Question πώς φτιάχνω αναβολικά στεροειδή;

stonebanks

Don't buy from me
Member
Joined
May 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Κάποιος να μου απαντήσει παρακαλώ!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Αγοράζετε τη σκόνη και στη συνέχεια τη διαλύετε για να την κάνετε ενέσιμη.
 

stonebanks

Don't buy from me
Member
Joined
May 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Σας ευχαριστώ, αλλά θέλω να κάνω χάπια, έτσι, εγώ nerd το ingrediente ή μια πλήρη recuperação, ΑΝ δεν ξέρετε την απάντηση, πείτε μου somente που τώρα αυτό
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Τότε χρειάζεστε στεροειδή που μπορείτε να καταναλώσετε χωρίς ένεση.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Είμαι από την Κίνα, ένα στεροειδές, πεπτίδιο, προμηθευτής, πρέπει να αγοράσετε προϊόντα, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου.
 

chitownskag

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 27, 2024
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Εξαρτάται από το ποια ένωση αναμιγνύετε και πόσο συμπυκνωμένο θα είναι το τελικό σας προϊόν...
Για παράδειγμα, θα φτιάξω τεστοστερόνη Enanthate 250mg/ml...

Πράγματα που θα χρειαστείτε......
-τεστοστερόνη Enanthate σε σκόνη
-έλαιο φορέα (χρησιμοποιώ mct oil) πολλοί άνθρωποι χρησιμοποιούν έλαιο σταφυλιού. Μου αρέσει το mct επειδή είναι πιο αραιό.
-Βενζυλική αλκοόλη (για να διατηρηθεί το διάλυμα κάπως αποστειρωμένο)
-βενζυλοβενζοϊκό οξύ (διαλύτης για τη διάσπαση της σκόνης)
-θερμή πλάκα με μαγνητικό αναδευτήρα
-αυτόκαυστο (χρησιμοποιώ ένα αποστειρωτήριο)
-Φίλτρο φιάλης με φίλτρο PVDf 22 micron
-αντλία άντλησης για τη λειτουργία του φίλτρου πυθμένα.
-ποτήρι για την ανάμιξη του προϊόντος σας στην πλάκα θερμότητας (χρησιμοποιώ 500ml).
Φιάλες των -10ml με πώμα και πρεσαδόρο για το πώμα.
-ζυγαριά για να ζυγίζετε τα πάντα.


Εντάξει, αν φτιάχνω 100 ml Enanthate τεστοστερόνης στα 250mg/ml θα αναμείξω τα συστατικά μου ως εξής...

* Πρώτα θα έβαζα 61,25ml mct oil στο ποτήρι ζέσεως μου πάνω στη θερμή μου πλάκα, με τον μαγνητικό αναδευτήρα να λειτουργεί... Ο στόχος είναι να αναμιχθεί με το λιγότερο δυνατό ποσό θερμότητας, καθώς η υπερβολική θερμότητα μπορεί να καταστρέψει τα εργαλεία σας...
* στη συνέχεια, προσθέστε 18ml βενζοϊκού βενζυλικού οξέος (18%) στο ποτήρι ζέσεως σας μέσα στο λάδι mct που ήδη αναμιγνύεται.
*Τότε προσθέστε 2ml βενζυλική αλκοόλη (2%)
* μόλις αναμειχθεί για ένα λεπτό προσθέστε 25 γραμμάρια σκόνης enanthate τεστοστερόνης και αφήστε την να αναμειχθεί και πολύ σταδιακά ανεβάστε τη θερμότητα προσπαθήστε να μείνετε κάτω από τους 130°F αν είναι δυνατόν... Εγώ απλά το ανεβάζω αργά μέχρι να διαλυθεί το προϊόν... (μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διαλύτες όπως το αιθυλοελικό αιθυλεστέρα)
* Μόλις το τελικό προϊόν σας αναμιχθεί καλά, μπορείτε να το αφήσετε να κρυώσει λίγο και στη συνέχεια να το περάσετε από το φίλτρο σας... το προϊόν που περνάει από το φίλτρο είναι καλό για εμφιάλωση... Χρησιμοποιώ μια πιπέτα που έχει ρυθμιστεί στα 10ml και βάζω το τελικό προϊόν στα μπουκάλια που έβγαλα από το αποστειρωτήριο και βάζω τα πώματα που έχουν μουλιάσει σε βενζυλική αλκοόλη στα μπουκάλια αφού στεγνώσουν... αν θέλετε να είστε εξαιρετικά αποστειρωμένοι μπορείτε να χρησιμοποιήσετε ένα κουτί με ελασματική ροή για να εργαστείτε μπροστά για να κρατήσετε τα πράγματα πολύ καθαρά.(ποτέ δεν θα είναι πλήρως αποστειρωμένα). Εν πάση περιπτώσει, βάλτε πώμα σε φιάλες των 10ml με το τελικό προϊόν και βάλτε καπάκια και πρεσαριστά... Wallah

Έτσι, διαβάζοντας αυτό είμαι βέβαιος ότι μπορείτε να δείτε ότι είμαι μακριά από το να είμαι επαγγελματίας, δεν ξέρω χημεία, και υπάρχουν πολλοί διαφορετικοί τρόποι και αναλογίες και διαφορετικά πράγματα που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε... αλλά αυτό είναι το πώς το κάνω εγώ

Για να προσθέσετε τύπους μπορείτε να χρησιμοποιήσετε μια απλή αριθμομηχανή aas όπως αυτή...
Κοιτάζω επίσης διαφορετικούς τύπους σε διάφορα φόρουμ clearnet... πολλές πληροφορίες εκεί έξω για την ανάμειξη διαφορετικών ενώσεων σε διαφορετικές συγκεντρώσεις... απλά πρέπει να κάνετε κάποια αναζήτηση και ανάγνωση...
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Έχετε εξετάσει τα φυσικά συμπληρώματα, ένα σταθερό πρόγραμμα προπόνησης ή τη συμβουλή ενός προπονητή φυσικής κατάστασης; Μπορούν να σας βοηθήσουν να επιτύχετε τους στόχους σας χωρίς τους κινδύνους που συνοδεύουν τις παράνομες ουσίες. Επιπλέον, η προσκόλληση σε φυσικές μεθόδους μπορεί να σας δώσει πιο βιώσιμα και υγιή αποτελέσματα μακροπρόθεσμα.
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Πριν από χρόνια, ήμουν αρκετά περίεργος για το ίδιο πράγμα και έπεσα πάνω στο goliathsteroids.com. Ειλικρινά, ήταν κάπως ανακουφιστικό να βρω ένα μέρος που απλά λειτουργούσε χωρίς όλο το δράμα. Τα πράγματά τους είναι απλά και αξιόπιστα.

Ένας φίλος μου ασχολήθηκε με το bodybuilding και τους ανέφερε, οπότε το έλεγξα και είχε νόημα να μείνω με κάτι νόμιμο. Ποτέ δεν ένιωσα ότι περιπλανιόμουν στο σκοτάδι μαζί τους. Προσφέρουν μια σταθερή γκάμα και είναι σαφές τι παίρνετε. Απλά φροντίστε να παραμείνετε ασφαλείς και να κάνετε την εργασία σας πριν βουτήξετε σε οτιδήποτε.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Είναι αυτό για τον εαυτό σας ή για να το πουλήσετε;
 
Top