καλύτερες τροφές για τις λιγούρες;

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
προσωπικά μου αρέσει το σούσι όταν έχω τις λιγούρες. επίσης μόλις δοκίμασα το sakura mochi ενώ ήμουν μαστουρωμένος και ήταν άψογο, αυτό με ενέπνευσε να φτιάξω αυτό το νήμα lol
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Έχετε δύσκολα μεσημεριανό αλλά σούσι καλό
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Αχ πρέπει να διαφωνήσω μου αρέσει η σοκολάτα Hagen das ή τέλη 30 με αρχές 40 εντελώς άτριχο μουνί, τέταρτο θα ήταν τα tallhouse σοκολατένια μπισκότα και 5ο είναι το γερμανικό κέικ σοκολάτας. Το πλήρες γάλα είναι απόλυτη ανάγκη με τα 2 τελευταία και η μεθαμφεταμίνη και ένα ποτήρι bushmills με το νούμερο δύο και η πραγματική σαντιγί με το νούμερο 1 και ενδεχομένως και το νούμερο 2.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
όλα αυτά πάνε δύσκολα εκτός από το να τρώω μεθαμφεταμίνη. κάνω εμετό κάθε φορά που προσπαθώ lol
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
σας προτείνω λάχανα, από αστεία, αν δεν σας αρέσουν τα λαχανικά, idk, αλλά τα λαχανικά μπορούν να γεμίσουν εύκολα το άδειο στομάχι σας, σας το λέω από τα εμπειρικά στοιχεία, δεν είναι και επιστημονικά.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Ανάλογα με τα ναρκωτικά που χρησιμοποιείτε, επηρεάζει επίσης, εγώ ασχολούμαι περισσότερο με το θέμα της κάνναβης.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Το χόρτο είναι το μόνο φάρμακο που με κάνει να πεινάω ^^,

δεν μπορώ να φάω με τίποτα άλλο εκτός ίσως από το αλκοόλ, αλλά δεν μου αρέσει να πίνω. συνήθως κλαίω κάθε φορά που μεθάω...
 
  • Wow
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Πρώτη φορά βλέπω κάποιον άλλον να λέει πλήρες γάλα. Μεγάλα μπράβο! Ορκίζομαι σε αυτό - υγρή τροφή! Και αυτό το ζωικό λίπος, τόσο καλό για σας! Είμαι ο πιο άχρηστος τύπος που περπατάει στο δρόμο, αλλά έχω μια κανάτα με πλήρες γάλα στη χάρτινη σακούλα μου και το πίνω. Συνήθως γάλα για την 1η και 2η μέρα, αν υπάρχει κάτι τέτοιο. Μετά από αυτό, αναπτύσσεται κάπως η όρεξη, είναι δύσκολο να πω. Το δηλητήριο είναι στη δόση, όσο δεν σφίγγω τα δόντια μου μπορώ να φάω σχεδόν τα πάντα μέχρι τότε. Μερικές φορές είναι ώρα για δουλειά και συνειδητοποιείς ότι είσαι ξύπνιος από τη δουλειά της Παρασκευής. Να είστε προετοιμασμένοι. Το γάλα και το pedialyte θα σε σώσουν! Μερικές φορές ένα redbull και ένα πακέτο skittles είναι το πρωινό των πρωταθλητών.

Στο χόρτο, σκατά, τα πάντα είναι εξαιρετικά βρώσιμα στο χόρτο, συνήθως τότε είναι που μπαίνει το γλυκό δόντι ή έχεις μια λαχτάρα (αλμυρό, πικάντικο, φυστικοβούτυρο κ.λπ.)... Θα μπορούσα να γράψω ένα βιβλίο, αλλά αν πρέπει να διαλέξω, κοτόπουλο terriyaki stirfry με αφράτο λευκό ρύζι, ή ρύζι και φασόλια με την απαραίτητη "ειδική σάλτσα" ;] ... ... ... Ένα ζευγάρι ψωμάκια Καλιφόρνια είναι πάντα καλό όμως. Πρωινό φαγητό πολύ αργά το βράδυ/νωρίς το πρωί, συνήθως μεθυσμένος, ίσως μετά από ένα καλό ταξίδι, ποιος ξέρει... Λατρεύω τις τηγανητές πατάτες, τις τηγανίτες, το μπέικον, μια ομελέτα, όλα τα απαραίτητα. Κρύα φρουτοσαλάτα με μέλι ή ένα smoothie με μούρα και τέλος χυμό πορτοκάλι για την πέψη και είναι ώρα για έναν καλό υπνάκο - πολύ σπάνια πίνω αλκοόλ όμως. Το ποτό είναι χάλια... αλλά υπάρχει ο κατάλληλος χρόνος και ο κατάλληλος τόπος. Συνήθως πρέπει να επιλέξω τη φάση της κατάχρησης, το αλκοόλ ή τα οπιούχα, για μένα συνήθως το δεύτερο. Αυτό είναι ένα εντελώς άλλο κουτί με σκουλήκια όμως.

