Συνδυασμοί φαρμάκων που ευνοούν;

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Ποιοι είναι οι αγαπημένοι σας συνδυασμοί φαρμάκων;
Οπότε ο δικός μου είναι ανόητος, αλλά οι αμφεταμίνες και η νικοτίνη. Μου δίνουν ένα ζεστό, χνουδωτό συναίσθημα και τα καταφέρνω.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Νομίζω ότι, ακόμη και αν επιλέγουν να μην το λένε, πολλοί από εμάς (εγώ) απλά λατρεύουμε τη συνέργεια της κοκαΐνης και του αλκοόλ. Δυστυχώς είναι πραγματικά τρομερό για τα όργανά σας. Κάποιοι το ξέρουν και κάποιοι όχι, αλλά όταν αναμειγνύεις κοκαΐνη και αιθανόλη, το συκώτι σου κάνει ένα κόλπο και συνθέτει ένα νέο ναρκωτικό από αυτό. Το κοκααιθυλένιο. Όταν ήμουν νεαρός ψυχοναύτης, συνήθιζα να καυχιέμαι ότι δεν ήξερα τι είναι ο εθισμός, αλλά όταν θα έβρισκα το ναρκωτικό που θα με έκανε έξυπνο, εμφανίσιμο και δημοφιλή θα είχα μεγάλο πρόβλημα. Το βρήκα. Ή τουλάχιστον βρήκα αυτό το συναίσθημα.
TlRo2bAf4I
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Cocaethylene? Αυτό δεν είναι αληθινό, έτσι δεν είναι; Ξεκίνησα με κόκα κόλα και κατέληξα στο αλκοόλ πολλές φορές.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Η κοκαΐνη και η αλκοόλη συνδυάζονται βασικά σε κοκααιθυλίνη η οποία έχει μια διακριτά διαφορετική επίδραση.

Αυτό που εμφανίζεται πάντα πρώτο όταν μου κάνουν αυτή την ερώτηση είναι η ενδοφλέβια κοκαΐνη, η ηρωίνη και η κεταμίνη. Τα οπιοειδή ήταν πάντα φοβερά με την κοκαΐνη.

Πιο πρόσφατα μόνο οι αμφεταμίνες και μια μικρή ποσότητα βενζίνης. Τα μανιτάρια ή το οξύ με το MDMA. Κάποτε κάπνισα απλά φύλλα Salvia σε μια πολύ μικρή δόση shrooms και είχα μια καταπληκτική εμπειρία σαν DMT.
 
Last edited:

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Καφεΐνη και νερό. Είναι φάρμακα για μένα και θα είναι πάντα!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Σίγουρα η καφεΐνη είναι ίσως το αγαπημένο μου ναρκωτικό, αλλά το νερό χαχα;
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Μπορώ να πιω γαλόνια από αυτό το ποτό, για μένα είναι φάρμακο, παρόλο που στην πραγματικότητα κανείς δεν το βλέπει έτσι.
 
Top