Ο Hugbunter είναι χαφιές.

brisknes

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Μόνο ένα σκουπίδι και ένας προδότης θα καυχιόταν ότι μπορεί ή ότι έχει dox των διαχειριστών.

Ναι, είναι το πιο πιθανό και λαμβάνοντας υπόψη ότι κατάφερα να κάνω dox στον Φάρο με κάποια ευκολία. /post/9fd75dd60e6421299370/#c-6ed12696f6602aa382

Και το κερασάκι στην τούρτα; ΜΕ ΚΆΠΟΙΑ ΕΥΚΟΛΊΑ. (Είναι αυτό καυχησιολογία;)

Σε απάντηση στο: Πού είναι ο DeSnake:

Είναι ζωντανός και καλά. /post/540f11ee6435929f362c/#c-b287552b1f664926bb

Και το κερασάκι στην τούρτα; Μερικοί άνθρωποι είναι απρόσεκτοι με το OpSec τους (Είναι αυτό απειλή;)

***** HugBunter.

Οι περισσότερες από τις αναρτήσεις του είναι γεμάτες από τέτοιες μαλακίες, και αυτό δεν είναι φυσιολογικό.

Το να μιλάει με αόριστους όρους και να λέει πράγματα όπως "ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΣΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ" είναι ανατριχιαστικό όσο δεν πάει και δείχνει μόνο τον πραγματικό του χαρακτήρα. Δεν μιλάς έτσι, δεν αποκρύπτεις τέτοιες πληροφορίες. Αυτό είναι το παράδειγμα του εγχειριδίου των χειραγωγών και των πληροφοριοδοτών.

Ακόμα και αν ένα άτομο είναι ένας απατεώνας εξόδου από τα σκουπίδια όπως ο DeSnake, δεν λες ποτέ τέτοια πράγματα δημοσίως, ειδικά όχι ως επικεφαλής της κοινότητας όπως ο Dread. Βοηθάτε μόνο την LEA, και μόνο οι πληροφοριοδότες συνεργάζονται με την LEA.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Νομίζω ότι θα διαφωνήσω με σεβασμό. Τον συμπαθώ τις λίγες φορές που έχουμε συνομιλήσει
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
υπάρχει υπερβολική λογοκρισία στο Dread και οι Mods δεν είναι αξιόπιστοι
ΟΙ MODS ΠΡΟΩΘΟΥΝ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΦΕΝΤΑΝΥΛΙΚΑ ΛΑΪΚΑ ΕΙΔΗ αλλά λογοκρίνουν και μπλοκάρουν τα ακίνδυνα σχόλια, ακούγονται σαν τον δικαστή Dread ,

ειρωνεία στο να προωθούν παράνομα σκατά αλλά να λογοκρίνουν μη παράνομα σκατά
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Αυτή δεν είναι η εμπειρία μου μέχρι στιγμής στο Dread. Οι άνθρωποι λένε τρελές μαλακίες, εγώ το ξέρω. Ακούγεται σαν να αισθάνεται ότι απειλείται και επιδεικνύει την ικανότητά του να ανταποδώσει.
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
νομίζω ότι το youtube DoingFedTime είχε κάποιο πρόβλημα με τον Dread, miner21 δες αν μπορείς να συσχετίσεις την παραπάνω ανάρτηση με το DoingFedTime στο youtube
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Αλήθεια; Δεν μπορώ να θυμηθώ τίποτα από τη FedTime που να ασκεί πραγματικά κριτική στον Dread. Μπορείτε να μου υποδείξετε κάτι για να το δω αυτό;
 
Top