D-αμφεταμίνη από φαινυλοπροπανολαμίνη/καθίνη με τη χρήση αναγωγικής ανακίνηση με μέταλλο λιθίου τροποποιημένης σημύδας shake and bake. D-μεθαμφεταμίνη από εφεδρίνη.

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την εφεδρίνη για να παρασκευάσετε D-μεθαμφεταμίνη. Ή φαινυλοπροπανολαμίνη ή καθίνη για να φτιάξετε D-αμφεταμίνη.




RwskMeYZKP
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Αυτό θα έπρεπε να γράφει άνυδρη αμμωνία.
Όχι υδροξείδιο. το νερό είναι επικίνδυνο σε αυτή την αντίδραση.
Επίσης,
Εάν η αρχική εφεδρίνη είναι ρακεμική, το τελικό αποτέλεσμα θα είναι ρακεμικό. πρέπει να είναι l εφεδρίνη
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ουπς. είναι shake and bake. δικό μου λάθος.
μπερδεύτηκα και νόμιζα ότι μιλούσες για τροποποιημένη σημύδα ξεκινώντας με άνυδρη αμμωνία και λίθιο. σε αυτό εδώ δημιουργεί in situ. συνέχισε
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ήμουν μια κομητεία πιο πέρα από αυτό και οι περισσότεροι μάγειρες χρησιμοποιούσαν απλά άνυδρη αμμωνία. αφού μας πήραν την πρόσβαση σε αυτή, την φτιάξαμε μόνοι μας
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Γεια σε όλους,

Αυτό σημαίνει ότι το λευκό προϊόν που μοιάζει με σκόνη και πήραμε στο τέλος όλης αυτής της διαδικασίας ήταν το τελικό προϊόν; Και, δεν χρειάζεται περαιτέρω επεξεργασία ή οτιδήποτε άλλο είναι το ίδιο "πάγος, κρυσταλλική μεθαμφεταμίνη" που πωλείται στο δρόμο; Αν ναι, γιατί ήταν σε μορφή σκόνης και όχι σε μορφή κρυστάλλου όπως το βλέπουμε συνήθως; Και πώς μπορούμε να το κρυσταλλώσουμε;

Επίσης, στα περισσότερα από τα βίντεο βλέπω ότι στο τέλος της διαδικασίας αποκαλούν το τελικό τους προϊόν ( αυτό ακριβώς το ίδιο προϊόν που μοιάζει με σκόνη) υδροχλωρική μεθαμφεταμίνη και όχι ONLy μεθαμφεταμίνη; Γιατί συμβαίνει αυτό; είναι ice ή crystal meth συνήθως ξέρουμε ότι είναι μόνο μεθαμφεταμίνη αλλά στην πραγματικότητα είναι υδροχλωρική μεθαμφεταμίνη και η λέξη υδροχλωρική απλά δεν αναφέρεται αλλά είναι πάντα εκεί σαν σιωπηλή λέξη; Ή το υδροχλωρίδιο που παίρνουμε στο τέλος εξάγεται με άλλη διαδικασία για να καθαριστεί το τελικό προϊόν το οποίο στη συνέχεια είναι ΜΟΝΟ μεθαμφεταμίνη (ice, crystal meth);
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
@Jumin, σχεδόν κάθε φάρμακο στη βασική του μορφή είναι ένα έλαιο, οπότε όταν κάποιος μιλάει για τελικό προϊόν σε σκόνη ή μεγάλους κρυστάλλους, αναφέρεται στη μορφή άλατός του, για τη μεθαμφεταμίνη είναι σχεδόν αποκλειστικά άλας υδροχλωρίου.
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Ευχαριστώ φίλε!

