Question Πώς βρίσκετε νέους προμηθευτές; Με τι είδους προμηθευτές επιθυμείτε να συνεργάζεστε;

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Γεια σας, είναι δύσκολο για μένα να βρω νέους πελάτες πρόσφατα, απλά θέλω να ξέρω με τι είδους προμηθευτές θέλετε να συνεργαστείτε;
 

MrPusherNL

Don't buy from me
Member
Joined
May 27, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
@flightrcs από τότε που άρχισα να συνεργάζομαι μαζί του όλα είναι μια χαρά. Δεν υπάρχουν προβλήματα και αν υπάρχουν προβλήματα, δίνονται λύσεις. ο καλύτερος Cook από την Ευρώπη
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Όταν αναζητώ νέους προμηθευτές, το πρώτο πράγμα που αναζητώ είναι η επικοινωνία. Είναι ο προμηθευτής φιλικός, επικοινωνιακός και ανταποκρίνεται στις ερωτήσεις;
Μετά την καταπίστευση, τις τιμές, την πιθανή συχνότητα των παραγγελιών, τη χωρητικότητα των παραγγελιών και τους χρόνους αποστολής.

Επίσης, πρέπει απλώς να κάνει κλικ, ώστε να είναι διασκεδαστικό για όλους τους εμπλεκόμενους
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
επειδή rc χημικές ουσίες μορφή Κίνα τώρα δεν είναι σημειώνοντας ειδική και περισσότερο είναι επικίνδυνο για την υγεία KU BU κρύσταλλο είναι παρόμοια BK EBDP άλλο όνομα Euthylone 2nmc 2mmc 4cdc 4cic 3cdc 4cdc είναι shit το ίδιο. πολύ εργαστήριο στην Ευρώπη που έχουν Top rc 4fa 4mmc 3mmc 3cmc 4cmc 4cmc bk mdma 6apb 5mapb 5meo mipt 4aco dmt και περισσότερα κορυφαία όπως το 2010r
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Είναι λίγο επιλεκτικό να το πω, αλλά αν ο προμηθευτής έχει αποθήκη στην ίδια περιοχή με εμένα, αυτό παίζει πραγματικά ρόλο, επειδή οι παραγγελίες είναι πολύ λιγότερο πιθανό να κατασχεθούν.
 
Top