Question μέσα στο κύκλωμα των ναρκωτικών;

dickbrewer

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 22, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Γεια σας Ive αναρωτιέμαι αν είναι καλύτερα να είναι προσωπικά εμπλέκονται με την τοπική σας δακτύλιος ναρκωτικών όπου θα μπορούσε να αγοράσει τα ναρκωτικά με ασφάλεια χωρίς καμία υποψία της εγκληματικής δραστηριότητας. ή θα ήταν καλύτερα να είναι σε θέση να αγοράσει τα ναρκωτικά σας σε απευθείας σύνδεση και να τα κάνει στην ιδιωτική σας ζωή;
για μένα είναι λογικό αν είσαι λειτουργικός εθισμένος πιθανόν να μην θέλεις να κάνεις παρέα με αυτούς που μπορούν να σου πάρουν οτιδήποτε ανά πάσα στιγμή. ίσως κάνω λάθος ή διαφορετικά. αλλά από την προσωπική μου εμπειρία. αν προσπαθήσεις να μείνεις χαμηλών τόνων και ποτέ να μην ληστέψεις ή να βλάψεις άλλους ο νόμος θα σε παρακολουθεί 10 φορές περισσότερο.
 

dickbrewer

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 22, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Καταλαβαίνω ότι θα σας έλεγαν ότι κάνετε λάθος επειδή συμβάλλετε στους εμπόρους και στο γενικότερο "πρόβλημα των ναρκωτικών" θα έπρεπε να πω ότι σπαταλάτε πόρους πολεμώντας την ίδια σας την κυβέρνηση αντί να βοηθάτε τον λαό σας
 

berrek

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Oct 4, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

dickbrewer

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 22, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Όχι και όχι. τα ναρκωτικά είναι μια φευγαλέα συνήθεια!
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Ο καλύτερος τρόπος είναι πάντα να αγοράζετε από το διαδίκτυο. U πρέπει να προσέξετε ότι u πήρε καλή ανώνυμη σύνδεση και u έχει μια ανώνυμη πτώση όπου u παραγγείλετε ur φάρμακα.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Νομίζω ότι είναι ασφαλέστερο να μην ασχολείστε με ανθρώπους της IRL. Η γνώμη μου όμως
 

JaanTaan1738

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 26, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Η ρύθμιση του εαυτού σας με έναν ηλεκτρονικό προμηθευτή που είναι αξιόπιστος είναι υψίστης σημασίας,μόλις εξασφαλίσετε ότι δεν χρειάζεται να εξαρτάστε από τις τοπικές "ομάδες" για το απόθεμά σας
 
Top