Question Παρήγγειλα 3g από το afghan 4 και πήρα μαύρες κολλώδεις πέτρες

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Παρήγγειλα 4g afghan 4 πήρα αυτό. Ο πωλητής ισχυρίζεται ότι η φύση έφτασε σε αυτό και το έκανε μαύρο λόγω υγρασίας ή κάτι τέτοιο. Κάθε #4 ηρωίνη που πήρα ποτέ δεν ήταν μαύρη ή κολλώδης. Μπορώ με κάποιο τρόπο να το μετατρέψω σε πραγματικό μαυρισμένο afghan 4; Ή μήπως είναι χαμένη υπόθεση και ο πωλητής είπε ψέματα και μου έστειλε BTH;
Df0q7QBOR3
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
68
Points
18
Deals
19
Αυτό μοιάζει σαν να θα μπορούσε να είναι καπνός ίσως, δεν είναι ένα νούμερο 4 σαν οποιοδήποτε έχω δει ποτέl, Αν ήταν πραγματική πίσσα θα έλεγα να κάνεις το παλιό κόλπο shake and crumble όπου το βάζεις σε ένα μπουκάλι χάπι με ένα nickel και μια δεκάρα (λέω και τα δύο γιατί δεν θυμάμαι ποιο ακριβώς) και μετά βάζεις την πίσσα στο μπουκάλι μαζί τους και λίγο baking powder (NOT SODA) όπως περίπου 1-2 κουταλάκια του γλυκού ανά γραμμάριο, δηλαδή καθόλου πολύ, και μετά το κουνάς για μερικά λεπτά. Μετά το βάζετε στην κατάψυξη για περίπου 10 λεπτά και μετά το ανακινείτε ξανά και θα πρέπει να το σπάσει σε μικρά σχεδόν σκονισμένα κομμάτια που μπορούν να σνιφάρουν. Μισώ την πίσσα και δεδομένου ότι δεν χρησιμοποιώ IV αυτό είναι αυτό που κάνω αν μπορώ να βρω μόνο πίσσα, αλλά αυτό το πράγμα φαίνεται πιο σκληρό από την πίσσα που βλέπω συνήθως. Με κάνει να αναρωτιέμαι αν δεν μπορεί να καπνίζεται όπως το όπιο. Ποιο ζητήσατε στην παραγγελία; Το Gun powder ή το Αφγανιστάν; Πήρα ένα G του Αφγανιστάν για έναν φίλο και είχε μερικά μικρά κομμάτια ανακατεμένα με την σκόνη μαύρου χρώματος αλλά δεν ήταν κάτι τέτοιο, και η ισχύς ήταν επίσης αρκετά καλή. Έχω δει ανθρώπους να αναμειγνύουν μαύρο, μαυρισμένο και λίγο λευκό σε ένα μίνι μπλέντερ και το ονόμασαν μπισκότα και κρέμα, τα πράγματα ήταν φωτιά αλλά δούλεψαν καλύτερα με IV
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Δεν ξέρω γιατί τα έβαλες πάλι μαζί της. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ τα έβαλε πάλι μαζί σου. Κανείς από τους δύο δεν είναι πραγματικά έξυπνος, αλλά το να τα βάζετε με ένα κορίτσι με ειδικές ανάγκες είναι αρκετά απεχθές. Κανείς σας δεν έμαθε την πρώτη φορά. Νίπτω τας χείρας μου για το όλο θέμα. 2 μπιζέλια σε ένα κουκούτσι. Αν μου έλεγες "γάμα τη νεκρή σου αδερφή" και μετά ήθελες να αγοράσεις κάτι, θα έχεζα σε μια σακούλα με σάντουιτς και θα σου την έστελνα. Όχι, όχι αυτό το μήνυμα, αυτή είναι η δεύτερη φορά.
SEMkPb1u0g
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
193
Reaction score
84
Points
28
Deals
9
Φανταστείτε ότι τα άτομα δεν το περιμένουν...
 

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Δεν το χρησιμοποίησα. Είναι προφανώς H απλά δεν είναι το σωστό σκατά που ήδη το πούλησα. Βασικά αυτό που συνέβη ήταν ότι είπα συγγνώμη για την όλη κατάσταση πριν από τότε συμφώνησε να μου πουλήσει και πάλι έτσι αγόρασα από αυτήν και πήρα ότι idk και idc lol
 
Top