Question Θα μπορούσατε να με συμβουλέψετε/βοηθήσετε με το εργαστήριο MDMA μου;

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας, συνάδελφοι μέλη της ΒΒ,

Ζητώ κάποια βοήθεια από άτομα που είναι εκπαιδευμένα σε εργαστήρια mdma, καθώς θα ήθελα να μάθω τη διαδικασία κατασκευής κρυστάλλων mdma.

Δεν με πειράζει να τρέξω μικροσύνθεση για να ξεκινήσω, αν αυτό είναι που μου συμβουλεύουν να κάνω, αλλά θα ήθελα να χτίσω το δρόμο μου μέχρι την παραγωγή 10kg ανά μήνα.

Αυτή τη στιγμή διαβάζω όλες τις πληροφορίες που μπορώ να βρω και προσπαθώ να φτιάξω τον κατάλογο του απαραίτητου εργαστηριακού εξοπλισμού, ώστε να μπορέσω να κάνω μια αρχή.

Στον κατάλογό μου έχω επί του παρόντος τα εξής:
1x 32 τεμαχίων VEVOR χημικό εργαστηριακό σετ.
1x RBF 3 λαιμών με 3 πώματα.
1x χωνί διαχωρισμού.
1x μαγνητικό αναδευτήρα θερμής πλάκας.

Μπορεί κάποιος να με συμβουλεύσει για τυχόν άλλο εργαστηριακό εξοπλισμό που χρειάζομαι για το πρώτο μου συνθετικό.

Επίσης, όταν το εργαστήριο είναι σε λειτουργία, πρέπει να συνδέσω ένα φίλτρο άνθρακα στην έξοδο/τον ανεμιστήρα εξάτμισης, όπως ένα φίλτρο που χρησιμοποιείται στην παραγωγή κάνναβης; Ή μήπως αυτό δεν είναι απαραίτητο;

TIA
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Υπάρχουν πολλά που πρέπει να σκεφτείτε. Αν το φτιάχνεις από φλοιό δέντρου sassafras χρειάζεται μια he'll πολύ μεγαλύτερη προσπάθεια από ό, τι αν μπορείς να πάρεις MDP-2-P, αν αυτό ισχύει, οι ίδιες διαδρομές για να φτιάξεις meth από p2p κάνουν mdma από MDP-2-P. Σίγουρα θα χρειαστείτε κάποια χαρτιά ph, και ένα χωνί buchner είναι πολύ χρήσιμο. Θα χρειαστείτε μια πηγή κενού και μην τσιγκουνευτείτε την θερμή πλάκα. Τίποτα λιγότερο από 150 δολάρια καινούργιο δεν αξίζει τίποτα. Υπάρχουν μεταχειρισμένα στο ebay φθηνότερα, αλλά αυτά των $50-$120 συνήθως δεν βράζουν καν νερό.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Σας ευχαριστώ Osmosis Vanderwaal, θα προσπαθήσω να βρω την πηγή του MDP-2-P.

Δεν ήξερα ότι μπορεί να χρησιμοποιηθεί ο φλοιός του δέντρου sassafras, μου αρέσει να εργάζομαι με φυτά και δέντρα, αλλά θα προσπαθήσω να προμηθευτώ το MDP-2-P για να κάνω τη δουλειά μου ευκολότερη.

Μπορείτε να μου συστήσετε μια ποσότητα MDP-2-P που θα πρέπει να αναζητήσω (για να μπορέσω να εξοικειωθώ με τη διαδικασία);

Σας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας, αν χρειαστείτε οποιαδήποτε συμβουλή σχετικά με την παραγωγή κάνναβης μη διστάσετε να μου στείλετε μήνυμα, ότι έχω γνώσεις σχετικά, ευχαριστώ και πάλι
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Υπάρχει ένα βουνό από αιθέρια έλαια που μπορούν να μετατραπούν σε mdma. Safrole ( sassafras and cinnamon tree oil) eugenol (clove oil) piperonal catachol vanilla there a ton of info here https://erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ουάου, φαίνεται ενδιαφέρον. Θα ασχοληθώ αμέσως, ευχαριστώ.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Κάποια προστατευμένη μορφή PMK, όπως οι γλυκιδικές ενώσεις ή το βρωμοαρύλιο και το οξείδιο του προπυλενίου, μπορεί να αποδειχθεί πιο κατάλληλη για ένα μεγάλο σχέδιο, οι φυσικοί πόροι είναι αναξιόπιστοι.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Σας ευχαριστώ HerrHaber, εκτιμώ τη συμβολή σας.

Θα έπαιρνα ένα πραγματικό buz από τη χρήση ενός φυσικού πόρου και είναι σίγουρα κάτι που θα δοκίμαζα.

Αλλά χρειάζομαι επίσης αξιόπιστα, συνεπή συστατικά/συστατικά, τα οποία ελπίζω ότι θα μπορέσω να αποκτήσω εύκολα. Με αυτό το σκεπτικό, θα είχατε επίσης μια συγκεκριμένη σύσταση μη φυσικού πόρου για να χρησιμοποιήσω, παρακαλώ; Το εργαστήριο θα έχει έδρα το Ηνωμένο Βασίλειο,

Παρακαλώ στείλτε μου μήνυμα οποιαδήποτε στιγμή αν χρειάζεστε οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με την παραγωγή κάνναβης, θα χαρώ να σας βοηθήσω.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Οι περιπλοκές του Ηνωμένου Βασιλείου είναι συχνά γνωστές στον Κύριό σας, Sir @The-Hive
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Καταπληκτικό, ευχαριστώ που με βάλατε στην Osmosis Vanderwaal
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Υπάρχει αυτή η νέα μέθοδος που έχει εγκριθεί από δοκιμές του FDA ξεκινώντας με 1-βρωμοβενζο-3,4-διοξόλη και στη συνέχεια με οξείδιο του προπυλενίου και η προκύπτουσα αλκοόλη μπορεί εύκολα να οξειδωθεί σε pmk.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ευχαριστώ HerrHaber, ακούγεται ενδιαφέρον, θα διαβάσω μερικές πληροφορίες σχετικά με αυτό
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Γυάλινα ταψιά για πίτες, μεταχειρισμένα. Πάρτε όλα όσα έχουν αν είναι 2 λίβρες/τεμ. Τα σκεύη εξάτμισης είναι ακριβά, αυτά είναι φθηνά. Ή τα σκεύη της μαμάς σας για καζαρόλες.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ευχαριστώ, εκτιμώ κάθε πρόταση και κάθε κομμάτι βοήθειας με κατεύθυνση
 
Top