Question πόσο θα πλήρωναν οι άνθρωποι για ένα γραμμάριο ψευδοεφεδρίνης;

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Πόσο θα ήταν διατεθειμένοι να πληρώσουν οι άνθρωποι για ένα γραμμάριο ψευδοεφεδρίνης που εξάγεται από χάπια; Σκοπεύω να πουλήσω εδώ στο μέλλον μόλις μάθω χημεία.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Ένα γραμμάριο; 0,30-1,00CAD, ίσως. Αν είχατε χίλια από αυτά. Και αν ήσουν έμπιστος πωλητής. Και αν μπορούσες να με πείσεις ότι αυτή η οδός είναι ανώτερη από την οδό Borohyride.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Γνωρίζω ότι οι Κινέζοι πωλούν πολύ φθηνή εφεδρίνη. Έχουν το χαμηλότερο κόστος παραγωγής λόγω της ηλεκτρικής ενέργειας που είναι φθηνότερη παγκοσμίως εκεί και επίσης παράγοντες όπως η δουλεία κ.λπ.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Η Κίνα έχει καταλάβει κρυφά τη χώρα μου και τη μετέτρεψε σε βάση για παράνομη σύνθεση. Έχουμε εισέλθει πραγματικά σε μια άλλη χρυσή εποχή. Είμαι περίεργος αν έχετε τοπικές αποθήκες οπουδήποτε ή αν αποστέλλετε αποκλειστικά από την Ευρώπη;
 

uyennhupt

Don't buy from me
Member
Joined
May 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Πρέπει να το αγοράσω. Ξέρετε ποιος το πουλάει;
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Τι εννοείτε γιατί δεν καταλαβαίνω
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Συγγνώμη. εννοώ μόνο ότι πολλές κινεζικές εταιρείες έχουν δημιουργήσει εγχώρια καταστήματα αντιδραστηρίων για παράνομες ουσίες. Αναρωτιέμαι αν έχετε αποθήκες σε διάφορες χώρες για τις εγχώριες αποστολές ή πρόκειται μόνο για διεθνείς αποστολές; Είμαι από τον Καναδά, αν αυτό ξεκαθαρίζει κάτι.
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Έχουμε αποθήκη στον Καναδά, αυτή τη στιγμή έφτασε έτοιμο απόθεμα PMK 28578-16-7 NaBH4 16940-66-2, τι προϊόντα θέλετε αυτή τη στιγμή;
 

uyennhupt

Don't buy from me
Member
Joined
May 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Πρέπει να το αγοράσω. Ξέρετε ποιος το πουλάει;
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Αποστέλλουμε μόνο από την Πολωνία - η ύπαρξη μεγάλης αποθήκης δεν είναι καλή λόγω του ότι μπορεί εύκολα να παρακολουθείται και να εντοπίζονται τα πακέτα -> οι ηλίθιοι προμηθευτές έχουν αποθηκευμένα μεγάλα σκατά φορτία και είναι εύκολο να τα εντοπίσουν
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Ίσως. Τα πακέτα από την Πολωνία δεν είναι ακόμα ύποπτα; Παρόμοια με την παραγγελία RC από τη NL πριν από μερικά χρόνια; Ίσως κάνω λάθος και παρερμηνεύω τις ευκαιρίες για τον κίνδυνο.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
''Akin'' ? Συγγνώμη που δεν το καταλαβαίνω - ίσως να οφείλεται στο ότι είμαι Πολωνός και δεν γνωρίζω τις συντομίες των λέξεων κλπ.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Λυπάμαι, σημαίνει "ακριβώς όπως" ή "παρόμοιο" ή "με τον ίδιο τρόπο"
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Τα πακέτα μας δεν είναι ύποπτα επειδή γνωρίζουμε τι και πώς ελέγχουν. Ήμασταν εταιρεία της NL πριν από χρόνια, αλλά σταματήσαμε να εργαζόμαστε εκεί λόγω του ότι τα ταχυδρομικά τέλη της NL ελέγχονται 5x περισσότερο από ό,τι από εδώ. Η Πολωνία είναι πολύ καλή - το ξέρω από εμπειρία.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Σας ευχαριστούμε για όλες τις απαντήσεις σας. Θα ανυπομονώ να κάνω σύντομα μια παραγγελία. Έχετε εξαιρετικό προϊόν.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ενδιαφέρομαι επίσης, εάν αποστέλλετε στις ΗΠΑ
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
χωρίς παρεξήγηση φίλε αλλά τι σημαίνει θα πουλήσω sudo όταν θα μάθω bout χημεία, wow μοιάζεις με μένα όταν έκανα το armchair cook στην υπόγεια κυψέλη ή στα wetdreams/zonez χρόνια.
Πρώτον, πώς θα συλλέξεις τις πρόδρομες ουσίες; αν είσαι στην ΕΕ ξέρεις όπως κι εγώ ότι αφού δεν υπάρχει μεγάλη διακίνηση d-meth εκτός από την Τσεχία και κάποια κοινότητα της Ταϊλάνδης που χρησιμοποιεί και πουλάει shaboo και τα ροζ δισκία yaba μόνο σε Ταϊλανδούς.
Επίσης η rc σκηνή εδώ στην ΕΕ ήταν τεράστια και μιλάω όχι σήμερα, αλλά από την αρχή της σκηνής στην Αγγλία, την απαγόρευση της Αγγλίας και τότε η σκηνή ήταν πιο σκοτεινή, εννοώ ότι σχεδόν σκοτώθηκα από το bromodragonfly που τότε χρησιμοποιούσα για κατάστημα με καινοτομίες, επειδή πριν από την απαγόρευση της Κίνας εδώ στην ΕΕ υπήρχαν διαδικτυακά καταστήματα από την Πολωνία και πωλητές ηλεκτρονικού ταχυδρομείου όπως το till.i.come που πωλούσαν pse που εξάγεται από χάπια, αλλά εννοώ ότι δεν μπορείς να βγάλεις λεφτά από την παραγωγή pse.
επίσης να θυμάστε ότι οι περισσότερες μέθοδοι που βρίσκετε δεν είναι πλέον χρησιμοποιήσιμες ειδικά στις ΗΠΑ.
τα καλύτερα είναι τα λευκά 60 ή τα 120 mg, προσωπικά χρησιμοποιώ μόνο τα 60 mg pse 2,5 cetirizine τα οποία μπορείτε να τραβήξετε καλά yeilds ή τα 120 με povidone.
επίσης να θυμάστε ότι τα write ups από τους θρυλικούς τύπους εδώ που μοιράζονται αυτό το έργο του θεού είναι πάντα η τελική διαδικασία μιας μακράς διαδρομής γεμάτης αποτυχημένα πειράματα και δοκιμές.
και επίσης το ελάχιστο pse για να έχεις ένα καλό newbie cook είναι κατά την εμπειρία μου 8/10 γραμμάρια pse fb,
 

yim1984

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Είμαι νέος για αυτό το bro.may ξέρω από cetirizine δισκίο, μπορούμε να εξαγάγουμε;
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Μπορώ να σας ρωτήσω πώς να εξάγετε τα wite 120s (με Povidon κλπ. πολλά σκατά μέσα). εδώ ονομάζονται clarinase..?
 
Top