Question πώς να διαθέσετε στην αγορά ένα νέο φάρμακο στην πόλη; (P*****)

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Έτσι έχω την πηγή μου για να πάρω υψηλής καθαρότητας και μεγάλες ποσότητες κρυστάλλων P***** Freebase , αλλά το πρόβλημα είναι ότι δεν είναι καν γνωστό στη χώρα μου, έτσι im αναρωτιέμαι πώς είναι η εμπορία για ένα εντελώς νέο φάρμακο για πρώτη φορά
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Δώστε δωρεάν απλές, να έχετε υψηλή ποιότητα σε καλή τιμή, να φτιάχνετε πρωτότυπες συσκευασίες που είναι μοναδικές για εσάς,...
 

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Έδωσα μερικά δωρεάν δείγματα για μερικούς ανθρώπους στην πόλη, αλλά δεν λειτούργησε , και προσπάθησα να διαθέσω το προϊόν στην αγορά στο διαδίκτυο και δεν λειτούργησε τόσο καλά, παρόλο που το προσφέρω με πολύ καλή τιμή ig bc δεν βρήκα το καλύτερο μέρος για να το διαθέσω στην αγορά , έτσι τώρα im προσπαθεί να το διαθέσει στην αγορά στο εξωτερικό, αλλά idk αν είναι μια καλή ιδέα bc της αποστολής και όλα αυτά τα stuffs , do u have any idea?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
η πώληση στο διαδίκτυο είναι imo η καλύτερη λύση
 

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ποιο είναι λοιπόν το καλύτερο μέρος για να ξεκινήσετε ?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Πρόκειται για μια εξειδικευμένη αγορά, αδελφέ. Εγώ προσωπικά θα ήθελα όλες τις βουτιές που θα μπορούσα να έχω στα χέρια μου, αλλά έτσι είμαι εγώ. Το όνομα έχει αμαυρωθεί, δεν πρόκειται να βρει πολλούς νέους ανθρώπους, μόνο παλιούς.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Πάρτε μερικά σε άτομα με πολλούς φίλους που χρησιμοποιούν. Βρείτε ανθρώπους που τους αρέσει να δοκιμάζουν νέα πράγματα. Η στόμα με στόμα είναι το καλύτερο στοίχημα
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Μην προσπαθήσετε να αλλάξετε τη δομή της τοπικής αγοράς φαρμάκων, είναι μακρά διαδικασία και πιθανώς εσείς προσωπικά δεν θα έχετε μεγάλα οφέλη από αυτό.
Απλά ξεκινήστε να εμπορεύεστε παγκοσμίως και πιθανότατα μετά από κάποιο χρονικό διάστημα θα αποκτήσετε λίγους μεταπωλητές που προέρχονται από μέρη με καλή ζήτηση για αυτό το υλικό.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Αυτή η απάντηση έχει πολύ νόημα
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Θα ήταν πολύ φοβερό αν σκεφτόσασταν να κάνετε κάποιο είδος διαφημιστικού δώρου. Στείλτε σε μερικούς ανθρώπους ένα ή δύο βουτηγμένα τσιγάρα. Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ σκόνη ο ίδιος, αλλά πάντα ήθελα να το κάνω. Είναι ανήκουστο στην περιοχή μου, και όλοι νομίζουν ότι είναι στην πραγματικότητα υγρό ταρίχευσης ή φορμαλδεΰδη. Δεν έχω πια την υπομονή να πω, "όχι, μαλάκα, είναι P***** - φαινκυκλιδίνη".

Αν είναι ένα καλό προϊόν και έχει καλή υποδοχή. Βρίσκομαι στη μέση μιας εντελώς ανεκμετάλλευτης αγοράς.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Τα δωρεάν δείγματα και το να κερδίσετε την εμπιστοσύνη των πελατών σας είναι το κυριότερο. Είχα μια παρόμοια εμπειρία με ένα φάρμακο, κανείς δεν το ήθελε επειδή δεν ήταν πραγματικά γνωστό και κανείς δεν ήξερε ποια είναι η ποιότητα ή αν είναι ασφαλές, φυσικά κανένα φάρμακο δεν είναι ασφαλές, αλλά στις μέρες μας δυστυχώς δεν μπορείς να είσαι σίγουρος αν το να κάνεις κάτι μόνο μια φορά μπορεί να αποβεί μοιραίο. Δώστε μερικά μικρά δείγματα στους ανθρώπους για να τα δοκιμάσουν, αν τους αρέσει θα έρθουν σίγουρα σε επαφή μαζί σας. Αν όχι, τότε απλά ξέρετε ότι θα έχουν πάντα στο μυαλό τους ότι είστε γενναιόδωρος και νόμιμος πωλητής. Το οποίο είναι πολύ σημαντικό στις επιχειρήσεις.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
IM στις ΗΠΑ έχω μερικούς ppl που το απολαμβάνουν αλλά είναι από μια πόλη όπου είναι δημοφιλές.. Εγώ δεν θα έκανα δείγμα τη Δευτέρα απλά για να δω αν είναι ένας δείκτης εκεί που βρίσκομαι .. μόνο μια κουταλιά και να δούμε αν οι ppl κυνηγούν το τσιγάρο
 
Top