Κηρύττω ως επί το πλείστον τη χορτοφαγία, αλλά σπάνια την εφαρμόζω. Κατ' ευθείαν φρούτα και λαχανικά μέχρι τέλους, ή αλλιώς οτιδήποτε μη επεξεργασμένο, με άλλα λόγια, να πλησιάζω όσο πιο κοντά στη φυσική μορφή του, όπως όταν συλλέχθηκε. Αυγά, ψάρια, φασόλια, ξηροί καρποί/λαχανικά κλπ. Αποφύγετε τα ψάρια των ιχθυοτροφείων. Είπα πλήρες γάλα; Τυρί cottage και γιαούρτι. Προσπαθήστε να αποφεύγετε το κόκκινο κρέας και το χοιρινό όποτε είναι δυνατόν. Ωστόσο, δεν μπορώ ποτέ να πω όχι σε ένα καλό τσίζμπεργκερ... Το κοτόπουλο και η γαλοπούλα δεν σας κάνουν κακό, αλλά προσπαθήστε να τα τρώτε με φειδώ σε συντηρητικές μερίδες. Ζω με τοστ τον τελευταίο μήνα περίπου, αλλά προσπαθώ να μην τρώω δημητριακά, είναι όλα επεξεργασμένα ή BS πραγματικά, κενές θερμίδες με επιβλαβή πρόσθετα. Το πλιγούρι βρώμης είναι ίσως η μόνη εξαίρεση. Κόψε το βούτυρο, τη ζάχαρη και την κρέμα γάλακτος, πρόσθεσε ελαιόλαδο, μέλι, ξύδι και όσο σκόρδο, πιπέρι και μυρωδικά θέλεις και είσαι χρυσός πονηρούλης. Αυτό δεν είχε σκοπό να είναι ένα νήμα ή μια ανάρτηση για την υγεία προφανώς, αλλά αυτά είναι τα λόγια της σοφίας μου. Προσπαθήστε να φροντίσετε τον εαυτό σας. Δεν το θέλεις ή δεν το έχεις πάντα, αλλά μερικές φορές πρέπει και πρέπει να το κάνεις. Είναι καλό να ξέρεις πώς. Δεν είναι η μεθαμφεταμίνη που σε καταστρέφει τόσο γρήγορα, είναι η έλλειψη ύπνου και φροντίδας. Ο Φέστερ φαίνεται λίγο μεγάλος για την ηλικία του, αλλά τα πήγε καλά αν αναλογιστείς. Βούρτσισε τα δόντια σου όποτε μπορείς - καλύτερα να έχεις ένα σετ μαζί σου στο αυτοκίνητο ή οτιδήποτε άλλο. Θα μπορούσα να συνεχίσω, αλλά θα το αφήσω για άλλη ανάρτηση.

Ένα από τα αγαπημένα μου ρητά: "Η πείνα είναι το καλύτερο μπαχαρικό".
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
τόσο αληθινό. η απάντησή σας είναι εξαιρετικά περιεκτική!!! Θα έκανα μια καλύτερη απάντηση, αλλά ψήνομαι καθώς το γράφω αυτό ^^,

Και έχεις δίκιο, θέλω πραγματικά κάτι γλυκό rn T_T
 
  • Like
Reactions: vis

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
46
Points
18
S
😂😂🤣σούσι ,ένα καλό τσιγαριλίκι και οι Doors να παίζουν στο ραδιόφωνο,
Θεέ μου, ναι, σε καταλαβαίνω.
 
Top