• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Τι είναι το PIKO;

Methamphetamine

ruen

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Θα ήθελα να κάνω μια μικρή δημοσκόπηση εδώ. Θα ήθελα να τονίσω ότι καμία απάντηση δεν είναι λάθος, με ενδιαφέρει μόνο η προσωπική σας εμπειρία και γνώμη, οπότε μην επηρεάζεστε από τις απαντήσεις άλλων χρηστών.

Ορίστε τι είναι για εσάς το "τσεχικό piko".
Για μένα είναι η μεθαμφεταμίνη διαφορετικής ποιότητας, χρώματος και καθαρότητας (ανάλογα με την ικανότητα του χημικού, που στην αργκό ονομάζεται "varic"), που πωλείται με τη μορφή υγρού κρακ, φτιαγμένη από (ψευδο)εφεδρίνη με αναγωγή με ιωδοφωσφόρο, κυρίως σε μικρά οικιακά ζυθοποιεία ή μεσαίου μεγέθους οργανωμένα ζυθοποιεία.
Τα καλύτερα δείγματα είναι λευκά, συνήθως κιτρινωπά έως χρυσαφένια, και τα χειρότερα είναι καφέ ή ροζ.

Περιμένω με ανυπομονησία τις απαντήσεις σας!
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
28
Reaction score
23
Points
3
Στείλτε κάποια δ:
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
12
Points
3
Και εμένα, ως χρήστης ενδοφλέβιων συσκευών, μου άρεσε πάντα το κίτρινο 😋
 

ruen

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Fuj strelec
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Πού μπορώ να πάρω κίτρινο καφέ κοκκινωπό μπλε λαμπερή μεθαμφεταμίνη κάποιος πρέπει ακόμα να φτιάχνει το καλό πράγμα από τις παλιές μέρες τ
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Με τον όρο (ceske) piko φαντάζομαι ceskej pernik. Οπότε όχι ένα ρακεμικό κρύσταλλο που μαγειρεύουν τα καρτέλ στο Μεξικό, αλλά ένα σωστό stop-and-go d-meth σύμφωνα με τσεχική συνταγή (όπως γράφεις). Δεν ξέρω για μίγματα ή χρώματα, εγώ είχα λευκούς κρυστάλλους και ήταν σκέτη έκρηξη.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Ακριβώς, ξέρω διαφανή όπως κίτρινα ή με μπλε λάμψη, είχαν κάτι διαφορετικό κάθε εβδομάδα αλλά ήταν πάντα φοβερά και πολύ δυνατά, χρειάζομαι κάτι τέτοιο ξανά.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Δεν έχει κανείς ακριβείς οδηγίες σύνθεσης για το πώς να παράγετε το καλό, εξαιρετικά ισχυρό Πίκο, αν κανείς δεν το έχει πια ή δύσκολα μπορείτε να το βρείτε πια;
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
12
Points
3
Παράγεται ακόμη συνήθως στην Τσεχική Δημοκρατία. Θα ήμουν επίσης ευγνώμων για τον ακριβή "τσεχικό τρόπο".
 
Top