πώς να φτιάξετε e-liquide με σκόνη ADB-Butinaca ?

bobyloss

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Γεια σε όλους, ψάχνω την ακριβή θερμοκρασία για τη διάλυση της σκόνης adb-butinaca σε ηλεκτρονικό υγρό. Θα ήθελα να το ατμίσω με το ηλεκτρονικό μου πούρο.

Έψαξα στο φόρουμ και δεν βρήκα κανένα ικανοποιητικό αποτέλεσμα. Ίσως έψαξα λάθος, ίσως υπάρχει ήδη ανοιχτό θέμα για αυτό το θέμα.
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
λίγο θερμότητα θα μπορούσε να λειτουργήσει δοκιμάζοντας τη χρήση του φούρνου μικροκυμάτων αν αυτό δεν λειτουργεί τότε μπορεί να μην είναι πραγματική cannabinoinds είστε χρήση 25grams του adb σε 1000ml είναι αυτό που χρησιμοποιούσα να κάνω και ήταν φωτιά.
 

Terternat

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Δεν έχω δοκιμάσει ο ίδιος να διαλύσω adb-butinaca σε ηλεκτρονικό υγρό, αλλά έχω κάποια εμπειρία με την ανάμειξη γεύσεων. Χρησιμοποίησα ένα αναλώσιμο Packman για να πειραματιστώ με διαφορετικές γεύσεις ηλεκτρονικού υγρού. Διαπίστωσα ότι η ήπια θέρμανση του υγρού βοήθησε στην πιο ομοιόμορφη ανάμειξη των γεύσεων. Ίσως θα μπορούσατε να δοκιμάσετε μια παρόμοια προσέγγιση με την εγκατάστασή σας - ξεκινήστε με λίγη θερμότητα για να δείτε αν βοηθάει στην καλύτερη διάλυση της σκόνης. Απλά φροντίστε να διατηρείτε τη θερμοκρασία ελεγχόμενη και ελέγξτε για την ασφάλεια πριν τη χρησιμοποιήσετε.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Νομίζω ότι πρέπει να φτιάξετε το δικό σας ηλεκτρονικό υγρό. Υπάρχουν διάφορα συστατικά που σας επιτρέπουν να διαλύσετε ό,τι δεν διαλύεται στη γλυκερίνη ή την προπυλενογλυκόλη.
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Πάρτε λίγο pg, διαλύστε το σε pg, αναμείξτε το pg με το χυμό ατμού, τόσο απλά,

Πάρτε ένα κεραμικό μπολ και προσθέστε pg εκεί μέσα, βάλτε το στο φούρνο μικροκυμάτων για ένα λεπτό περίπου, προσθέστε το adb στο ζεστό pg, ανακατέψτε, το pg θα πρέπει να γίνει πορτοκαλί, τώρα που έχετε χυμό pg noid που θα πρέπει να αναμιχθεί με οποιοδήποτε χυμό ατμού χωρίς μεγάλες επιπλοκές
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Δεν διαλύονται όλα τα νούμερα στην PG. Αν το κάνετε αυτό, γράψτε μου στο DM
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Εγώ το κάνω αυτό με 5cl, αν το adbb δεν διαλύεται σε pg, τότε θα έλεγα να το διαλύσετε πρώτα σε ζεστή αιθανόλη και μετά να το αναμίξετε με το διάλυμα pg
 
Top