Question Παράνομο εργαστήριο A-Oil στο Βέλγιο.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Γεια σας,

Είμαι από το Βέλγιο και έχω μια σταθερή πηγή απάν και θέλω να ξεκινήσω με απάν να βμκ σε Α - έλαιο και μεθαμφεταμίνη το μόνο πρόβλημα είναι ότι χρειάζομαι έναν συνεργάτη με χώρο για το εργαστήριο και χρήματα για να με επενδύσει μπορώ επίσης να πάρω φύλλα κόκας χύμα ώστε να μπορούμε να φτιάξουμε και κοκαΐνη από ψαροκλίμακα!
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Δεν χρειάζεστε συνεργάτη αν έχετε πηγές ξεκινήσετε από μικρά έργα και ανεβείτε προς τα πάνω

Αγοράστε τα φύλλα κόκας και κάντε παραγωγή σε μικρή κλίμακα.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Μένω σε ένα appartement χρειάζομαι έναν συνεργάτη για να έχουμε ένα σημείο όπου μπορούμε να κάνουμε τα πάντα...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Χρησιμοποιήστε την περιοχή της κουζίνας. Βεβαιωθείτε ότι έχετε άφθονο εξαερισμό και θυμηθείτε να καθαρίσετε αφού τελειώσετε ή αγοράστε μια σκηνή καλλιέργειας και εργαστείτε μέσα στη σκηνή καλλιέργειας.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Υπέροχη ιδέα έχω μια σκηνή καλλιέργειας
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Ωραίο φίλτρο άνθρακα ανεμιστήρα 8" θα πρέπει να είναι καλό για να πάει
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Χρειάζονται περίπου 500 κιλά φύλλα κόκας για να παραχθεί ένα μόνο κιλό κοκαΐνης HCI... Ενώ τα φύλλα κόκας είναι παράνομα στην Ευρώπη για εισαγωγή από τη Νότια Αφρική, δεν έχει νόημα να το κάνει κανείς και κανείς δεν το κάνει εξαιτίας αυτού...
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Δεύτερον, τα φύλλα κόκας μετά τη συγκομιδή τους πρέπει να υποβληθούν σε επεξεργασία όσο το δυνατόν συντομότερα, λόγω της οξείδωσης των φύλλων κόκας και της απώλειας αλκαλικής ισχύος και πολλών άλλων λόγων για τους οποίους αυτή η εργασία είναι μόνο για την οροσειρά των Άνδεων της SA
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Ξέρω ότι γεννήθηκα στο Περού και είμαι επαγγελματίας Techno DJ, παραγωγός και καλλιτέχνης, οπότε έχω πρόσβαση σε ιδιωτικό τζετ...
 
View previous replies…

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Φίλε, σε παρακαλώ, δεν αντέχω άλλο. Είσαι ψεύτης πρώτης κατηγορίας, έχω γνωρίσει πολλούς καλούς ανθρώπους μέσω αυτού του φόρουμ ως πωλητής. Μην καταστρέφεις αυτόν τον ιστότοπο με την ηλιθιότητά σου. Ήρθα να σε επισκεφτώ προσωπικά και μάλιστα σου έδωσα μια ευκαιρία δίνοντάς σου ένα λίτρο λάδι. Έχει περάσει ένας χρόνος και απλά δεν απαντάς στις αναρτήσεις μου. Και ακόμα δεν έχεις πληρώσει. Διαβάζεις όντως αυτά που γράφεις. Ζεις σε ένα αξιολύπητο μικρό διαμέρισμα αλλά είσαι κορυφαίος DJ και έχεις πρόσβαση σε ιδιωτικά τζετ. Και πάλι, μην καταστρέφεις αυτό το site για τους σοβαρούς ανθρώπους. Πρώτα, άρχισε να πληρώνεις το χρέος σου προς εμένα. Ευχαριστώ.
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Αδερφέ, λες ότι έχεις ιδιωτικό τζετ, άρα τα χρήματα για να πληρώνεις συντήρηση και καύσιμα, αλλά δεν έχεις χρήματα για να αγοράσεις ένα διαμέρισμα αρκετά μεγάλο για να κάνεις τις συνθέσεις και μάλιστα χρειάζεσαι κάποιον να επενδύσει σε σένα, αυτό είναι τόσο προφανώς και γελοία ψέμα.

Και ακόμα και αν δεν ήταν, η ιδέα να πετάξεις τα φύλλα στην Ευρώπη για να κάνεις την εξαγωγή και τα λοιπά εδώ είναι από οικονομικής άποψης κακή, αφού η απευθείας παράδοση της κοκαΐνης που έχει ήδη εξαχθεί, άρα έχει μικρότερη μάζα, θα ήταν πολύ φθηνότερη. Ειδικά από τη στιγμή που το κόστος για τα υλικά που απαιτούνται κ.ο.κ. είναι πολύ υψηλότερο εδώ για δύο κυρίως λόγους: 1. δεν έχεις μαζική παραγωγή όπως στα καρτέλ και 2. μόνο οι ευρωπαϊκές τιμές ή αν αγοράσεις από κάπου αλλού η παράδοση και τα λοιπά
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Εννοείτε λοιπόν να βάλετε μερικούς τόνους φύλλα κόκας μέσα στο ιδιωτικό σας τζετ; :)
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Δεν είναι το τζετ μου μπορείτε να τα νοικιάσετε και δεν θέλω να κάνω δουλειές με καρτέλ μου αρέσει να κρατάω το κεφάλι μου και θα μπορούσα να νοικιάσω ένα σπίτι ή κάτι τέτοιο αλλά αυτό θα ήταν στο όνομά μου και αυτό δεν είναι επιλογή και ποτέ δεν ζήτησα από κάποιον να επενδύσει κύριε
 
Top