• Bienvenido a la parte española del foro. ¡Recuerda que publicar tus contactos (Jabber, Telegram, Signal, etc.) resultará en un baneo permanente! Si decides comprar o vender algo sin usar una cuenta escrow y pierdes dinero, no podremos ayudarte.

Cocaine Προμηθευτής κοκαΐνης

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
40
Reaction score
5
Points
8
Γεια σας im ψάχνω για καθαρή κοκαΐνη από την Ισπανία στην Ευρώπη. Γράψτε μου dm !
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
40
Reaction score
5
Points
8
Ξέρω ότι οι περισσότεροι από αυτούς τους τύπους είναι από το nl
 
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
Νεκρές σταγόνες είναι διαθέσιμες όχι Όσοι πρόκειται να δημοσιεύσουν kgs
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
40
Reaction score
5
Points
8
Δεν καταλαβαίνω την απάντησή σας. Δεν ψάχνω για κιλά μόνο για μερικές εκατοντάδες γραμμάρια.
Είχα δείγματα κοκαΐνης από το nl και την Ισπανία και ως επί το πλείστον η ισπανική κοκαΐνη ήταν πιο καθαρή από την nl
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
90% το παίρνετε από τον κύριο προμηθευτή γνωρίζετε τα μεγάλα σκυλιά από τη διανομή στην Ευρώπη
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Thx αδελφέ αγοράζει orginal κολομβιανό από μένα. Το πρόβλημα αυτής της επιχείρησης είναι ότι το κοκ από τη Νότια Αμερική στην Ευρώπη είναι κάθε παρτίδα deffirent. Οι άνθρωποι πρέπει να καταλάβουν ότι δεν είναι η χώρα που αγοράζεις... ...αλλά η παρτίδα, γιατί όλη η κόκα προέρχεται από τη Νότια Αμερική...
 

merlene

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
4 αναρτήσεις σε λιγότερο από 30 λεπτά
@Osmosis Vanderwaal φέρτε τον στο breaking bad 😅😎
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Για ποιον μιλάμε; Εγώ ο ίδιος έχω κάνει ένα σωρό αναρτήσεις. Είμαι ξύπνιος από το πρωί της Πέμπτης. Περίπου 1 φορά κάθε 6 εβδομάδες έχω κάποια καλή μεθαδόνη. Έρχεται από τους ίδιους ανθρώπους όπως πάντα, αλλά το αναγνωρίζω όταν το βλέπω, είναι πιο αδιαφανές από όλα τα άλλα αλλά λιώνει και ραγίζει πίσω και τα Τέμπη τήξης είναι Όλα τα ίδια. Γιατί φτιάχνω έναν δείκτη χειρομορφίας
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
Don't you sleep Much mate 😵💫 straight up D-meth
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Δεν το κάνω. Δεν χρειάζομαι πολύ ύπνο. Η χημεία του εγκεφάλου μου δεν είναι συμβατική. Στις 60 ώρες μπορώ να εξισορροπήσω αντιδράσεις, να κάνω γεωμετρία, να κάνω μια συζήτηση. Είμαι αρκετά σίγουρος ότι δεν είμαι άνθρωπος με την παραδοσιακή έννοια του όρου.
 

Toncehac

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Από πού θα στέλνετε; Αγόρασα μια ουγγιά κοκαΐνης τον περασμένο μήνα και κάθισα εδώ στην προσομοίωσή μου και μαγείρεψα και κάπνισα κάθε κομμάτι της μέσα σε 6 ημέρες. Το έπλυνα, το στέγνωσα, το εκχύλισα, ήμουν σαν τον Σκρουτζ Μακ Ντακ αλλά κολυμπούσα στην κοκαΐνη αντί για γκολφ. Περιττό να πω ότι είμαι λίγο οπαδός. Δεν έχω κανένα πρόβλημα να πληρώσω για την ποιότητα. Για 2 χρόνια το Idrove έκανε πολύ δρόμο και πλήρωσε $700/7g και ήταν ευχαριστημένος σαν γροθιά για να πάρει έστω και σκατά τόσο καλά. Ήταν καλό ήπιο 80% πιθανόν βρεφικό γάλα πιο γάλα σε σκόνη, εύκολο στη μύτη, αλλά να κάνει μια επίδραση μέσα στα ιγμόρεια σου που σε έκανε να ρίξεις το κεφάλι σου πίσω και να κάνεις "Ουάου!" Η καλύτερη κοκαΐνη που νομίζω ότι μπορεί λογικά να ληφθεί από μια βιολογική πηγή αξίζει $ 150 όλη μέρα στη μύτη μου
 
Top