Question Πώς να ξεκινήσετε;

FrenchConnection

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας,

Θέλω να ξεκινήσω στην επιχείρηση φαρμάκων, αλλά δεν έχω καμία σύνδεση σε αυτό.

Έτσι έχω πολλές ερωτήσεις σχετικά με αυτή την επιχείρηση,
Ποιοι είναι οι κανόνες σε αυτή την επιχείρηση;
Πώς μπορώ να βρω τον πρώτο μου πελάτη ( δεν θέλω να πουλήσω στο δρόμο ) ; Ενδιαφέρομαι να πουλήσω το ναρκωτικό μου στον έμπορο στην πόλη μου, όχι να το πουλήσω με γραμμάρια.
Πώς μπορώ να στείλω τα ναρκωτικά μου με επιστολή; Λαμβάνω ήδη ναρκωτικά με επιστολή αλλά δεν ξέρω τους κανόνες για να στείλω μια καλή ανώνυμη επιστολή.
Πώς μπορώ να βρω μια νεκρή ζώνη στην πόλη μου; Μπορώ απλά να βάλω ένα γραμματοκιβώτιο κάπου;
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Πρώτα πρέπει να αποφασίσετε με ποιες ουσίες θα εργαστείτε, επειδή η ηρωίνη και η μαριχουάνα έχουν ελαφρώς διαφορετικές προσεγγίσεις.
Στη συνέχεια πρέπει να καθορίσετε την πηγή των ουσιών, θα τις συνθέσετε μόνοι σας ή θα τις αγοράσετε και θα τις μεταπωλήσετε;
Μπορείτε να αναζητήσετε πελάτες στην πόλη σας μέσω του Διαδικτύου ή να χρησιμοποιήσετε την offline διαφήμιση, όπως τα αυτοκόλλητα.
Δεν συνιστώ την αποστολή επιστολών, δεν είναι ασφαλές για τον αποστολέα και τον παραλήπτη. Οι νεκρές σταγόνες είναι η καλύτερη λύση για τις επιχειρήσεις.
 

Bigrush421

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
πώς μπορώ να έχω σύνδεση στην πόλη μου;
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
Όταν θέλετε να κάνετε αυτή την επιχείρηση πρέπει να έχετε έναν λόγο γι' αυτό. Θέλετε χρήματα; Φυσικά και θέλετε. Σύνδεση όπως εννοείτε, είναι σαν ένα άτομο που αγοράζει από εσάς μια όχι μικρή ποσότητα φαρμάκων και θέλετε χρήματα από αυτό.. Δεν μπορείς να ξεκινήσεις χωρίς διασυνδέσεις. (οι διασυνδέσεις έχουν τις πηγές τους) Αν θέλεις να αρχίσεις να βγάζεις χρήματα από τα ναρκωτικά, τότε πρέπει πρώτα να βρεις ανθρώπους που τα χρησιμοποιούν. Πρέπει να έχετε καλύτερη τιμή ή ποιότητα για να τους κάνετε να αγοράζουν από εσάς αντί να αγοράζουν ναρκωτικά από τους εμπόρους τους. Αν δεν έχετε πρακτική στην επικοινωνία με τους τοξικομανείς, τότε μπορούν να σας κλέψουν τα πάντα, ακόμα και να σας σκοτώσουν. Μπορείτε να σκεφτείτε αν θέλετε πραγματικά αυτή τη δουλειά. Αλλά αν θέλετε καλή τύχη και μείνετε σκληροί.
 

Bigrush421

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Εννοώ πώς μπορώ να βρω έναν τοπικό προμηθευτή
 

FrenchConnection

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Νομίζω ότι θα ξεκινήσω με το hasch επειδή η ζήτηση είναι πολύ μεγάλη εκεί που βρίσκομαι,
η αγορά και μεταπώληση είναι πιο αποτελεσματική για μένα επειδή δεν έχω εμπειρία με.
Το Snapchat μπορεί να είναι ένα καλό κανάλι για την απόκτηση πελάτη ? Αν το χρησιμοποιήσω πώς μπορώ να το χρησιμοποιήσω "ανώνυμα";
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Ναι, θέλω κι εγώ να αρχίσω να εργάζομαι σε αυτή την επιχείρηση. Η προτεραιότητά μου είναι η κάνναβη, επειδή είμαι ερωτευμένος με αυτήν από καιρό ✌️αλλά μπορώ επίσης να είμαι μέρος της αλυσίδας διανομής για άλλους. Έχω λίγο περισσότερο χρόνο για τον εαυτό μου. Πρέπει να κερδίσω κάποια χρήματα, επειδή έχασα σχεδόν 2k USD συνολικά και έχω αρκετά αυτά τα mother*uckers. Ναι, με εξαπάτησαν. Ίσως κάποιος έχει κάποια προσφορά; Ευχαριστώ. Πολωνία
 

$!$ (SCAM!)

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
24
Reaction score
8
Points
28
Deleted

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Ναι, καταλαβαίνω. Ελπίζω να μην υπάρχουν πολλοί άνθρωποι σαν εσάς σε αυτό το σπουδαίο φόρουμ.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Ένα γράμμα μπορεί να είναι πολύ μικρό για λογική ποσότητα φαρμάκων. Μου αρέσει να κάνω dead drops για να είμαι δίκαιος, είναι επίσης πρόκληση αλλά τουλάχιστον έχεις τον έλεγχο των εμπορευμάτων και δεν αφήνεις τόσα πολλά ίχνη σε αντίθεση με τη ναυτιλία
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Υπάρχουν πραγματικά 2 πράγματα που πρέπει να διαβάσετε. Τη βίβλο του darknet και τη βίβλο των προμηθευτών. Ήταν στο Dread. Προσπαθώ να βρω τους συνδέσμους.
 
Top