Question Βρείτε έναν καθηγητή χημείας που να είναι εξοικειωμένος με τη μεθ.

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
χρειάζεται ένας καθηγητής χημείας και η βοήθειά σας δεν είναι δωρεάν.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Μόνο ένας ανόητος θα δεχόταν την πληρωμή σας. Υπάρχουν πολλοί νόμοι που τίθενται σε ισχύ όταν κάποιος σας πληρώνει για να του διδάξετε κάτι παράνομο. Όλες οι πληροφορίες βρίσκονται εδώ, και αυτό που προσπαθείτε να κάνετε έχει γίνει από ανθρώπους με απολύτως 0 γνώσεις, ακολουθώντας απλώς τις οδηγίες με ακρίβεια. Αν έχετε αμφιβολίες, στείλτε ένα μήνυμα ή ρωτήστε στο chat. Αν κάποιος εδώ προσφέρεται να πάρει πληρωμή για να σας διδάξει,πρόκειται να σας κλέψει. αναφέρετέ τον.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Μπορούμε να πυροβολήσουμε τα περισσότερα πράγματα, θεωρητικά. Αν πληρώνετε κάποιον για να σας συμβουλεύει ή να σας διδάσκει, αναμένεται να τον προφυλάξετε από κακό. Αν κάποιος παίρνει την πληρωμή σας για να σας διδάξει, αυτό είναι σίγουρα συνωμοσία με σκοπό τη διάπραξη μεταποίησης, η οποία εδώ είναι το ίδιο με τη μεταποίηση. 6 χρόνια αν δεν είχες ποτέ κακούργημα, 12 αν είχες, 20 αν είχες προηγούμενη κατηγορία για κατασκευή και ισόβια αν ο τύπος ανατιναχτεί μόνος του. Κατά μέσο όρο. Υπάρχουν 52 σύνολα νόμων. 50 για 50 πολιτείες, ομοσπονδιακές κατηγορίες και η Περιφέρεια της Κολούμπια έχει τους δικούς της νόμους.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Εξαρτάται από τη χώρα,εδώ το να δίνετε σε κάποιον μια συνταγή δωρεάν είναι επίσης έγκλημα το αποκαλούν "strafbare voorbereidingshandelingen" μετάφραση: Ποινικά κολάσιμες πράξεις προετοιμασίας. Μπορείτε να φάτε την ίδια ποινή με τον άνθρωπο που διευθύνει το εργαστήριο.

σχετικά με την πληρωμή για καθοδήγηση: είχα ευχηθεί να μπορούσα να πληρώσω κάποιον για να μου δώσει τις πληροφορίες όταν θέλω να στήσω ένα εργαστήριο 100kg ανά παρτίδα 4mmc. Δοκιμή 100 γραμμαρίων κανένα πρόβλημα, δοκιμή 1 κιλού κανένα πρόβλημα. Δοκιμή 25kg, απόλυτη αποτυχία , πρόβλημα θερμοκρασίας και ναι διπλού τοιχώματος αντιδραστήρα ψύξης πίσω. Μου κόστισε 200kg βρωμό και όλα τα χημικά και 2 μήνες ενοίκιο (80k) πριν βρω το κόλπο. Αν κάποιος μου ζητούσε να του πληρώσω 10k για το κόλπο. Δεν είχα καν αμφιβολία να το κάνω.
Αλλά αυτό είναι το όραμά μου...
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Μια άλλη ερώτηση, θέλω να φτιάξω 100L meth freebase την ημέρα, ποια συνταγή πρέπει να ακολουθήσω; Αυτή που υπάρχει στο φόρουμ; Φτιάχνω 10L σε 40 λεπτά al/hg. Πλήρωσα τον τύπο για τη συνταγή... επειδή δεν μπορούσα να βρω μια συνταγή μεγάλης κλίμακας δωρεάν, και όπως είπα η δοκιμή και το λάθος θα μου κόστιζε πολύ περισσότερο (οι τοποθεσίες κοστίζουν τουλάχιστον 10 χιλ. ευρώ την εβδομάδα).
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Δεν θα ήταν καλύτερα να κάνετε αναγωγή του NaBH4;
 
View previous replies…

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Το προϊόν είναι πιο αδύναμο όταν το χρησιμοποιούν οι άνθρωποι. Εγώ το έφτιαξα, ας το καπνίσει κάποιος. Και λέει ότι αυτό είναι αδύναμο. Του έδωσα λίγο al/hg φτιαγμένο και λέει ότι είναι τέλειο, ξέρω ότι θεωρητικά πρέπει να είναι το ίδιο. Και είχα πολλές συζητήσεις γι' αυτό με χημικούς...
Έχω έναν πελάτη που θέλει μόνο αυτό που ονομάζει "μεξικάνικη μεθαμφεταμίνη", ούτε καν pto/υδρογόνο.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Μεθαμφεταμίνη εφεδρίνης που ο πελάτης θα αγοράσει επίσης, αλλά είναι κατά 2/3k ακριβότερη. Δεν θα πλήρωνε αυτό το ποσό.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Ήταν αδύναμη ακόμη και μετά το διαχωρισμό των ισομερών;
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Είμαι από την Ολλανδία και η περισσότερη μεθαμφεταμίνη παρασκευάζεται πλέον με πλατίνα/υδρογόνο. Πριν από μερικά χρόνια υπήρχαν πολλοί Μεξικανοί που την έφτιαχναν με al/hg, οι πελάτες προτιμούν το μεξικανικό προϊόν
 
Top