Έχω μια ακόμη ερώτηση, Έτσι το τελικό προϊόν που παίρνουμε στο τέλος αυτής της διαδικασίας που είναι η μεθαμφεταμίνη HCl είναι σε μορφή σκόνης. Όμως, το πραγματικό προϊόν που βλέπουμε στους δρόμους είναι σε κρυσταλλική μορφή. Πρέπει να διαλύσουμε αυτή την ίδια σκόνη σε κάποιο υγρό και να την ανακρυσταλλώσουμε για να πάρουμε μεγάλους κρυστάλλους; Αν ναι, πώς το κάνουμε αυτό; Και τι διαλυτικά χρησιμοποιούμε; Μπορείτε παρακαλώ να δώσετε ορισμένα βασικά σημεία αυτής της διαδικασίας ανακρυστάλλωσης;
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Όταν η μεθαμφεταμίνη ελεύθερης βάσης έχει κατακρημνιστεί σε μορφή άλατος σε διάλυμα υδρογονανθράκων - "ΤΟ ΑΓΑΠΗΤΟ ΧΙΟΝΙ" - αυτή είναι γνωστή ως η μορφή "crank" του ναρκωτικού.
Ο πάγος έχει πλυθεί και καθαριστεί και κρυσταλλωθεί σε αυτό που είναι με ακετόνη και αλκοόλη ή νερό.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Επίσης, τότε ήμουν μάγειρας μεθαμφεταμίνης, όχι χημικός. Φρόντιζα να το στεγνώσω καλά αλλά το πουλούσα κατευθείαν από το φίλτρο χωρίς να το ξανακρυσταλλώσω. η σύσταση εξαρτιόταν από το τι χρησιμοποιούσαν για να το τραβήξουν. τολουόλιο και ξυλόλιο έδιναν μια λευκή αφράτη σκόνη. Τα καύσιμα Coleman έδιναν ένα υπόλευκο κρυσταλλικό προϊόν. 111 Τρικλορεθάνιο και άλλοι χλωριωμένοι διαλύτες έδωσαν έναν πρασινωπό κρύσταλλο, μερικές φορές μεγάλο. αιθέρας.....
Γαμώτο. Δεν θυμάμαι τι έδινε ο αιθέρας. Έχουν περάσει 20 ή περισσότερα χρόνια από τότε.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ps. Εξακολουθώ να μην είμαι χημικός. Τώρα είμαι απλώς ένας συνταξιούχος μάγειρας μεθαμφεταμίνης που του αρέσει να μαθαίνει
 

Haruwua

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
6
Reaction score
14
Points
3
Ξέρω ότι μπορεί να είναι χαζή ερώτηση, αλλά θα μπορούσατε θεωρητικά να χρησιμοποιήσετε θειικό αμμώνιο αντί για νιτρικό αμμώνιο; Οι μόνες διαφορές που μπόρεσα να βρω ήταν ότι το θειικό άλας δεν είναι εκρηκτικό όπως το νιτρικό και ότι η ίδια ποσότητα θειικού άλατος θα έκανε το διάλυμα πιο όξινο από την ίδια ποσότητα νιτρικού άλατος (οπότε θα χρησιμοποιούσα λιγότερο).
Δεν είμαι χημικός και ξέρω ότι η μοριακή δομή είναι διαφορετική. Απλά ρωτάω αν θα μπορούσε επίσης να λειτουργήσει επειδή το νιτρικό αμμώνιο είναι εξαιρετικά δύσκολο να βρεθεί εδώ, αλλά το θειικό αμμώνιο δεν είναι. Χαιρετισμούς
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ναι, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε σχεδόν οποιοδήποτε άλας αμμωνίου (απ' ό,τι καταλαβαίνω) - εγώ ο ίδιος έχω χρησιμοποιήσει μόνο νιτρικό, επειδή μπορώ να το βρω ακόμα στις ψυχρές συσκευασίες. Τρέχει στεγνό αν και έχω περίπου 6 μαγειρέματα που έχουν απομείνει.
Τι προϊόν χρησιμοποιείτε για το θειικό αμμώνιο; Ή πώς το προμηθεύεστε, αν μου επιτρέπετε να ρωτήσω;
Ευχαριστώ.
 
Top