Question BMK Glycidate στην Ευρώπη

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Γεια σας, είναι νόμιμο το γλυκιδικό BMK στην Ευρωπαϊκή Ένωση και μπορεί κάποιος να μοιραστεί μια διαδρομή για τη μετατροπή σε P2P. Ευχαριστώ.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Υπάρχει ένα νήμα αφιερωμένο σε αυτό στο τμήμα αμφεταμίνες.

Αντίθετα με τη μέθοδο που δημοσιεύτηκε, έχω βρει τη διάλυση της σκόνης σας σε βραστό ζεστό νερό μέχρι να μην υπάρχουν καθόλου στερεά και στη συνέχεια προσθέτω θειικό οξύ conc. όσο πιο γρήγορα μπορώ (ΠΡΟΣΕΧΟΜΕΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ) αποφεύγοντας επίσης το υπερβολικό πιτσίλισμα. συνεχίζω να προσθέτω μέχρι να μην υπάρχει αύξηση αν το οργανικό στρώμα το οποίο θα επιπλεύσει στην κορυφή αμέσως.Εφαρμόζεται ανάδευση για λίγο και αφήνεται να κατακαθίσει, εκχυλίζεται με ό,τι μη πολικό υπάρχει στο χέρι και διαχωρίζεται σε διαχωριστικό χωνί.Το εναπομείναν στρώμα νερού εκχυλίζεται πάλι με διαλύτη, τα κλάσματα συγκεντρώνονται, πλένονται με νερό και άλμη μερικές φορές το καθένα και στη συνέχεια ξηραίνονται πάνω από MgSO4. Μπορείτε να το αποστάξετε με ατμό αν θέλετε ή να εξατμίσετε τον διαλύτη για αποθήκευση ως έχει.
Η μέθοδος που αναρτήθηκε είναι επίσης καλή, θα απολαύσετε υψηλότερες αποδόσεις αν επαναρροφήσετε λίγο μετά.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Γεια σας, επαναλαμβάνομαι γιατί δεν μπόρεσα να βρω μια σαφή απάντηση. Είναι κάποιο από τα άλατα/αιθέρες γλυκιδικού οξέος BMK CAS 5449-12-7 ; CAS 41232-97-7 και CAS 80532-66-7 νόμιμο να εισαχθεί στην Ευρώπη (χώρα της Ευρωπαϊκής Ένωσης) . Ο λόγος που θέλω να τα εισαγάγω και όχι να τα συνθέσω μόνος μου είναι γιατί οι Κινέζοι μου έδωσαν πολύ καλές τιμές. Ευχαριστώ.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
107
Points
28
Μόνο η Κίνα u μπορεί να πάρει τώρα
 

skyechem_newmaterial

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Συγχωρέστε μου την αγένεια, αγαπητέ, απλά είμαι περίεργος για ποια τιμή παίρνετε από αυτούς τους τύπους;
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Είμαι προμηθευτής από την Κίνα. Ειλικρινά μιλώντας, υπάρχει μεγάλο χάσμα τιμών μεταξύ των διαφορετικών όγκων αγοράς. Το χάσμα τιμών μεταξύ του όγκου αγοράς 1 κιλού και του όγκου αγοράς 500 κιλών είναι 2 φορές.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Ενημερώστε με αν με χρειάζεστε
Μπορώ να παράσχω έρευνα σχετικά με χημικά πρόδρομα υλικά
Η τιμή μου είναι πολύ ευνοϊκή
Παρέχω δείγματα για να τα δοκιμάσετε

PMK γλυκιδικό αιθυλεστέρα (CAS; 28578-16-7)
Μπορούμε να σας προσφέρουμε μια τιμή 120¥/kg
bmk 70¥/kg
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Θα αντιγράψω επικόλληση της προηγούμενης απάντησής μου σε άλλο παρόμοιο νήμα

''Εξαρτάται = ο νόμος δεν είναι τόσο εύκολος όσο νομίζουν οι άνθρωποι.
Εννοώ - το ότι κάτι δεν αναφέρεται στον κατάλογο κανονισμών δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να διωχθείς γι' αυτό - κάθε χώρα έχει τρόπους να σε βάλει σε μπελάδες για την παραγγελία νόμιμων χημικών = αυτό σημαίνει ότι ακόμα και η παραγγελία νόμιμων χημικών μπορεί να αντιμετωπιστεί ως απόπειρα παραγωγής ναρκωτικών ή κάποιο παρόμοιο έγκλημα - γνωρίζω πολλούς ανθρώπους από πολλές χώρες που επίσης διευθύνουν επιχειρήσεις όπως εγώ και τώρα είναι στη φυλακή m8.
ΠΡΟΣΟΧΗ!''
 
Top