφάλεια. Μου είχε πει μάλιστα κάποιος μαλάκας μια φορά ότι όταν μαγειρεύεις μεθαμφεταμίνη, ανεβαίνεις πιο ψηλά από τις αναθυμιάσεις απ' ό,τι θα ανέβαινες ποτέ από το να την πυροβολήσεις ή οτιδήποτε άλλο. Ως νεοεισερχόμενος, σε κάτι τόσο επικίνδυνο και μυστηριώδες και αδυσώπητο όσο η χημεία, αφιερώστε χρόνο και μάθετε και μελετήστε και ερευνήστε και διαβάστε και ρωτήστε ό,τι μπορείτε και μην κάνετε τίποτα αν δεν είστε σίγουροι για τα αποτελέσματα. Όπως εκείνη η παλιά ρήση για το "αν θέλεις να μάθεις για κάτι, μην διαβάσεις ένα βιβλίο, διάβασε 10." Υπάρχουν όλες οι πληροφορίες που χρειάζεσαι μόνο σε αυτό το site. Να θυμάστε, ότι μπορείτε εύκολα να προσθέσετε δύο, κανονικά καλοήθη οικιακά προϊόντα μαζί και να καταστρέψετε τη ζωή σας και τη μέρα όλων των άλλων .. και δεν θα καταλάβετε καν τι σας χτύπησε - χλωρίνη και αμμωνία, για παράδειγμα.
... Απλά επειδή κάποιος στο διαδίκτυο είπε "Ε, έτσι φτιάχνεις μεθαμφεταμίνη" ... "Ναι; ... Ωραία, ..έχω αυτά τα πράγματα στο σπίτι......................💀."

Εν κατακλείδι, όπως λέω συχνά στους ανθρώπους στο BB, "μην ακολουθείτε απλά οδηγίες χωρίς να τις καταλάβετε πρώτα." - Διαβάστε, διαβάστε, διαβάστε....
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
14
Points
8
Συμφωνώ!
Πρέπει πάντα να μαθαίνετε!
Η εμπειρία αποκτάται μέσα από επανειλημμένες επαναλήψεις της ίδιας διαδικασίας.
Το γεγονός και μόνο ότι παρακολουθείτε το βίντεο δεν θα σας δώσει κατανόηση της διαδικασίας!:)
Αν κάποιος αγοράσει ένα όπλο, δεν θα του δώσει αμέσως την ικανότητα και την εμπειρία να πυροβολεί από αυτό.
Υ.Γ. Και έγραψα για τα ζόμπι!)))
 
Top