πώς να φτιάξετε χαρτί με κανναβινοειδή χωρίς να αφήσετε λεκέδες 4-5gr ανά σελίδα (5cl-adb)

jedii00

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Προσπαθώ να προσθέσω 4-5 γραμμάρια 5cl-adb σε 100% βαμβακερό χαρτί χωρίς να αφήσω λεκέδες, αλλά η προσπάθειά μου αποδεικνύεται πολύ δύσκολη έχει κανείς εμπειρία με αυτή τη μέθοδο;
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Μόλις προσπαθούσα να κάνω 2 gm ανά σελίδα Α4 και το ίδιο πρόβλημα. Μπορεί το 5cl-adb-a να γίνει κρυσταλλικό; Διαφορετικά, πώς ψεκάζεται σε χαρτί, και βυθίζεται επίσης (πρέπει να κάνω σελίδες και βιβλία).
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Υπάρχει μια ιδιωτική μέθοδος για να γίνει αυτό με επιτυχία ακόμη και για αυτές τις ανόητες ποσότητες όπως 5g - Ιδιωτική στην εταιρεία τουλάχιστον... είναι μάλλον απλό να καταλάβω, αλλά δεδομένου ότι κρατήθηκε μυστικό, μπορώ μόνο να προσφέρω να πουλήσω τη μέθοδο γι 'αυτό αν δεν το βρείτε μόνοι σας - αν αυτό είναι ενάντια σε οποιουσδήποτε κανόνες παρακαλώ ενημερώστε με. ευχαριστώ.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Υπάρχει μια ιδιωτική μέθοδος για να γίνει αυτό με επιτυχία ακόμη και για αυτές τις ανόητες ποσότητες όπως 5g - Ιδιωτική στην εταιρεία τουλάχιστον... είναι μάλλον απλό να καταλάβω, αλλά δεδομένου ότι κρατήθηκε μυστικό, μπορώ μόνο να προσφέρω να πουλήσω τη μέθοδο για αυτό αν δεν το βρείτε μόνοι σας - αν αυτό είναι ενάντια σε οποιουσδήποτε κανόνες παρακαλώ ενημερώστε με. ευχαριστώ Πόσο .. γιατί αυτό είναι κάτι που θέλω να ξέρω
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Πρέπει να ξέρω πώς να ψεκάζω και να βουτάω. Για σελίδες και σελίδες βιβλίων. Χωρίς αποχρωματισμό. Ναι, υποτίθεται ότι δεν πρέπει να πουλάμε εδώ, ούτε να αγοράζουμε εδώ από μη πωλητές, ούτε να διαπραγματευόμαστε συμφωνίες μεταξύ μας εκτός αγοράς με άλλους μη πωλητές, ούτε νομίζω, και μου αρέσει αυτή η αγορά, δεν παίρνω κανένα ρίσκο να μου την πέσουν. Αλλά απλά σας ενημερώνω επειδή ρωτήσατε, δεν είμαι mod και δεν διευθύνω τίποτα!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ξέρω ότι το ανέφερα αυτό στην ανάρτηση μου για πιθανούς mods ή admins ώστε να μην φαίνεται σαν να πουλάω μαλακίες από τον αέρα. και υπάρχει ένα βήμα στη διαδικασία που δεν συζητείται πουθενά αλλά αφαιρεί εντελώς τη χρώση - το οποίο θα προσέφερα - και δεν είμαι ένα τυχαίο άτομο που συνεργαζόμουν με την Πτήση μέχρι τη σύλληψη του επίσης γνωστό στο προσωπικό εδώ :)
 
View previous replies…

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Δεν έχω τίποτα να προσθέσω από την άποψη της πραγματικής βοήθειας, αλλά νομίζω ότι είναι αρκετά ηλίθιο να προσπαθεί κάποιος να χρεώσει κάποιον για κάτι τόσο απλό όσο η εμβάπτιση φύλλων φυλακής.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Λυπάμαι, αυτή ήταν μια εσωτερική μέθοδος της εταιρείας που χρησιμοποιήσαμε για να αυξήσουμε τον όγκο που μπορεί να μεταφέρει ένα φύλλο χωρίς καθόλου χρώση, η οποία απέφερε σε πολλούς ανθρώπους πολλά χρήματα και ως εκ τούτου πωλήθηκε μόνο ιδιωτικά, δεν θέλω να μοιραστώ δωρεάν εσωτερικές μεθόδους που χρησιμοποιήσαμε.
 
  • Like
Reactions: vis

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Αν κάποιος ξέρει πώς να το κάνει αυτό χτύπησε με, θα ήμουν ευτυχής να ανταλλάξω τις πληροφορίες
 

bronxwar

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
1
Αραιώστε το νουά σας σε ακετόνη (4g σε 200ml). Βουτήξτε τη σελίδα σας και αφήστε την να στεγνώσει πολλές φορές μέχρι να τελειώσει το προϊόν. έτσι γίνεται.
 

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
8
επικοινωνήστε μαζί μου θα σας βοηθήσω ότι
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Βάλτε 5γραμμάρια σε 50ml ακετόνης και στη συνέχεια ψεκάστε τη σελίδα και αφήστε την να στεγνώσει και στη συνέχεια ψεκάστε την άλλη πλευρά της σελίδας και αφήστε την να στεγνώσει συνεχίστε να επαναλαμβάνετε τη διαδικασία ξανά και ξανά μέχρι να τελειώσει το σπρέι. Προσπαθήστε να μην μουλιάσετε υπερβολικά το χαρτί καθώς ψεκάζετε
 
  • Like
Reactions: vis

xneason

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 23, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Θα ψεκάσω πάνω σε φύλλα marshmellow, έχω τελειώσει το 5-CLADB , για 1 γραμμάριο πόσα ML ακετόνης πρέπει να χρησιμοποιήσω;
Ποια είναι η αναλογία για το 5-CLADB και την ακετόνη για μεσαίο χρήστη.. παρακαλώ βοηθήστε να καθοδηγήσετε μέσω αυτού
 

ilovechems23

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
2
Reaction score
8
Points
1
Έχει κανείς τελειώσει με τα κανναβινοειδή; Φαίνεται ότι αυτός ο ιστότοπος είναι μόνο για σπορ και μεθαμφεταμίνες.
 

soyjosh96

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 12, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Εκτυπώστε από πάνω απλό λευκό
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Χρησιμοποιήστε χαρτί υψηλής πυκνότητας για να εφαρμόσετε μεγαλύτερη ποσότητα προϊόντος. Μπορείτε να σβήσετε ένα επιπλέον προϊόν. Πώς να υπολογίσετε τη δοσολογία για ένα φύλλο, μπορώ να σας πω.
Το Noids είναι ένα από τα κύρια αγαπημένα προϊόντα για μένα, οπότε μην νομίζετε ότι ο ιστότοπος αφορά μόνο διεγερτικά και ευφορικές ουσίες. Αν κάποιος ενδιαφέρεται για τα πράγματα με τα noids, γράψτε μου.
 
Top